Moskvičš 2140

Gatins Reģ.: 17.07.2007

Varbūt kādam ir elektroniska veidā moskviča 2140 manuālis? konkrētāk vajag motora sadaļu un apkārtējām motora pieguļošajām detaļām!

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

club.azlk.ru/...

www.club.azlk.ru/...

moška tirsu ar veel noslauciit?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir pāris spaiņi ar rezerves daļām. drīz bēršu miskastē.

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man ir pāris spaiņi ar rezerves daļām. drīz bēršu miskastē.

man pašam ar ir rezerves daļas, netieku skaidrībā ar ūdenssūkni, bija jaieliek jaunas detaļas iekšā....un aizmirsu secību....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Moskvičam tak nav nekāda secība, viss salikts kā pagadās.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Gatins

man pašam ar ir rezerves daļas, netieku skaidrībā ar ūdenssūkni, bija jaieliek jaunas detaļas iekšā....un aizmirsu secību....

...................................

Kot' mainiiji? Vai gribi mainiit - iznjemot gultnjus un bliivsleega "fibrinju" tur nekaa iipasha vairaak mainaama nav ...

Nu mok atspere vai gumijas manshete... tok, vislabaak paskaties krievu mohaabicha saitos, a varbuut krievu detalju bodee var atrast jaunu? Nevajadzeetu buut iipashi daargam ...

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

...................................

Kot' mainiiji? Vai gribi mainiit - iznjemot gultnjus un bliivsleega "fibrinju" tur nekaa iipasha vairaak mainaama nav ...

Nu mok atspere vai gumijas manshete... tok, vislabaak paskaties krievu mohaabicha saitos, a varbuut krievu detalju bodee var atrast jaunu? Nevajadzeetu buut iipashi daargam ...

Mainiju fibru un ar visu pederi un vel tur naca līdzi šaiba, nav skaidrības par secību, kādā veidā viņu salikt atpakaļ, itkā nekā sarežģīta, bet.... kaut ka nesanāk....

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

...ja vismaz varetu atrast detalizētu bildi kurā sūknis ir šķērsgriezumā....tad būtu elementāri....

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Gatins

man pašam ar ir rezerves daļas, netieku skaidrībā ar ūdenssūkni, bija jaieliek jaunas detaļas iekšā....un aizmirsu secību....

-------------------------------------

Pameegjini shite:

acat.autodealer.ru/... .

Man tur ljoti smuki atveeraas UZAM 412 utt. dzineeja uudenssuuknja \"eksploziivais\" ziimeejums ar visiem

detalju nosaukumiem ...krievu valodaa, protams

Sorry, neprotu linku ielikt pa taisno ))

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tas ir tikai normāli, ka pēc remonta paliek pāri kāda šaiba, skrūvju kaudzīte un kāda mistiska detaļa ...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: tas ir tikai normāli, ka pēc remonta paliek pāri kāda šaiba, skrūvju kaudzīte un kāda mistiska detaļa ...

Šīris un kaksis arī ir pēc kaut kā palikuši pāri.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

atlikt... atlikt! njirgshanu par cieniijamiem pislonjiem jamie nav palikushi paari... jamie taadi ir tapushi... nu tipa daba nemiil tukshumu....njet semji bez uroda uttttt

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Cik atceros Moskvičam 2140 bija 412 motors. Visu info ar bildēm var atrast te www-us.agrotech.com.ua/... Ja ar russian valodu ir problēmas tad meklē zem sadaļas Водяной насос (центробежный, вентилятор и приводной ремень системы охлаждения двигателя

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Liels paldies par atsaucību...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

jau Fredis no Queen dziedāja, ka visi, kas mēs esam te, šai pasaulē, esam čempioni! jau iznākot no tēva kules, tu kā spermatozoīds esi cīnījies, lauzies, bīdījies utt. lai tiktu līdz olšūnai un būtu pirmais!

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

...nesaprast...

Kāds sakars spermatozoīdam un olšūnai ar 2140 Moskviču?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaksis ir ieņemts moskvičā.uz pakaļējā sēdekļa.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

drīzāk jau izspiests moskvičā. zem sēdekļa.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Vesels eedis Vispaar mohaabichs nebij ne vainas auto, iipashi, kad vinjam noveersa iedzimtaas vainas, saakot ar pechkas radiatora pievienoshanu un kraasojumu - uzreiz silts iekshaa kljuva Kronis visam jau gan bija 1980-o otrajaa pusee izveidotais mohaabichs 2140 - ljuks - ar VAZa aatrumkaarbu, kardaanu un pakaljeejo tiltu Gaaja kaa vells

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti