DIN2 maģis

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Tīru garāžu un par alus kasti atdodu DIN2 izmēra maģi. Oriģināli bija iekšā Chevrolet TrailBlazer. Kā jau amerikānim, komplektā CD changeris.

Nemuldēšu - maģim pāris ekrāda diodes izbeigušās, a savādāk šancē.

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Latvijā ķer 2as stacijas...

pat par mēslu iznešanu vairāk jāmaksā....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei, kaste manējā...

savākšu...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Latvijā ķer 2as stacijas...

pat par mēslu iznešanu vairāk jāmaksā....

Pats tu ķer 2as stacijas. Ja nezini par ko runā, labāk paklusē, popovs atradies.

ķer viņš visas stacijas kā pienākas

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

bet kam tev alus kaste ? tak pie jebkura veicja dabuusi... kastes,no alus.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja es spēšu ar to maģi/rādio/2DINsūdu noķert vairāk par piecām LV stacijām, atpirkšu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ups, solījums spēkā par FM raidošajām...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Pats tu ķer 2as stacijas. Ja nezini par ko runā, labāk paklusē, popovs atradies.

ķer viņš visas stacijas kā pienākas

ei, cilvēks, ja tas nāk iekš US auto, tad tu vari viņu ievadīt...

un ja tu piedāvāsi par 5.- LVL saremontēt, es garantēju tev darbu uz vairākiem mēnešiem...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Pats tu ķer 2as stacijas. Ja nezini par ko runā, labāk paklusē, popovs atradies.

ķer viņš visas stacijas kā pienākas

ei, cilvēks, ja tas nāk iekš US auto, tad tu vari viņu ievadīt...

un ja tu piedāvāsi par 5.- LVL saremontēt, es garantēju tev darbu uz vairākiem mēnešiem...

Eu cilvēks, neesi dzirdējis ka US auto ir ražoti arī Eiropas tirgum? Kā tev liekas, kāds maģis tur atrodas un ko viņš ķer?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da esmu dzirdējis...

paliek spēkā manis bilstais...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da esmu dzirdējis...

paliek spēkā manis bilstais...

bilst jau neaizliegsi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

labi, jaunēkli....

ja tevis piedāvātais aparāts (made in Chrysler) spēj no"ķert" vismaz piecas FM stacijas (bez pārbūves) iekš LV, es to nopirkšu vai samainīšu ar adekvātu...

der?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

klausāmas stacijas...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Mans US radio ķer pat vairāk kā 5 stacijas! (un normāli)

SWH

Capital FM

European

Star FM

LR2

LR1

Radio 3

un droši ka vēl citas, bet neesmu vairāk meklējis un neklausos.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Radio iekš DODGE (neeiropas)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja kašķī pa vidu lien, tad parasti atraujas...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

un no abiem

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Protams, ka tās stacijas, kas beidzas ar pāra ciparu, Rīgā var uzķert (tipa SWH 105.2 var dzirdēt manuāli ieregulējot uz 105.3), taču kvalitāte nu tā.

Normāli iet 90.5 (Latvijas Radio 1 ), 91.5 (LR2); 104.3, 103.7 uc

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Formāli skatoties yetti var arī dabūt iegādāties šo brīnumu, jo FM ēters Rīgā ir pilns ar visādiem «radio», un var noteikti arī salasīt piecas nevienam neko neizsakošas frekvences, kas beidzas ar nepāra skaitli

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es neatsakos no saviem vārdiem...

bet par noteiktu vietu (Rīga/Kaunas/Stockholm) nebija tirgus... velcome Ventspilī...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man korišam bija amurikānis....

jamais klausījas superfm 104.3..... tikai tāpēc, ka pāra stacijas neķēra

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Tīru garāžu un par alus kasti atdodu DIN2 izmēra maģi. Oriģināli bija iekšā Chevrolet TrailBlazer. Kā jau amerikānim, komplektā CD changeris.

Nemuldēšu - maģim pāris ekrāda diodes izbeigušās, a savādāk šancē.

Cik lielu alus kasti gribi? Un kādu alu dzer? Mans amurukāņu rādio ķer tik nepāra skaitļu rādio. Interesējos, manējam nevarot jevropas standartu uzlikt, jo esot tīrs amerikānis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uge rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Tīru garāžu un par alus kasti atdodu DIN2 izmēra maģi. Oriģināli bija iekšā Chevrolet TrailBlazer. Kā jau amerikānim, komplektā CD changeris.

Nemuldēšu - maģim pāris ekrāda diodes izbeigušās, a savādāk šancē.

Cik lielu alus kasti gribi? Un kādu alu dzer? Mans amurukāņu rādio ķer tik nepāra skaitļu rādio. Interesējos, manējam nevarot jevropas standartu uzlikt, jo esot tīrs amerikānis.

var... tik maksās kā auto...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

uge rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Tīru garāžu un par alus kasti atdodu DIN2 izmēra maģi. Oriģināli bija iekšā Chevrolet TrailBlazer. Kā jau amerikānim, komplektā CD changeris.

Nemuldēšu - maģim pāris ekrāda diodes izbeigušās, a savādāk šancē.

Cik lielu alus kasti gribi? Un kādu alu dzer? Mans amurukāņu rādio ķer tik nepāra skaitļu rādio. Interesējos, manējam nevarot jevropas standartu uzlikt, jo esot tīrs amerikānis.

var... tik maksās kā auto...

Kamēr nebiju onlainā kaut kas ir noticis....

Abos gadījumos darījums der... Ierosinu šādu risinājumu - Uge savāc aparātu, iebāž savā UScarā un priecājas, ka nav vairs jāklausās EHR, bet var klausīties 105.2, 106.2 un visus citus pāra skaitļus pienācīgā kvalitāte. Yetti paklausās un iedod Uge finansējumu alus kastei....

Par cik ir hoķis, tad Aldaris derēs. Gaišais vai Pilzenes, bez šķirbas, vienalga iztemps kopā ar visām pudelēm

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ventspilī, ja nemaldos, US radio eFeM diapozonā ķer 2 stacijas...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Ventspilī, ja nemaldos, US radio eFeM diapozonā ķer 2 stacijas...

Ja mašīna ir dzīta no USA, tad tā arī ir, ka radio ne sū...a neķer. Un tur arī nekas nav darāms....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti