izīrēju dzīvokli

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

ideāli piemērots Tavai vajadzībai

ja vēlies ir dzīvoklis ar skatu uz daugavu - varēsi dzert alu un tukšās pudeles mest tiem praideriem zaļajās vestītēs, kas dzelteno protokolu izsniegšanas vietā paņem dzeltenu naudaszīmi

ja nevēlies TO visu redzēt, tad tieši tev ir dzīvoklis bez skata uz daugavu....

apriebies dzīvot 18 kvadrātmetros kopā ar mammu un suni? tad tev pašā laikā būs 52 kvadrātmetru 2istabu dzīvoklītis....

ja nu tomēr mamma un suns tev ir dārgi, tad varbūt tomēr vēlies dzīvot 130metros un skatīties kā kamīnā jautri sprēgā pionieru ugunskurs...

katrā gadījumā Ir Varianti, kā sacīt jāsaka

jā, KUR.... protams, ka 23 minūšu braucienā no bauskas (ar baiku) un 7 minūšu gājienā kājām no Doma laukuma

zvanīt 29365064 - prasīt Pēteri

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: ...i, 100, 120 Ls par 2 istabaam + komunaalie, visi bija reaalie numuri

cik tas sanāk par kvadrātmetru?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Dark_Side rakstīja: ...i, 100, 120 Ls par 2 istabaam + komunaalie, visi bija reaalie numuri

cik tas sanāk par kvadrātmetru?

kaadi 2 Ls

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, kur tad palika *******s caurums ? ( dark side)

nju, mans gonorejas mocitais aapsiiti, es esmu te, un redzu kaa tu bez manis ni un ni... skumji palika? mamma pameta? draugi piedraaza un dziive skiet suuds? nekas, tici man- buus ljaunaak

Re kur kārtējais pierādījums, kā sābists ir pamuļķis.

velreiz atkartoju - man nekad dziivee nav bijis saabs un to bildi FAKING nevar nonjemt!

Nu redzi, tas jau daudz ko izsaka, ka tādu bildi esi paņēmis Ambīlis.

noskuj pautus gonorejas mociitais aapsiit!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Dark_Side rakstīja: ...i, 100, 120 Ls par 2 istabaam + komunaalie, visi bija reaalie numuri

cik tas sanāk par kvadrātmetru?

kaadi 2 Ls

nu un cik maksā pie manis?????????????

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, kur tad palika *******s caurums ? ( dark side)

nju, mans gonorejas mocitais aapsiiti, es esmu te, un redzu kaa tu bez manis ni un ni... skumji palika? mamma pameta? draugi piedraaza un dziive skiet suuds? nekas, tici man- buus ljaunaak

Re kur kārtējais pierādījums, kā sābists ir pamuļķis.

velreiz atkartoju - man nekad dziivee nav bijis saabs un to bildi FAKING nevar nonjemt!

Nu redzi, tas jau daudz ko izsaka, ka tādu bildi esi paņēmis Ambīlis.

noskuj pautus gonorejas mociitais aapsiit!

Tu kaut ko citu bez gonorejas zini ? Kaut kā tas tevi nomoka Lieto gumiju citreiz, redzi, pat uz tavu mazo smadzeni tas atstājis iespaidu

Animal planetaa raadiija seskus, kas slimi raada shaadas grimases kaa bildee vo i

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēdējā laikā ir sanācis pamainīt vairākus dzīvokļus (īrēt)

Un varu pateikt vienu - dzīvojamās platības vērtību un līdz ar to arī cenu nosaka tikai viena lieta - vieta, kur tas atrodas.

Viss pārējais ir maināms, labojams, remontējams, krāsojams u.t.t.

Bet vietu (ar visām izrietošajām sekām - skats, drošiba, klusums, attālums no teātra , parka, jūras vai veikala, satiksme, auto piebraukšana, turēšana ) iespaidot nevaram.

Un sākot dzīvot daudz kas izskatās savādāk nekā apskatoties

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vai gadijumā kādam ir zināms kāds dzīvokļa(mājas) pirkšanas vai pārdošanas gadijums un par cik Ls tas bij( ss.lv cenas neņemu vērā) , manu paziņu radu lokā nekas nenotiek.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

padomāju bišķīt....

to dzīvokli ar malkas apkuri var dabūt par 50 santīmiem kvadrātmetrā, tas ir ~20 lati mēnesī.... pie nosacījuma, ja īrnieks tur ierīkos kautkādu citu apkuri (automātisku) piemēram gāzes vai elektrības

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: padomāju bišķīt....

to dzīvokli ar malkas apkuri var dabūt par 50 santīmiem kvadrātmetrā, tas ir ~20 lati mēnesī.... pie nosacījuma, ja īrnieks tur ierīkos kautkādu citu apkuri (automātisku) piemēram gāzes vai elektrības

man Hāģītī maksā 1,2LVL+elektriba , par mkv un neviens nekur nemūk . 0,5 varētu maksāt pilnīgā zadnicā

P.S.par 90mkv 119.sērijā Zoļikā , tkai apsaimniekosana un komnālie ir vidēji 132LVL mēnesī

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja: padomāju bišķīt....

to dzīvokli ar malkas apkuri var dabūt par 50 santīmiem kvadrātmetrā, tas ir ~20 lati mēnesī.... pie nosacījuma, ja īrnieks tur ierīkos kautkādu citu apkuri (automātisku) piemēram gāzes vai elektrības

man Hāģītī maksā 1,2LVL+elektriba , par mkv un neviens nekur nemūk . 0,5 varētu maksāt pilnīgā zadnicā

P.S.par 90mkv 119.sērijā Zoļikā , tkai apsaimniekosana un komnālie ir vidēji 132LVL mēnesī

vēl jau ir klientam jāieriko tā apkure.... ja es pats salikšu elektriskos sildītājus un samainīšu vadus, tad tas pasākums būs dārgāks

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Apsveicu Pēteri mazliet pagājušā vārda dienā!

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja: padomāju bišķīt....

to dzīvokli ar malkas apkuri var dabūt par 50 santīmiem kvadrātmetrā, tas ir ~20 lati mēnesī.... pie nosacījuma, ja īrnieks tur ierīkos kautkādu citu apkuri (automātisku) piemēram gāzes vai elektrības

man Hāģītī maksā 1,2LVL+elektriba , par mkv un neviens nekur nemūk . 0,5 varētu maksāt pilnīgā zadnicā

P.S.par 90mkv 119.sērijā Zoļikā , tkai apsaimniekosana un komnālie ir vidēji 132LVL mēnesī

vēl jau ir klientam jāieriko tā apkure.... ja es pats salikšu elektriskos sildītājus un samainīšu vadus, tad tas pasākums būs dārgāks

..cik m2 tur ir? Kāds ir grīdas segums? Dēļi?

Varu piedāvāt ļoti labu varintu apkurei ar elektrību, ar automātiku un uzsilšanu ļoti īsā laikā, izmantojot infrasarkanos starus. Salīdzinot ar parasto elektrības apkuri ekspluatācijas izmaksas ~1:3, cenas var sanākt kā gāzei vai pat izdevīgāk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bogy rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja: padomāju bišķīt....

to dzīvokli ar malkas apkuri var dabūt par 50 santīmiem kvadrātmetrā, tas ir ~20 lati mēnesī.... pie nosacījuma, ja īrnieks tur ierīkos kautkādu citu apkuri (automātisku) piemēram gāzes vai elektrības

man Hāģītī maksā 1,2LVL+elektriba , par mkv un neviens nekur nemūk . 0,5 varētu maksāt pilnīgā zadnicā

P.S.par 90mkv 119.sērijā Zoļikā , tkai apsaimniekosana un komnālie ir vidēji 132LVL mēnesī

vēl jau ir klientam jāieriko tā apkure.... ja es pats salikšu elektriskos sildītājus un samainīšu vadus, tad tas pasākums būs dārgāks

..cik m2 tur ir? Kāds ir grīdas segums? Dēļi?

Varu piedāvāt ļoti labu varintu apkurei ar elektrību, ar automātiku un uzsilšanu ļoti īsā laikā, izmantojot infrasarkanos starus. Salīdzinot ar parasto elektrības apkuri ekspluatācijas izmaksas ~1:3, cenas var sanākt kā gāzei vai pat izdevīgāk.

38 kvadrāti apmēram

telpas - 2 istabas, virtuve, tualete, koridors

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dēļi

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Maiņa!

Mainu labu saulainu 1 istabas dzīvokli Cēsu ielā ar visām ērtībām pret 2 vai 3 istabu dzīvokli Ziemeļu rajonā (tikai ne jaunmīlgrāvī) kā bonusu varu piemest klāt zemes pleķi trīsciemā dārzam vai mājas celtniecībai.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis drīkst doties porcelāna liftā nakuj.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Zoo rakstīja: Kaksis drīkst doties porcelāna liftā nakuj.

A tu cinka mētelītī...

esmu gatavs paraut tevi pakaļā, bet tikai ne bez preža

negribu lai savairojas tādi kā tu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a tu izvēlies... turpināsi sipties drisā vai nāksi ķert bebru

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

viss nepārtraukti mainās....

patreiz ir viens 75 metru 3 istabu dzivoklis

130 metru 4 istabu

un tas mazais (38metru) 2istabnieks

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

veel viens spekulants ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

prime rakstīja: veel viens spekulants ?

topica autors neko nepārdod.... viņš legāli izīrē viņam piederošo īpašumu un maksā par to nodokļus, lai medmāsiņas varētu apēst kautko siltāku par olbaltumvielām bagātu produktu un ceļu policisti nebūtu spiesti ņemt kukuļus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

prime rakstīja: veel viens spekulants ?

topica autors neko nepārdod.... viņš legāli izīrē viņam piederošo īpašumu un maksā par to nodokļus, lai medmāsiņas varētu apēst kautko siltāku par olbaltumvielām bagātu produktu un ceļu policisti nebūtu spiesti ņemt kukuļus

Un kā tika pie īpašuma?

paprasi Pazīstamajam Cilvēkam vai tev žēk 500latu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

38 metru divistabnieks aizgāja, aizgāja arī 3istabnieks

palika 50metru 2istabu un 130 4 istabnieks ar kamīnu

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: 38 metru divistabnieks aizgāja, aizgāja arī 3istabnieks

palika 50metru 2istabu un 130 4 istabnieks ar kamīnu

Tev bildes ir no 50m2 2-istabnieka?

Un kāda bija cena?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: 38 metru divistabnieks aizgāja, aizgāja arī 3istabnieks

palika 50metru 2istabu un 130 4 istabnieks ar kamīnu

Tev bildes ir no 50m2 2-istabnieka?

Un kāda bija cena?

ko tev bildes iedos? atnāc pats un apskaties....

lai tev nebūtu jālasa viss topiks no sākuma atgādinu

1) ceņņiks +- 2 laši metrā....

2) telefons 29365064

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti