Mazās maksas stāvvietas iznīkst ?

Ims Reģ.: 16.03.2004

Izskatās, ka Kalnciema ielas viadukta apkaimē iznīkušas veselas trīs. Kādreizējās autoremonta rūpnīcas teritorijas tajā galā, kas pie Kalnciema ielas viadukta, zem paša viadukta blakus tramvaja sliedēm , un placī aiz 14. vakara v.sk. Margrietas ielā 4. Izskatās, ka daļa klientu atkrituši, pēc tam apsaimniekotāji, saprotams, pacēluši cenu, lai saglabātu peļņu, kā jau tas pie mums pieņemts. To nav izturējusi nākamā grupa, un atlikušo dēļ vairs nav bijis vērts bazāru uzturēt. Nezinu, kā ir citur Rīgā. Šur tur gan saglabājušās vēl trekno gadu cenas, piem. viena ir uz Zirņu ielas aiz K.Valdemāra , tur par mēnesi ir Ls 45, tomēr pasākums vēl pastāv.

 
1 2 3
windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Kaksi, pietiekami. Divu gadu laikā (kamēr tur lieku) neviena incidenta stāvvietā, uz ielas nedēļā vismaz 2-3 mašīnas paliek bez stikliem, spoguļiem u.t.t.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Darksaidam biznes neiet, cilvēki nezkapēc izvēlas likt mašīnu stajankā nevis drošināt pie viņa

Es maksāju trekno "gadu cenu" - 35Ls mēnesī, bet tas par laukumu ar betona sētu, pie iebrauktuves barjera, 24h cilvēks ar suni uz vietas. Un līdz mājām - jāpāriet ielas otrā pusē. Tallinas iela, Čaka ielas tuvumā. Kvartālu tālāk it kā ir stāvvieta pa 25Ls mēnesī ar švakrāku drošību.

iet iet bizness - es tikai iereecu par taadiem,kas met naudu aaraa par neko! par bariibu krancim, kas pa nakti nomiiz tev kapotu apsargaajot un vasja koļa, kas naktī wnk pālī guļ un kuram viss poh kas tur notiek

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

toc nesaprotu tos, kas maksaa par neko - labaak man atdodoet

Aizej,nopelni. Kas tad ir tie 180 ls gadā ?? NEKAS.

ah tu nabaga gonorejas un caurejas mociitais aapsis (foto) izlasi, ko es rakstu, un tad par vistaam kuutii dziedi...

Aizej noraujies podā, bomzi. Ja tev 180 ls ir megapiķis, tad nav vairs ko piebilst.

Seskuciit 180 Ls ir nauda jebkuram. Ja man tā ir normaala, ko es aaraa nemestu, tad Tev kaa izskataas taa ir neaizniedzama un Tev skauž, citam tā ir vērtē. Vai nu tu esi pārgudrs biezais ar ko vispār nav vērts runāt vai studenta pakaļa, kam nav nekā, bet skauž ka ir citiem

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

windy rakstīja: Darksaidam biznes neiet, cilvēki nezkapēc izvēlas likt mašīnu stajankā nevis drošināt pie viņa

Es maksāju trekno "gadu cenu" - 35Ls mēnesī, bet tas par laukumu ar betona sētu, pie iebrauktuves barjera, 24h cilvēks ar suni uz vietas. Un līdz mājām - jāpāriet ielas otrā pusē. Tallinas iela, Čaka ielas tuvumā. Kvartālu tālāk it kā ir stāvvieta pa 25Ls mēnesī ar švakrāku drošību.

barjera un cilvēks ar suni ir ahujennā drošība

kā es par šito norēcos - tikai gribu zinaat kas visiem stajanku ;ietotaajiem segs zaudeejumus ja nu p[iepeshi kaads iemetiis nozhogojumaa 3litreni ar bendžu un aizsvilinaas vareesiet skraapeet izdedzhus!

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Labāk lai tiek paika krancim nekā naudiņa tiem, kas "pārdod gaisu"

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

kā es par šito norēcos - tikai gribu zinaat kas visiem stajanku ;ietotaajiem segs zaudeejumus ja nu p[iepeshi kaads iemetiis nozhogojumaa 3litreni ar bendžu un aizsvilinaas vareesiet skraapeet izdedzhus!

Pēc pāris mēnešiem būs jāsāk uzmanīties visādi Darksaidi staigās gar stajankām un tā meģinās piespiest cilvēkus pirkt polises

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

njaa - tad es apsveicu Tevi ar laba brokera izveeli 25% ir jaamaak paardot, bet veel gruutaak ir atrast losi, kas to maksaa...

ja vien tev nav X5 vai lidzvertigs tu smagi dirs!

PS man golfs nav, bet neatteiktos, lai butu ar ko paneesaaties uz juuru

No šitā laikam vajadzētu saprast, ka esi lieliskākais brokeris. Tad jau pierādi sevi un sagatavo piedāvājumu SAAB 9-5 Vector '01. 3.0TiD - lūgtum bez pašriska un par lielisku cenu. Gaidīšu ar nepacietību - ja būs normāla kompānija par saprātīgu cenu, nebūt neatteikšos izmantot iespēju.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

windy rakstīja: Darksaidam biznes neiet, cilvēki nezkapēc izvēlas likt mašīnu stajankā nevis drošināt pie viņa

Es maksāju trekno "gadu cenu" - 35Ls mēnesī, bet tas par laukumu ar betona sētu, pie iebrauktuves barjera, 24h cilvēks ar suni uz vietas. Un līdz mājām - jāpāriet ielas otrā pusē. Tallinas iela, Čaka ielas tuvumā. Kvartālu tālāk it kā ir stāvvieta pa 25Ls mēnesī ar švakrāku drošību.

iet iet bizness - es tikai iereecu par taadiem,kas met naudu aaraa par neko! par bariibu krancim, kas pa nakti nomiiz tev kapotu apsargaajot un vasja koļa, kas naktī wnk pālī guļ un kuram viss poh kas tur notiek

+1

labi teikts, kaut gan tiešām skumji kas tas tā daudz kur arī ir.

Zinu vienu cilvēku, kas speciāli pirms šādas dežūrmaiņas negulēja, strādāja dažādas haltūras, pēc tam gāja uz dežuranta darba vietu un uzriez gulēt

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kad man bija 18. gadi, tad vienu vasaru pa dienu strādāju kā dežurants autostāvvietā. Tas darbs ir psc debīlākais darbs ever... sēdi, nav ko darīt, garlaicība. Ārā vasara, karst, sauss, stāvvietas puteķļi... Viss zb - TV zb, lasīt grāmatas zb, žurnāli zb... Tur no beztolka var nojūgties. Negribētu tādu darbu.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

njaa - tad es apsveicu Tevi ar laba brokera izveeli 25% ir jaamaak paardot, bet veel gruutaak ir atrast losi, kas to maksaa...

ja vien tev nav X5 vai lidzvertigs tu smagi dirs!

PS man golfs nav, bet neatteiktos, lai butu ar ko paneesaaties uz juuru

No šitā laikam vajadzētu saprast, ka esi lieliskākais brokeris. Tad jau pierādi sevi un sagatavo piedāvājumu SAAB 9-5 Vector '01. 3.0TiD - lūgtum bez pašriska un par lielisku cenu. Gaidīšu ar nepacietību - ja būs normāla kompānija par saprātīgu cenu, nebūt neatteikšos izmantot iespēju.

brokeris neesmu un man nav pienakums Tev vai citiem ieskaidrot ka esmu labaakais, vai citi ir slikti. iedod -epastaa ludzu masinas datus un es tev uztaisisu labu piedavajumu. ark.side@inbox.lv" target="_new">dark.side@inbox.lv

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

toc nesaprotu tos, kas maksaa par neko - labaak man atdodoet

Aizej,nopelni. Kas tad ir tie 180 ls gadā ?? NEKAS.

ah tu nabaga gonorejas un caurejas mociitais aapsis (foto) izlasi, ko es rakstu, un tad par vistaam kuutii dziedi...

Aizej noraujies podā, bomzi. Ja tev 180 ls ir megapiķis, tad nav vairs ko piebilst.

Seskuciit 180 Ls ir nauda jebkuram. Ja man tā ir normaala, ko es aaraa nemestu, tad Tev kaa izskataas taa ir neaizniedzama un Tev skauž, citam tā ir vērtē. Vai nu tu esi pārgudrs biezais ar ko vispār nav vērts runāt vai studenta pakaļa, kam nav nekā, bet skauž ka ir citiem

Aizej un izēd sev havaju,pamuļķi.

laikam saapiigu teemu ieskaaru...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Aizej un izēd sev havaju,pamuļķi.

laikam saapiigu teemu ieskaaru...

Tieši tā. Sāpīgu tev. Ja tu esi bomārs, kurš nevar pārdzīvot samaksātus 180 ls par to, ka auto atrodas vietā, kur tam nenolauzīs spoguļus nariki un citādi neapskrāpēs, tad man nav vairs ko piebilst. Man tāda nauda pa zemi nemētājas, bet stāvvietai tās ir kapeikas. Kas ir 30 ls mēnesī ??

es apdrosinasanai tereju 3x lielaku naudu un vismaz par bomaaru nodarijumiem sanjemu normalu kompensaciju, nevis sunja apmiiztu mashiinu no riita un pohainu sarga sveicienu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vispār jau cilvēks, kurš sevi nikā nosaucis par *******s caurumu, ir pats sevi nolicis pie sētas

nu ja abasretj keda

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Marš, beļģ, gulēt, bomāru bratani

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Auto ta auto, a mocīti ta pie mājas neturēsi! Ne to var sakarīgi apdrošināt, ne būt drošs, ka neizvanadlēs, pat ja braucamais pie staba pieslēgts.

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Apdrošinātāji ir tādi ierāvēji ka nelabi metas, to pašu summu noliekot kontā var apmaksāt gan stāvvietu gan remontu

Kad mašīna ir jāapdrošina - apdrošinātājs vērtību nosaka pēc mistiskiem katalogiem. Kad jāmaksā par skādi - apdrošinatājs pēkšņi atceras par auto tirgus vērtību un to, ka apskādētās daļas tak nav jaunas un var ieturēt nolietojumu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Apdrošinātāji ir tādi ierāvēji ka nelabi metas, to pašu summu noliekot kontā var apmaksāt gan stāvvietu gan remontu

Kad mašīna ir jāapdrošina - apdrošinātājs vērtību nosaka pēc mistiskiem katalogiem. Kad jāmaksā par skādi - apdrošinatājs pēkšņi atceras par auto tirgus vērtību un to, ka apskādētās daļas tak nav jaunas un var ieturēt nolietojumu

pamodaas vieplis! normaalaakie jau sen drošina TIRGUS vērtības! daaaaaaa!!! Tu vai nu dzīvo senā pagātnē, vai suminu Tevi ar laba apdrošinātāja izvēli, kas Tevi uz $$ dziedādāms met

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Kaksi - apdrošinot x2, izmaksājot /2

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

windy rakstīja: Kaksi - apdrošinot x2, izmaksājot /2

Es vienu no autiņiem nopirku par 1400 Ls, kautgan tirgus vērtība (ss.lv) viņam sākās no 3000 EUR. Intereses pēc pajautāju par kasku, drošinātājs izrāva vidējo tirgus vērtību ap 3500 EUR.

BEIDZOT KAKA ATKLĀJA AR KĀDU KAKU BRAUC! tjuuneets zhiga?

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Manas prasības pret auto ir minimālas - lai pārvieto ******* pēc iespējas lētāk. Un lai pacēlāju redz tikai ejot TA. Tas attiecas uz ikdienā braucamajiem auto.

Bet Darksaida loģika ir dzelžaina - tā kā sāps neatbilst nevienai tevis nosauktajai prasībai tad tavs ikdienas auto ir kaka

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

windy rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Manas prasības pret auto ir minimālas - lai pārvieto ******* pēc iespējas lētāk. Un lai pacēlāju redz tikai ejot TA. Tas attiecas uz ikdienā braucamajiem auto.

Bet Darksaida loģika ir dzelžaina - tā kā sāps neatbilst nevienai tevis nosauktajai prasībai tad tavs ikdienas auto ir kaka

man nav sabs, man ir vecs šrots Chryslers Stratus kas pliist un rij ap 15l uz 100. Jo sukas lizingi neko nedod! redz 30% avansu vajag ibio!

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

windy rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Manas prasības pret auto ir minimālas - lai pārvieto ******* pēc iespējas lētāk. Un lai pacēlāju redz tikai ejot TA. Tas attiecas uz ikdienā braucamajiem auto.

Bet Darksaida loģika ir dzelžaina - tā kā sāps neatbilst nevienai tevis nosauktajai prasībai tad tavs ikdienas auto ir kaka

A kakai kasko var dabūt?

var, tikai maksaat gan ar naudu vajadzes ne kakaam

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Ir jābūt megalosim, lai ne-jaunai ne-līzinga mašīnai ņemtu kasko. Pieskaitot pašrisku un laiku, kas jāpavada bez mašīnas, lai kaut ko salabotu vai atgūtu naudu, vienkāršāk ir naudu atlikt nākamās mašīnas iegādei. Un patreizējā situācijā, kad visādi praidisti zog pat pilnīgi bezjēdzīgas lietas, lai tik pārdotu par 5Ls un nesatraucas, ka auto īpašniekam tā dēļ rada zaudējumus 50 vai 500Ls vērtībā, labāk maksāju par apsargātu stāvvietu ar videonovērošanu un pastaigājos tās 5 min. līdz mājām, nekā domāju par to, kuram narkomānam sagribēsies pārliecināties, ka oriģinālo audiosistēmu nevienam nevajag. Vai arī vienkārši kāds garāmejot nenobrauks ar atslēgām visā mašīnas garumā. Un vēl - ir diezgan būtiski zināt, ka jebkurā diennakts laikā būs kur nolikt mašīnu.

toč sēne - 30 Ls mēnesī (360 gadā) ir 0% pašriska kasko nejaunai mašīnai! un ja rokas nav tizlas un prātiņš īss, tad vairāk par 2 dienas remontā mašīna nepavada! un ja Tev ir tāds kontingents riņķī, iespējam lētāk tad ir no maskačkas uz kādu labāku rajonu pārvākties? lētāk sanāks?

Sorry, man KASKO ar 100Ls pašrisku bojājumiem un 20% pašrisku zudumam maksā 550-600Ls gadā, atkarībā no apdrošinātāja. Bez pašriska cipars nu jau tuvojas 25% no auto tirgus vērtības. Un dzīvoju gana labā rajonā... Arī gribētos redzēt, kā tu divās dienās pārkrāsosi auto, ko kāds būs visā garumā noskrāpējis. Vai divās dienās pasūtīsi un nomainīsi paneli, no kura kāds būs izlauzis maģi.

Tas, ka tu pats acīmredzot braukā ar apskrāpētu un sarūsējušu otro Golfu, nenozīmē, ka visiem ir jābraukā ar miskastēm.

Šim kungam konkrēts piedāvājums no manis par 220 Ls gadā ar 0% pašrisku! Skatoties uz viņa minētajiem cipariem pārņem vieglas trīsas iedomājoties, kā līdz šim Jams ir slaukts...

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Turpinot tēmu. Padalieties pls ar infosu cik kurš tagad maksā par apsargājamu stāvvietu? Interesē galvenokārt cenas ārpus centra. Pienācis laiks pārslēgt līgumu...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Plašs jēdziens ir ārpus centra. tas ir tas pats ja tev atbildētu no Ls 150,00 līdz Ls 20,00.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti