Man vaig to Slēdzi!!!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004

Labrīt Tautieši un Līdzpilsoņi! Pašreizējā situācija ir ja ne kritiska,tad tuvu tam. Lieta ir tāda,ka man ļurkājās slēdzis un regulāri nefiksējas tā,kā tam ir jābūt. Nu ne īsti man,bet gan manam cīņu Biedram 20 gadus jaunajam Saabam 900 ir tā bēda ar pagriezienu un tuvo/tālo gaismas slēdzi. (pati stūre naf pie vainas,tā stāv taisni.) Auto ir bez kruīza kontroles,bet ja cita nebūs,ņemšu arī tādu. Mazlietotu,protams,jo jaunu ņemt krīze neļauj,turklāt bez kruiza jaunus itkā pat vairs neražo... ja kādam ir ko piedāvāt,par sakarīgu cenu,tad rakstat vai nu te,vai uz pssss@navigator.lv" target="_new">spssss@navigator.lv vai telefonizējiet uz nummuru 29-61-34-66. Paldies.

 
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

atved man vinju uz izjaukshanu-sliktaak jau nebuus.

vai saliec sleedzju bloku-viena vietaa.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: atved man vinju uz izjaukshanu-sliktaak jau nebuus.

vai saliec sleedzju bloku-viena vietaa.

O.k. Ja neatradīšu kur nopirkt,tad pirmdien atvedīšu,vai par remontu prasīsi dārgi?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Neticu ka to pats sviests nevarētu izveikt

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

ursis rakstīja: atved man vinju uz izjaukshanu-sliktaak jau nebuus.

vai saliec sleedzju bloku-viena vietaa.

O.k. Ja neatradīšu kur nopirkt,tad pirmdien atvedīšu,vai par remontu prasīsi dārgi?

triis aadas ne,bet septinjas

neko neprasiis,vecais,labais dumikji

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Volgai 2410 arī mēdza būt tāda vaina.Ārā izjaukt varēja bet tā reanimēt gan nesanāca.Izlīdzējāmies vienkārši-pa vidu apmetām gumiju,otru gumijas galu piestiprinājām pie torpēdas.Nostieptā gumija noturēja pagriezienu slēdzi pa vidu un katrā bedrītē vairs patvarīgi neslēdzās iekšā kreisais pagrieziens.Gumijas stiegrojumu un ar stiprinājuma vietu būs jāeksperimentē pašam.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Man savukārt vajag to Štepseli!

Ar 2x2 caurumiem, zemapmetuma bet ar plāksni aizmugurē lai var piedībeļot pie sienas. Pie sienas, nevis pie nozarkārbas skrūvītes! Var būt ar zemējuma kontaktiem, var nebūt. Jāmaina tāpēc ka dzirksteļo kad Ôme pletē vešu. Dzirksteļo tāpēc, ka laika gaitā kontaktu saspiedēji zaudējuši elastību, un tur arī Ursis neko nevar palīdzēt. Variantu ar gumijas piesiešanu pie krēsla kājas lūdzu nepiedāvāt.....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

sledzis remontejams. nekadu lidzibu ar GAZ sledzi neredzu !

ir divas kniedes/skruvju vietaa. taas jaaizurbj. tad javeic urbums lai iegrieztu viitni. lai kniedes kompemsetu ar skruuviiteem.

tas tev nav gaisa meeriitaaju AUDIm saremonteet...

P.S turpinaajums varbuut sekos

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Paldies Ursim par slēdža pielabošanu,ir tiešām bikiņ labāk. Un sakarā ar to,ka Ursis,pilnās uzvaras vārdā,ir gatavs rakt (jaukt) vēll dziļāk, priecāšos ja kāds man varēs piedāvāt šo slēdzi pat salaustu,kurš noderētu jau dziļākām ekspedīcijām šī slēdža dzīlēs,lai zinātniski eksperimentālā kārtā nonāktu pie apsolūtas uzvaras tā reanimēšanas procesā. Paldies!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Paldies Ursim par slēdža pielabošanu,ir tiešām bikiņ labāk. Un sakarā ar to,ka Ursis,pilnās uzvaras vārdā,ir gatavs rakt (jaukt) vēll dziļāk, priecāšos ja kāds man varēs piedāvāt šo slēdzi pat salaustu,kurš noderētu jau dziļākām ekspedīcijām šī slēdža dzīlēs,lai zinātniski eksperimentālā kārtā nonāktu pie apsolūtas uzvaras tā reanimēšanas procesā. Paldies!

Nu tad kādam ir tas slēdzis

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

atkal salauzi ???

tak tikko straadaaja ...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

atņem -sviestcam- SAAB !

SAVE SAAB !

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: atkal salauzi ???

tak tikko straadaaja ...

Sabijos ka slidens, un uztraukumā apgrauzu..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Man savukārt vajag to Štepseli!

Ar 2x2 caurumiem, zemapmetuma bet ar plāksni aizmugurē lai var piedībeļot pie sienas. Pie sienas, nevis pie nozarkārbas skrūvītes! Var būt ar zemējuma kontaktiem, var nebūt. Jāmaina tāpēc ka dzirksteļo kad Ôme pletē vešu. Dzirksteļo tāpēc, ka laika gaitā kontaktu saspiedēji zaudējuši elastību, un tur arī Ursis neko nevar palīdzēt. Variantu ar gumijas piesiešanu pie krēsla kājas lūdzu nepiedāvāt.....

es kaukur esmu redzējis kontaktus ar specialām saspiedējatsperītēm....

vai arī varbūt tev uzlikt pa taisno... satin drātis ar plaķenēm (pa taisno ar pirkstiem negrābsties.... elektrība nav joka lieta, tā sit pa nagiem) un notin ar izlolācijas lenti.... zilo vadu ar zilo izoleni, brūno ar sarkano un zaļi dzelteno ar stºīpaino zaļdzelteno lenti...

ja akurāt prispičit, tad ieliec slēdzīti....

neaizmirsti garāku vadu iemontēt.... lai Ôme var pletēt un lūrēt pa TV doumentālo kanālu hustlers....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: sledzis remontejams. nekadu lidzibu ar GAZ sledzi neredzu !

ir divas kniedes/skruvju vietaa. taas jaaizurbj. tad javeic urbums lai iegrieztu viitni. lai kniedes kompemsetu ar skruuviiteem.

tas tev nav gaisa meeriitaaju AUDIm saremonteet...

P.S turpinaajums varbuut sekos

a kāpēc nevar sakniedēt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pievelc vadus un uzliec uz paneļa vai stūrei pa vidu parasto tumbleri

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār sābam būtu pareizāk to tumbleri likt pie pārējiem rindiņā.... ierastajā sābu slēdžu vietā, tobiš starp sēdekļiem

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

es jau sen tevi brīdināju,ka nedod -ursim,nedod.

nu nekas,mož bišķi gudrāks nu esi tapis.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti