Kauč kāda šaize ar stūrēšanu.....

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Sveiki! Auto A80 B3 1.8 s, stūres iekārta bez pastiprinātāja. Problēma tāda- braucot pa štrāsi, ik pa laikam velk stūri uz kādu pusi.... nav noteikta puse uz kuru velk, bet ta pa labi, ta pa kreisi, citreiz iet normāli taisni, kā vajag.... sanāk tāda kā ceļa ķeršana... lieta tāda, ka nesen nomainīju visas bukses, balstšarnīrus un stūres pirkstus, noregulēju ģeometriju..... iepriekš bija tas pats, bet tad es to norakstīju uz izsistajām buksēm. Un vēl problēmiņa, kas izpaužas tādā situācijā- braucu atpakaļgaitā no stāvvietas, lēnā griežot līdz galam pa labi stūri un kkas priekšā (kur tieši, da hvz) dīvaini nobūkšķ..... no sākuma domāju, ka reikā kkās kasjaks- aizvakar nomainīju pret labu, bet nekas nav mainījies.....

Kādas jums versijas?

Ceru, ka problēmas sapratāt, ja vajag ko sīkāk zināt, droši jautājiet!

 
1 2 3
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Bucefals rakstīja: Pašam bija tāda problēma. Iesaku spēcīgāk pārvilkt nomainītos atbalstgultņus. Man palīdzēja. Pazuda i peldēšana i klunkšķis pie stūres izgriešanas.

Ko nozīmē Spēcīgāk pārvilkt gultņus?

Vai nu viņi ir pieskrūvēti, vai nav. Tur nav ko pārvilkt vai pievilkt.

Tev nebija pieskrūvēti?

Nu tur tie gultņi ir tādi iestrādāti tajas atbalsta gumijās, un viņi pat pieskrūvēti teorētiski ir izkustināmi tajās atbalsta gumijās.

Kad jutu, ka tur ir kkas beidzies, pēc skaņas domaju, ka gultņi ir lupatās, bet beigās, kad noņēma vecos, izrādījas, ka gultņi ir kartībā, bet tā atbalsta gumija ir vienkārši tik sapresēta, ka tas gultnis pa to glāzi uz priekšu un atpakaļ bija lēkājis ar visu to gumiju. Un tā arī jaunās gumijas - it ka pievilktas, bet vinalga ļurkajas. Pārvilka spēcīgāk, nekas vairs neļurkajas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Mašīna brīžam pa labi, brīžam taisni, brīžam pa kreisi visticamāk ka mūsu ceļu specifikas rezultātā. Kā jau te tika minēts - tādā valstī dzīvojam.

Tas brīkšķis - es par viņu satrauktos tikai tad, ja viņš traucētu vakaros iemigt.

Domāju ka topika autors pēc visas piekares pārlasīšanas tagad kādu laiku galveno uzmanību varēs pievērst degvielas ieliešanas caurumam.

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

vo.... labi, veelaak ieluureeshu, kaa ir ar tiem atbalsta gultnjiem... tie gultnji tika mainiiti servisaa- fig zin, ko vinji tur pievilka, ko nee; tajaa reizee shie aizmirsa pusasi pievilkt, labi, ka pats biju klaat uz liku pievilkt....

Centi_ paskaidro, luudzu, siikaak, ko tu domaa ar to amiisha stoka paarlauzienu? Manam audim amiishi ir hvz, cik veci, bet stingri un nesulo....

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

taa skanja mani paaraak neuztrauc, jo zinu, ka viss jauns un nekas nekur nevar izkrist! bet taa peldeeshana gan man nepatiik; var jau buut arii, ka celja deelj (pleskavnieks jau ir riktiigi izspaidiits...); a atbalsta gultnju gumijas pashas pa glaazeem nevareetu ljurkaaties? Cik taa, paceljot uz domkrata un meegjinot paljurinaat amiiti, nekas nekust....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ko es domāju....

Vai tu zini kāda ir priekšējās piekares ģeometrija?

Visiem tiem šaurajiem leņķiem pieskaiti klāt mašīnas svaru, ritenim pielikto griezes momentu, riteņa rotācijas plakni attiecībā pret mašīnas kustības virzienu utt. un dabūsi rezultanti.

Varbūt problēma nepareizi noregulētās atdurēs un tava stūre līdz galam ir par daudz līdz galam?

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Centi_ shamam stuures atdures nereguleejas- kaadas i, taadas ir.....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: Centi_ shamam stuures atdures nereguleejas- kaadas i, taadas ir.....

OK, ja ne tad ne.

tās manas garās penteres morāle: izgriežot stūri līdz galam uz amortizatoru darbojas spēks, kurš nesakrīt ar amortiņa asi, resp. - ar visas stoikas pagrieziena asi. Tur sanāk tas lauziens.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni

Pakaļējajam tiltam tur ir tikai divas bukses kuras varētu izraisī tilta peldēšanu un tām tad būtu hvz kādā stāvoklī

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ar stāvāboliem viss kārtībā? Man pagājušo vasaru bija tāds joks - mainījās sagāzums ["virziens uz kuru velk"] un vēl bremzējot bija klaboņa, beigās izrādās, ka nomainot labās puses stāvābolu bija skrūves pārvilktas un stāvābols brīvi ļurkājās

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

RHINO rakstīja: Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni

Pakaļējajam tiltam tur ir tikai divas bukses kuras varētu izraisī tilta peldēšanu un tām tad būtu hvz kādā stāvoklī

četras gan, cienītais servismeni (ja nav kvatra).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: vo.... labi, veelaak ieluureeshu, kaa ir ar tiem atbalsta gultnjiem... tie gultnji tika mainiiti servisaa- fig zin, ko vinji tur pievilka, ko nee; tajaa reizee shie aizmirsa pusasi pievilkt, labi, ka pats biju klaat uz liku pievilkt....

Centi_ paskaidro, luudzu, siikaak, ko tu domaa ar to amiisha stoka paarlauzienu? Manam audim amiishi ir hvz, cik veci, bet stingri un nesulo....

ja no sāba netek eļļa, tas nozīmē, ka tās tur vairs nav (c) Vadonis

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Kad man bija muca, tad bija brīdis, kad arī parādījās tā mistiskā peldēšana - te pa labi, te pa kreisi, te it kā nekāda vaina utt. Kaite bija tāda - stūres stieņu skrūves, kur šamie pie reikas klātu skrūvējas, bija pamatīgi atskrūvējušās (sekas no KEMI remonta, starp citu ), un tur viss luftējās un staigāja, kā fifele pa Jelgavu. Kad nu viss bija pievlkts, kā nākas, tad arī peldēšana izzuda.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja:

RHINO rakstīja: Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni

Pakaļējajam tiltam tur ir tikai divas bukses kuras varētu izraisī tilta peldēšanu un tām tad būtu hvz kādā stāvoklī

četras gan, cienītais servismeni (ja nav kvatra).

Nu nu, uzskaiti, kuras tad ir tās četras

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: ... a atbalsta gultnju gumijas pashas pa glaazeem nevareetu ljurkaaties? Cik taa, paceljot uz domkrata un meegjinot paljurinaat amiiti, nekas nekust....

Man kad gumijas glazēs staigāja, visizteiktāk defekts bija jūtams, kad pēc brauksanas atpakaļgaitā, izgrieza stūri uz pretējo pusi un tā "spēcīgāk" uzsāka. Klunkšķis pamatīgs.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja: Atbalsta gultņi nomainīti, man Astrai, bija tā, ka tā pati vieta- tā lielā bukse, kur tie gultņi stāv iekšā bija izsista ovāla un bija Tevis aprakstītais būkšķis/krakšķis, bet ne auto peldēšana.

jau kādu laiku neko nevarēju atrast, tad skatē večiem uzstāju, lai paskata, jo pats nevarēju atarst- šīe noņēma vāciņus un ievēroja, ka tas uzgrieznis nestāv gluži pa vidu un tad izkratīja tā, ka tas pārleca uz otru pusi- ielika 2, bet tad izlīdzējos ar pievilkšanu ar pneimatisko pistoli.

Pats uzprasījos!

tam audim atbalsta gultnis nav atsevišķi, bet ir integrēts tajā gumijā, ko topica autors ir nesen mainījis

Ak šitā? man nekad OOOO nav bijis!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja: Atbalsta gultņi nomainīti, man Astrai, bija tā, ka tā pati vieta- tā lielā bukse, kur tie gultņi stāv iekšā bija izsista ovāla un bija Tevis aprakstītais būkšķis/krakšķis, bet ne auto peldēšana.

jau kādu laiku neko nevarēju atrast, tad skatē večiem uzstāju, lai paskata, jo pats nevarēju atarst- šīe noņēma vāciņus un ievēroja, ka tas uzgrieznis nestāv gluži pa vidu un tad izkratīja tā, ka tas pārleca uz otru pusi- ielika 2, bet tad izlīdzējos ar pievilkšanu ar pneimatisko pistoli.

Pats uzprasījos!

tam audim atbalsta gultnis nav atsevišķi, bet ir integrēts tajā gumijā, ko topica autors ir nesen mainījis

Ak šitā? man nekad OOOO nav bijis!

nav tik traki - A6 jau ir atsevišķi - nu tā kā tavam žopelim

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja:

RHINO rakstīja: Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni

Pakaļējajam tiltam tur ir tikai divas bukses kuras varētu izraisī tilta peldēšanu un tām tad būtu hvz kādā stāvoklī

četras gan, cienītais servismeni (ja nav kvatra).

Nu nu, uzskaiti, kuras tad ir tās četras

2 majatņikiem, 2 - Panāra svirai.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Eu, servismeni! Tu tiešām nezini cik bukses tavai šķibajai mucai ar leišu numuriem ir pakaļgalā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaut kā līdz šim nācies mainīt tikai pirmās divas tevis nosauktās

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

nepareiza savirze arī dod sajūtu ka auto visulaiku jastūrē ,

varbūt pamēģini citā vietā noregulēt savirzi ,bieži servisos ar stendu strādā nevisai zinoši specālisti !!

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

osiss rakstīja: Atbalsta gultņi nomainīti, man Astrai, bija tā, ka tā pati vieta- tā lielā bukse, kur tie gultņi stāv iekšā bija izsista ovāla un bija Tevis aprakstītais būkšķis/krakšķis, bet ne auto peldēšana.

jau kādu laiku neko nevarēju atrast, tad skatē večiem uzstāju, lai paskata, jo pats nevarēju atarst- šīe noņēma vāciņus un ievēroja, ka tas uzgrieznis nestāv gluži pa vidu un tad izkratīja tā, ka tas pārleca uz otru pusi- ielika 2, bet tad izlīdzējos ar pievilkšanu ar pneimatisko pistoli.

Pats uzprasījos!

tam audim atbalsta gultnis nav atsevišķi, bet ir integrēts tajā gumijā, ko topica autors ir nesen mainījis

Ak šitā? man nekad OOOO nav bijis!

nav tik traki - A6 jau ir atsevišķi - nu tā kā tavam žopelim

Žopelīc man gan vairs nav, bet par to var palasīt: www.iauto.lv/...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kaut kā līdz šim nācies mainīt tikai pirmās divas tevis nosauktās

Varu tev rekomendēt Pozija kontaktlēcu kantori.

nopērc, ieinstalē acīs un mainot pirmās divas ieraudzīsi ka tās nav vienīgās. Varbūt ieraudzīsi vēl kautko, kas līdz šim tev palicis nepamanīts.

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

nu taaa...... sodien nopeetiiju, ko vien vareeju- atbalsta gultnji stingri pievilkti un neljurinaas, stuures tjagas labi esmu pievilcis pie reikas... iisi sakot, nemaniiju nekaadas luftes... nu mans peedeejais variants: pameegjinaashu mazliet pievilkt reikas reguleeshanas skruuvi, ja nu tas neliidzees, buus vien jaabrauc skatiities ritenju gjeometrija.. :@ /zb jau sviest katru reiz 15 ls par reguleeshanu.../

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

axel182 rakstīja: stuures tjagas labi esmu pievilcis pie reikas...

OHO, kā ta tas ir ??

foorshi tas ir...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja:...zb jau sviest katru reiz 15 ls par reguleeshanu.../

riepām platums ta kāds?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti