Bagāžnieks

cluber Reģ.: 05.08.2004

vairs no salona un no signalizācijas pults nevar atvēt bagāžnieku, vai kās nezin kas varētu būt par vainu, kas būtu jālabo un cik tas prieks servisā varētu izmaksāt???

Savlaicīgs Paldies par atbildēt un īpašs lūgums nevajag komentēt jautājumu ar neproduktīvu spamu.

 
Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

A man, a man ir tāda problēma - tagad uzliekot un noņemot siģeni vairs nemirkšķina pavarotņiki! Ko tas varētu nozīmēt un kā man tālāk dzīvot? Citējot kādu populāru LV estrādes mākslinieku - "kā man tagad būt"? Ko, a?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Vot, bļ@ par to scuku ir lielas aizdomas :] - pie iegādes uzlika Adam Auto kkādu lētuci, mēģināšu rītā notestēt, tipa, uzlikt siģeni, atslēgt durvis un tad ielīst un pašiverēt pa salonu. Mazākais, kas nāk prātā ir, ka atsavienojies savienojums siģenei ar pavarotņiku releju, bet ar to lētuci velns viņzin, kas var saiet sviestā, moš kādam kkas līdzīgs bijis pieredzē? It kā jau uzliekot nopīkst kā parasti, tik vizuālie efekti izpaliek.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: vairs no salona un no signalizācijas pults nevar atvēt bagāžnieku, vai kās nezin kas varētu būt par vainu, kas būtu jālabo un cik tas prieks servisā varētu izmaksāt???

Savlaicīgs Paldies par atbildēt un īpašs lūgums nevajag komentēt jautājumu ar neproduktīvu spamu.

TA šito nepārbauda, dzīvo mierīgi kā ir

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

TA spamu toč nepārbauda.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

cluber rakstīja: vairs no salona un no signalizācijas pults nevar atvēt bagāžnieku, vai kās nezin kas varētu būt par vainu, kas būtu jālabo un cik tas prieks servisā varētu izmaksāt???

Savlaicīgs Paldies par atbildēt un īpašs lūgums nevajag komentēt jautājumu ar neproduktīvu spamu.

Konkrēti manam auto šāda problēma bija, jo bija pārlūzis vads tajā gumijas rīklē, kas savieno automašīnas virsbūvi ar pašu vāku - nu tākas iet paralēli eņģēm, ja tā var teikt.

Ja ir mehāniskā slēdzene nevis elektriskā, tad jāskatās.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja:

cluber rakstīja: vairs no salona un no signalizācijas pults nevar atvēt bagāžnieku, vai kās nezin kas varētu būt par vainu, kas būtu jālabo un cik tas prieks servisā varētu izmaksāt???

Savlaicīgs Paldies par atbildēt un īpašs lūgums nevajag komentēt jautājumu ar neproduktīvu spamu.

Konkrēti manam auto šāda problēma bija, jo bija pārlūzis vads tajā gumijas rīklē, kas savieno automašīnas virsbūvi ar pašu vāku - nu tākas iet paralēli eņģēm, ja tā var teikt.

Ja ir mehāniskā slēdzene nevis elektriskā, tad jāskatās.

Zinot tik maz, kā autors ir uzrakstījis, es arī minētu par labu vada lūzumam šajā vietā. Otra problemātiskā vieta - vads no vadītāja durvīm, nekādi neietekmētu faktu, ka nevar atvērt ar pulti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

100% Elektrība.

Sākot ar nekontaktu, vadu lūzumu beidzot ar bojātu pašu slēdzeni, tieši to daļu kurai kautkāds sakars ar elektrību.

Un elektrība ir tumša lieta kas gaiši spīd – un sit pa pirkstiem. Vot.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti