logu tīrītāju slotiņu gumija

kolumbs Reģ.: 27.12.2005

Nomainīju logu tīrītāju slotiņas..bet sāku domāt, kāpēc katru reizi jāmaina viss loga tīrītājs, ja varētu mainīt tikai gumiju? Tam tak vajadzētu būt lētāk un galu galā kāpēc katru reizi jātērē dabas resursi bez vajadzības nomainot arī slotiņas metāla kontstrukciju

Pa autolietu veikaliem maz vazājos, bet tur ,kur esmu bijis atsevišķi logu tīrītāju gumijas nevar iegādāties...

Nezinat kur var nopirkt atsevišķi un cik maksā?

 
1 2
jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

adatuvilks rakstīja: BTW grafiita gumijas liku vecajiem autiem, sensenos laikos. Kalpoja apm.1.5 gadu. Tagad nu jau 2 gadi vizinos ar chempi.Tomeer labaak.

Nevaru iedomāties cik sliktas ir grfīta gumijas ja champions ir labāks par tām. Vienreiz statoilā nopirku to champion, nākamajā dienā izmetu, jo tīrīja vēl sliktāk nekā 2 gadi vecās original slotiņas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Es reiz rimi nopirku tās krutās bezmehānisma par Ls 1,60 gabalā. Tīrija tāpat kā blakus esošās champion par 7 Ls gab.

Ja tīra vienādi, tad nah maksāt vairāk?

Jā, jā tīra vienādi, bet cik ilgu laiku?? Es ar ilgu laiku pirku atsevišķi gumijas un mainīju ik pa 3 mēneši - ilgāk nevilka, tad vienu brīdi nebija laika krāmēties un paņēmu Čempion slotiņas - 2 gadi tīrīja tik pat labi kā tikko nopirktas.

Kā rēķina, ja rēķināsim uz kādi 5 gadi, tad Čempion "dārgās" slotiņas sanāk ievērojami lētāk kā kaudze "lēto" gumiju.

adatuvilks Reģ.: 06.11.2003
0 0 Atbildēt

Eu, tak ko, silikonnieces nav neviens meegjinaajis???

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 2 Atbildēt

Vispār var arī gadīties, ka slikti tīra tāpēc, ka logu mazgājamais šķidrums - taukains mēsls.

Gadījās nopirkt friču koncentrātu, tagad ar to tīrās perfekti.

I-auto topika iespaidā vēl izmēģināju Deltar koncentrātu, no Beļģijas. Arī labs.

Un, kas attiecas uz sprauslu aizaugšanu, -loģiski, ka aizaug, ja ar krāna ūdeni šķaida to koncentrātu; tāpat arī negribas ticēt, ka nopērkamajiem gatavajiem šķidrumiem kāds ražotājs lej destilēto. Tātad ar sprauslām notiek tas pats, kas jebkur citur, nonākot ilgstošā saskarē ar nedestilētu ūdeni.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 1 Atbildēt

Kur, konkrēti- kur var tās "grafīta" gumijas iegādāt? Vai arī minētās "silikona"? Cik visādos tankos ir būts, redzētas ir tikai slotiņas komplektā, varbūt viņi tās gumijas "zem letes" tur?

cure Reģ.: 10.01.2010
0 0 Atbildēt

asara un pērnavas stūri meklē veikals Skorpions.grafītenes gumijas 85 snt. gab. maksā.labas

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

cure rakstīja: asara un pērnavas stūri meklē veikals Skorpions.grafītenes gumijas 85 snt. gab. maksā.labas

Paldies, cure. Vēl kādas vietas?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

cure rakstīja: asara un pērnavas stūri meklē veikals Skorpions.grafītenes gumijas 85 snt. gab. maksā.labas

Paldies, cure. Vēl kādas vietas?

Tajā beidzās ?

Tā kā tu nesaprastu- gribu uzzināt vēl kādu vietu, kas man ir fiziski tuvāk. Neba tur vienīgā vieta uz pasaules, kur tādas gumijas tirgo. Vai tad grūti padalīties ar info?!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti