Kauč kāda šaize ar stūrēšanu.....

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Sveiki! Auto A80 B3 1.8 s, stūres iekārta bez pastiprinātāja. Problēma tāda- braucot pa štrāsi, ik pa laikam velk stūri uz kādu pusi.... nav noteikta puse uz kuru velk, bet ta pa labi, ta pa kreisi, citreiz iet normāli taisni, kā vajag.... sanāk tāda kā ceļa ķeršana... lieta tāda, ka nesen nomainīju visas bukses, balstšarnīrus un stūres pirkstus, noregulēju ģeometriju..... iepriekš bija tas pats, bet tad es to norakstīju uz izsistajām buksēm. Un vēl problēmiņa, kas izpaužas tādā situācijā- braucu atpakaļgaitā no stāvvietas, lēnā griežot līdz galam pa labi stūri un kkas priekšā (kur tieši, da hvz) dīvaini nobūkšķ..... no sākuma domāju, ka reikā kkās kasjaks- aizvakar nomainīju pret labu, bet nekas nav mainījies.....

Kādas jums versijas?

Ceru, ka problēmas sapratāt, ja vajag ko sīkāk zināt, droši jautājiet!

 
1 2 3
axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

axel182 rakstīja:...zb jau sviest katru reiz 15 ls par reguleeshanu.../

riepām platums ta kāds?

Tagad staav 195, bet iepriesh bij 175...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

plje... un diski ? ETs konkrētāk? diska iekšpusē, tam jābūt izlietam...

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

yetti_ tu gribi zinaat disku platumu?! Nav ne jausmas, zinu tik, ka 14nieki...

cik te aatrumaa paskatiijos vakar, balstiekaartaa labajaa pusee it kaa nav luftes nekur, toties kreisajaa kkas makjeniit kustas.. iisti nevaru saprast, kas: vai atbalsta gultnis vai ritenja rumbas gultnis... it kaa vareetu buut, ka rumbas gultnis, jo tas jau hvz, kad mainiits, bet tad ta4u vinjsh gaudotu, vai ne? Ta4u tas gultnis tak nevareetu izraisiit buukshkji, vismaz man taa liekas... vairaak iespeejams, tak, ka buukshkji izraisa atbalsta gultnis, bet to, tak, es mainiiju nepaaraak sen..

Te ar vienu dzeku runaaju, vinjsh man izstaastiija, ka vinja wento ar vienai riepai kusteejies gultnis, kas izsauca piekshas peldeeshanu pa celju, bet vinjam tas gultnis negaudoja....

Un veel kas.... bremzeejot, stuuri diezgan speeciigi velk uz kreiso pusi; biju uz stendiem- bremzes vienmeeriigas un gjeometrija pareiza....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti