CP plosās

cupacup Reģ.: 04.11.2004

moš kads zin, ko cp ekipažas pa ķekavu plosās? ir aizdoma ka šamiem ir parādijies antiradaru detektors

 
1 2
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nu nez! manā ciemā regulari ( 2xdiena) iebrauc viena ekipāža, pagaidām tik kontrolē riteņbraucējus un mokikus

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: negribēju cept jaunu, šis izskatījās atbilstošs nosaukums.

dienās iznāca papļāpāt ar valsts struktūru darbiniekiem, kas vairāk zināmi kā CP ekipāžas.

tad tagad, sākoties saulainajam laikam, esot dots uzdevums pievērst papildus uzmanību auto stiklu tonējumam. ir arī izdalītas mērierīces. tiesa tikai 2 uz visām Rīgas ekipāžām.

nevis ķert visus un mērīt, bet pievērst uzmanību īpaši nekaunīgajiem.

Nu, vairāk jau arī nevajag. Cik tad tādi ir palikuši? Varbūt kādas 2 mašīnas gadā sanāk redzēt ar tumšajiem stikliem un LV numuriem.

Manuprāt, tas noteikums gan ir stipri idiotisks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Otrdien un trešdien divi dažādi notikumi ar CP, kur acīm redzami parādās viņu trulais darba stils, kas pierāda, ka viņu darbība un satiksmes drošība ir ļoti tālu viens no otra.

Par pirmo gadījumu nosūtīju Redaktoram rakstu un bildes, par otro vēl taps, visticamāk ne tikai redakcijai, bet tālāk kaut kur. Tāda sajūta, ka pēdējā laikā tur palikuši tikai ļoti zema cilvēciskā līmeņa inspektoreļi.

Vadon, kas tev pēdējā laikā noticis? Viena gaušanās par to, cik viss ir slikti...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Otrdien un trešdien divi dažādi notikumi ar CP, kur acīm redzami parādās viņu trulais darba stils, kas pierāda, ka viņu darbība un satiksmes drošība ir ļoti tālu viens no otra.

Par pirmo gadījumu nosūtīju Redaktoram rakstu un bildes, par otro vēl taps, visticamāk ne tikai redakcijai, bet tālāk kaut kur. Tāda sajūta, ka pēdējā laikā tur palikuši tikai ļoti zema cilvēciskā līmeņa inspektoreļi.

Vadon, kas tev pēdējā laikā noticis? Viena gaušanās par to, cik viss ir slikti...

Tātad ir slikti šis tas. Es negaužos, es informēju sabiedrību.

Daudz kas taču ir arī labs. Piemēram mans jaunais vecais JCB ekskavators.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Daudz kas taču ir arī labs. Piemēram mans jaunais vecais JCB ekskavators.

Nu, pēdējā laikā kaut kā to slikto tikai dzird...

Lai nu kā, man vakar nepaveicās un dabūju ikgadējo uzrāvienu par ātruma pārsniegšanu, 50 vietā 79. Iemesls - tajā vietā agrāk bija zīme "70", nebiju ievērojis, ka tās vairs tur nav, tātad, jābrauc uz 50. Lai nu kā, komunikācija bija ļoti korekta, kaut arī šoreiz neizspruku no soda. Pārkāpts bija, atbildību uzņemos. Policis pat ieteica - nu, brauc te tā 60-65, tad jau tevi neaiztiks.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

krix rakstīja: negribēju cept jaunu, šis izskatījās atbilstošs nosaukums.

dienās iznāca papļāpāt ar valsts struktūru darbiniekiem, kas vairāk zināmi kā CP ekipāžas.

tad tagad, sākoties saulainajam laikam, esot dots uzdevums pievērst papildus uzmanību auto stiklu tonējumam. ir arī izdalītas mērierīces. tiesa tikai 2 uz visām Rīgas ekipāžām.

nevis ķert visus un mērīt, bet pievērst uzmanību īpaši nekaunīgajiem.

Nu, vairāk jau arī nevajag. Cik tad tādi ir palikuši? Varbūt kādas 2 mašīnas gadā sanāk redzēt ar tumšajiem stikliem un LV numuriem.

Manuprāt, tas noteikums gan ir stipri idiotisks.

Viens ir mans kaimiņš, otrs vakar noņēma plēves. Ja jau es zinu 2, tad noteikti, ka ir vēl. Precīzu statistiku zin Dartz un citi kantori.

Man arī ir plēve uz priekšējiem logiem, vairāk stiprībai, lai neizbirdina. 5% laikam, un pat skatei der, bet labāk patiktu tumšākas.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Vot njemshu un palaidiishu baumu! kaapeec taads uzdevums dots? Jo beidzot no Krievijas sanjemti redari, kas nosaka dzeeraajus, bet pleeve, toneejums traucee

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Vot njemshu un palaidiishu baumu! kaapeec taads uzdevums dots? Jo beidzot no Krievijas sanjemti redari, kas nosaka dzeeraajus, bet pleeve, toneejums traucee

gribi teikt, ka tas ir iemesls kāpēc arī Krievijā vairs neļauj līmēt tapetes priekšējos sānu logos?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Otrdien un trešdien divi dažādi notikumi ar CP, kur acīm redzami parādās viņu trulais darba stils, kas pierāda, ka viņu darbība un satiksmes drošība ir ļoti tālu viens no otra.

Par pirmo gadījumu nosūtīju Redaktoram rakstu un bildes, par otro vēl taps, visticamāk ne tikai redakcijai, bet tālāk kaut kur. Tāda sajūta, ka pēdējā laikā tur palikuši tikai ļoti zema cilvēciskā līmeņa inspektoreļi.

vo bļā

vēl nesan tak diedāji mentiem slavas dziesmas

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti