Dīzeļserviss

Seene Reģ.: 18.12.2002

Kur ir atrodams kāds sakarīgs dīzeļspeciālists ar orientāciju uz Opel? Apnicis klausīties kā tēvs sūdzas par kaut kādu mistisku problēmu, kas regulāri uznākot viņa 1.7 Astrai. Diemžēl ne savā iecienītajā servisā, ne man klātesot nav varējis panākt tās izpaušanos - motors pēkšņi sākot pastiprināti klabēt (tipa detonācija...)

 
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Motoraa dzenis vienkarshi iemeties...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Motoraa dzenis vienkarshi iemeties...

Ok, kur ir sastopami dzeņu mednieki?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dīzeļcentrs R , Bukaišu ielā

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Dīzeļcentrs R , Bukaišu ielā

Šis arī man itkā bija pirmais padomā, bet palasoties atskauksmes, diezgan pretrunīgi voedokļi. Tpāec pajautāju vēl šeit

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Dīzeļcentrs protams palīdzēs, bet tas ir dārgs serviss. ja meklē citu tad ir jāzin kāds sūknis ir, vai ir elektronika tā vadībā vai nav. Lukasus reti kurš sakarīgi var saremontēt, vēl ja ar elektroniku, tad varbūt kādi 2 - 3 ir ārpus pieminētā Dīzeļcentra.

Klabēšana pie uzgāzešanas tas ir dikti par agru aizdedze, bet ja tas nav regulēri, tad kaut kas traucē aizdedzes momenta korektoram normāli strādāt. ja klab aukst, bet silstot pārstāj, tad sprauslas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Dīzeļcentrs protams palīdzēs, bet tas ir dārgs serviss. ja meklē citu tad ir jāzin kāds sūknis ir, vai ir elektronika tā vadībā vai nav. Lukasus reti kurš sakarīgi var saremontēt, vēl ja ar elektroniku, tad varbūt kādi 2 - 3 ir ārpus pieminētā Dīzeļcentra.

Klabēšana pie uzgāzešanas tas ir dikti par agru aizdedze, bet ja tas nav regulēri, tad kaut kas traucē aizdedzes momenta korektoram normāli strādāt. ja klab aukst, bet silstot pārstāj, tad sprauslas.

Klabot kā reiz silts (vai pat pārāk silts) - cik nu var noprast no stāstītā, tad visbiežāk parādās pēc šosejas nokļūstot sastrēgumā. Un es to auto nemāku tā nomocīt - cik ir sanācis pašam pabraukt, iet perfekti

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Moš labāk aizved fāteri pie lora?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Moš labāk aizved fāteri pie lora?

Arī tādu iespēju esmu apsvēris Bet nu tomēr šķiet ticami, ka motoram ir kaut kāds knifs, kas zināmos apstākļos parāda sevi. Adamauto, veicot pirkšanas diagnostiku, piezīmēja, ka tas auto esot jau pie viņiem bijis, un toreiz esot konstatēta problēma ar apgriezienu sensoru par kuras novēršanas vai nenovēršanas likteni tālāku ziņu nav. Pēc manas izpratnes jau izklausās, ka varētu būt kaut kāda saistība starp šo un nepareizi aizdedzes momentu...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Moš labāk aizved fāteri pie lora?

Arī tādu iespēju esmu apsvēris Bet nu tomēr šķiet ticami, ka motoram ir kaut kāds knifs, kas zināmos apstākļos parāda sevi. Adamauto, veicot pirkšanas diagnostiku, piezīmēja, ka tas auto esot jau pie viņiem bijis, un toreiz esot konstatēta problēma ar apgriezienu sensoru par kuras novēršanas vai nenovēršanas likteni tālāku ziņu nav. Pēc manas izpratnes jau izklausās, ka varētu būt kaut kāda saistība starp šo un nepareizi aizdedzes momentu...

brauc kamēr iet, ja tiešām ir kāda problēma, tad viņa ar laiku pati "izlīdīs", tad arī saremontēsi. Nebūs jāizgrūž simti par bezjēdzīgām diagnostikām kurās Tev teiks ka viss ir ok.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Seene rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Moš labāk aizved fāteri pie lora?

Arī tādu iespēju esmu apsvēris Bet nu tomēr šķiet ticami, ka motoram ir kaut kāds knifs, kas zināmos apstākļos parāda sevi. Adamauto, veicot pirkšanas diagnostiku, piezīmēja, ka tas auto esot jau pie viņiem bijis, un toreiz esot konstatēta problēma ar apgriezienu sensoru par kuras novēršanas vai nenovēršanas likteni tālāku ziņu nav. Pēc manas izpratnes jau izklausās, ka varētu būt kaut kāda saistība starp šo un nepareizi aizdedzes momentu...

brauc kamēr iet, ja tiešām ir kāda problēma, tad viņa ar laiku pati "izlīdīs", tad arī saremontēsi. Nebūs jāizgrūž simti par bezjēdzīgām diagnostikām kurās Tev teiks ka viss ir ok.

Nu tur jau tā lieta, ka tēvs visu laiku sūdzas, ka neiet. ZB jau...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ne, ne remontē uzreiz tikko parādās kāds simptoms. Pašlaik tas izmaksās teiksim 20 Ls, pēc tam ka nobruks 200 būs pa maz!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Vel var pamēģināt Graudu ielā 58.

Cenas adekvātas, smadzenes nečakarē.... ko var to izdara, ko nevar-uzreiz pasaka. Ja ir aizdomas uz kaut ko konkrēti, piemērām sūkni, ir praktiskāk pie viņiem noņemt un aizvest uz to pašu DizR, vismaz nevajadzēs rindā gaidīt ( kādu laiciņu atpakaļ bija vismaz 2 nedēļas, kad noņemto sūkni vedu uz diagnostiku - nākamā dienā jau bija nočekots.)

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

SAABam 2,2 D no GM nobira sūknis un tos remontē tikai dīzeļcentrs, ar sprauslām tas pats. Var jau meklēt citus specus kas nosaka vainu un mēģināt remontēt, bet iepriekš pieminētās daļas visi ved labot uz bukaišu ielu!!!!

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Vēl gribu pieminēt, ka mašīnu atdevu remontēt uz DTC un viņi man karināja makaronus uz ausīm, atlika termiņus no nedēļas uz nedēļu kamēr uzzināju ka sūknis stāv Dīzeļcentrā. Tad pats aizbraucu un uzzināju kad mans sūknis būs gatavs, jo jādaida mana rinda. Tāpat viņi pateica kas pa problēmu un cika tas aptuveni maksās. Katrā gadījumā ja brauksi pie viņiem ar mašīnu, tas var ļoti ievilkties, ātrāk būs ja aizvedīs detaļu (sūkni, sprauslas). Bet uz DTC ieteiktu nebraukt!! Var mēģinār Rolis Čiekurkalna 2 līnija (DTC ir čiekurkalna 1 līnija).

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Vēl gribu pieminēt, ka mašīnu atdevu remontēt uz DTC un viņi man karināja makaronus uz ausīm, atlika termiņus no nedēļas uz nedēļu kamēr uzzināju ka sūknis stāv Dīzeļcentrā. Tad pats aizbraucu un uzzināju kad mans sūknis būs gatavs, jo jādaida mana rinda. Tāpat viņi pateica kas pa problēmu un cika tas aptuveni maksās. Katrā gadījumā ja brauksi pie viņiem ar mašīnu, tas var ļoti ievilkties, ātrāk būs ja aizvedīs detaļu (sūkni, sprauslas). Bet uz DTC ieteiktu nebraukt!! Var mēģinār Rolis Čiekurkalna 2 līnija (DTC ir čiekurkalna 1 līnija).

Ieteikums par detaļu jau labs... Tikai kuru tad vest? Jautājums jau par to, kas ir spējīgs noteikt vainu, nevis jau zināmu saremontēt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sūknis kāds?????

Bošs, Lukass, Rotodiesel, ...

Tīrā mehānika vai + elektronika, vai tīrā elektronika (gāzes trose vada reostatu)??

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Sūknis kāds?????

Bošs, Lukass, Rotodiesel, ...

Tīrā mehānika vai + elektronika, vai tīrā elektronika (gāzes trose vada reostatu)??

No lūk man interesē cilvēks, kas zin, kas lācītim vēderā - t.i. 2001. gada 1.7 dīzeļastrai. Vai vismaz zin, kā to noskaidrot pēc VIN (ko varu uzzināt pa telefonu). Pašam nav ne mazākās vēlēšanās ne arī īsti iespējas iepazīties ar šī auto uzbūvi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti