Latvijas Gada auto 2009

superb Reģ.: 26.04.2003

Nu ko, tas ir noticis - par Latvijas Gada auto kļuvis VW Golf VI. Apsveicu!

 
1 2
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Es vienam cilvēkam, kurš kategoriski nostājies uz vecus auto plusiem, pie tam, franču...pajautāju- ja tev iedotu 35 000 ls mašīnai, ko tu nopirktu ? Atbilde bija- jauns Audi A4 3,0 TDI Q ...lai gan pirms tam kategorisks bija- franču auto rulz nemēra

Tā kā, ja var dzirdēt-lētāks...maz ieguldījumus prasošs...tad acīm redzami izvēli tas arī nosaka.

tas cilveks buutu nelaimiigs peec veca francha ustureshanas, jauna Audi ustureshana liktos kosmiska. neiet runa par varu atljauties vai nee, iet runa par to, kuda mir katitso auto kljuust ljoti isa paterinja prece, jaa gliita, jaudiiga, bet pasakaini darga un mazmuzhiga. jaa, man tiik dazhi jaunie auto, bet sev es tos neveleetos. kaut gan guljam rajonu pagalmi pilni ar tadiem, kameeer es, dzivojot privat majaa, un trukumu necietot, tomeer uzskatiishu ka nevaru atljautoes un laikam nekad nevareeshu jaunu Premium segmenta auto, deelj smadzenju uzbuves, jo galvaa neierakstaas kaa var par blekji izdot vairaak par 10 shtukaam.

Un, vwfan, es arii nekaadaa reizee neveleetos parkaapt no 96g A6, un opeli, pat jaunu opeli

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Cīņa starp veselo saprātu un ambīcijām, kur ražotāji nostājas ambīciju pusē.

Kaut kur dzirdēju: kāda tev ir automašīna- tas ir tas kā tu gribi, lai cilvēki par tevi domā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: Un, vwfan, es arii nekaadaa reizee neveleetos parkaapt no 96g A6, un opeli, pat jaunu opeli

Domāju, ka, ja Tev dotu 2009.gada Opel-Insignia ar 160 zirgspēku 2,0 CDTI, tad Tu neatteiktos...

opel.adamauto.lv/...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

STALINS rakstīja: ... mirkli nenoliedzu progresu, bet man ir tāda sajūta, ka progress iet lietu ražotājiem izdevīgā virzienā nevis patērētājiem.

++

pilnīgi piekrītu

brīdī, kad tu esi nopircis jaunu auto, mārketinga veči jau ir pierādījuši ka tev vajag nākošo 'jauno'

Par to nav runa,tas tā nenoliedzami ir. Taču pateikt,ka 20 gadīgs ir labāks par jaunu ...

Kurš tad to saka? Lai gan...

pa lielam ņemot uzstādījums bija, ka jauns 2009.g modelis praktiski nav aizgājis uz priekšu no jauna, bet pirms 20 gadiem ražota modeļa, bet kaut kur sānis.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Slinkais rakstīja: Un, vwfan, es arii nekaadaa reizee neveleetos parkaapt no 96g A6, un opeli, pat jaunu opeli

Domāju, ka, ja Tev dotu 2009.gada Opel-Insignia ar 160 zirgspēku 2,0 CDTI, tad Tu neatteiktos...

opel.adamauto.lv/...

Kurš tad viņus dod? Runa ir par pirkšanu un tad, es domāju, viņš atteiktos gan.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

tehnikas progress nenoliedzmi ir- salīdzinot golf I un Golf VI- auto ir par vismaz 30% ietilpīgāks, neskaitāmas reizes drošāks 2x jaudīgāks, 2x smagāks, tajā pašā laikā patērē tikpat degvielu un daudz mazāk piedir$ vidi, šeit pat netiek izskatīts komforta, aprīkojuma... līmenis. Savukārt f-ja ir saglabājusies- pārvietoties no punkta A uz punktu B.

Tieši tas pats ir ar cirvi parasto- 70-to gadu beigās cirvis bija lai pārplēstu malkas pagali, tagad tas tiek rāžots perfekti izsvarots, ergonomisks, lai neizslīdētu no rokām- tatad drošs utt. bet tomēr atrodas ko uzlabot un ar ko "paņemt" patērētāju.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā naudas vērtības kritumu , nekas nau mainījies - Golf6 maksā tik pat cik Golf1

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Ņemot vērā naudas vērtības kritumu , nekas nau mainījies - Golf6 maksā tik pat cik Golf1

`edz, šitas gan nav tiesa, bija viens raidījums neatceros pa kuru kanālu, bet tieši par VW rūpnīcu, kur par pamatu tika ņemta konveijera strādnieka alga,nu lūk, lai nopirktu jaunu auto cilvēkam bija jākrāj krietni ilgāk.

Atgādināšu, ka diskusijas uzstādījums bija par to, ka Golf, kas tika ražots kā plašām iedzīvotāju masām pieejams auto ar lētām ekspluatācijas izmaksām, bet labu lietošanas kvalitāti beidzās pēc 2 paaudzes. Nu varbūt vēl daļēji trešais puvenis

Sretsked, naudu nevar atmest kā kritēriju, mārketologi to gribētu gan, bet, tad pazūd salīdzināšanas jēga, jo paliek viena izvēle- maibahs (Nu dažiem varbūt kaut kas vēl perversāks)

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tik pat pliks 6ais golps , cik pliks bij 1ais golps , maksā( naudas vērtības zinā) vienādi un ņekuj te gudriniekoties.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Neatceros precīzus ciparus, bet doma tāda: teiksim jauns Golf I maksā 8000 DM, bet konveijera strādnieka alga ir 2000 DM, atrēķinot dzīvošanas izdevumus viņš var iekrāt 1000 DM mēnesī, sekojoši nopirkt auto 8 mēnešos.

Golf V maksā 12000 EUR, strādnieks saņem 2000 EUR, atrēķinot dzīvošanu viņam paliek 1000 EUR, sekojoši viņš var nopirkt auto 12 mēnešos.

Atgādinu, cipari nav īsti, izmantoti tikai, lai ilustrētu domu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Slinkais rakstīja:

tas cilveks buutu nelaimiigs peec veca francha ustureshanas, jauna Audi ustureshana liktos kosmiska....

Nu redzi, atkal mēs atgriežamies pie naudas. Nu atmet to , skaties tikai no tā- kas man der, kas ir ērtāks, kas sniedz lielāku komfortu. Ja nav jādomā par naudu vispār, no tāda skatu punkta paraugoties, kas tomēr šķiet labāks.

Un , cik maksāja jauns Golf I vai II un cik Golf V

bet kaa var atmest naudu?? nauda ir tiesh lietderiguma koeficents. ja es tagad noperku padzivojoshu audi-mersi-bembi, braucu ar shamo, tad istereju daudz mazaak naudas, mazaak piemesloju dabu, jo prieksh manis nav jauzrazho jauns auto, un pats galvenais, es parvietojos ar tdu pashu komfortu, par vairaakkart mazaaku ciparu. agrumentus par to ka vecs auto katru dienu jalabo, neusklausu, jo taa nav tiesa.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Slinkais rakstīja: es parvietojos ar tdu pashu komfortu, par vairaakkart mazaaku ciparu.

Ja ja, protams, tādu pašu. Vai nevar vienkārši pateikt- man labāk, jo ir lētāk un viss ? Tu tiešām gribi teikt, ka paņemsi vienas klases,viena modeļa...nu, teiksim, Audi 100 1995. gada un A6 2009. gada un komforts tajos ir vienāds ?

mmm, ja.. uskaiti atshkiriibas? kas tajaa 2009 ir juutami cits?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

viena patiesiiba uspeldeja gan. kas kuram ir komforts. manaa 95 gada A6 arii ir klimats, pakaljkamera, rekaro aada un dizels ar tomatu, un vel kaudze ar loriniem. manaa skatijumaa neko daudz vairaak nevajag. ritoshaa visa jauna izmaksaas ap 200ls, un ies muzhibu. un musu, vel ekonomiski nenobriedushai tautai, vajadzeetu pietikt ar taadu komfortu. to ja aprunaa sen, un peec pieaugushas ojropas var redzeet, ar ko shie brauc, un kadas shamiem prioritates. tur nebuut nesteidzas masveidaa ispirkt auto salonus, bet lieto auto, kameer vinsh ir rentabls.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Komforts - tas ir sēdēt aizmugurē, atsevišķajā ādas beņķī ar elektrisko regulāciju, apsildi, ventilāciju, masāžu, skatīties TV un trekterēt aliņu. Viss pārējais ir pupu mizas.

Tādi esam- sapņojam braukt ar daudzdesmitutūkstošu vērtu komfortu un lakt ALU!!!

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: peec pieaugushas ojropas var redzeet, ar ko shie brauc, un kadas shamiem prioritates. tur nebuut nesteidzas masveidaa ispirkt auto salonus, bet lieto auto, kameer vinsh ir rentabls.

Kādā amerikāņu saitā (laikam cnn.money.com) lasīju ieteikumus, kā pareizi un taupīgi dzīvot (topiks laikam saucās 25 rules to grow rich by). Par automašīnas ekspluatāciju ieteikums bija - pirkt aptuvenu 1-2 gadus vecu un braukt, kamēr jānodod lūžņos.

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Tādējādi ekspluatācija sanākot vislētākā.

Ir kāds pamēģinājis

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Man viens radinieks, 1998. gadā nopirka Opel Astra, tiesa gan, jaunu, un brauc joprojām un braukšot līdz šrotam.

Esot izdevīgāk. Nevis visu laiku jaunu.

Pieļauju, ka līdz ar to arī automašīnas ekspluatācija un apkopes (remonti) tiek veikti ar ilgtermiņa skatījumu, izvēloties kvalitāti nevis tikai cenu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

M1A1 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Man viens radinieks, 1998. gadā nopirka Opel Astra, tiesa gan, jaunu, un brauc joprojām un braukšot līdz šrotam.

Esot izdevīgāk. Nevis visu laiku jaunu.

Pieļauju, ka līdz ar to arī automašīnas ekspluatācija un apkopes (remonti) tiek veikti ar ilgtermiņa skatījumu, izvēloties kvalitāti nevis tikai cenu.

bet protams. as arii piederu pie shiis sugas. divus auto jau nodevu uz luzhniem. jo man piemiit neparvarama kaare piederoshos auto izmainiit gan vizuali gan tehniski, tad shamiem piekjeros kaa berniem, beigaas pardot zheel, un brauc kameer turaas kopaa. tapeec setaa staav 3 gabali. vairaak sieva neljauj

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es arī ar Merivu taisos braukt ilgus gadus. Tagad nobraukums 88766 km.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: bet protams. as arii piederu pie shiis sugas. divus auto jau nodevu uz luzhniem. jo man piemiit neparvarama kaare piederoshos auto izmainiit gan vizuali gan tehniski

tapeec setaa staav 3 gabali. vairaak sieva neljauj

vot cilvāks izmaina auto līdz tādam ārprātam , ka jānodod lūžņos

bet sieva gan gudra

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kaksim taisnība , basņas par ~100kkm jāšanu .... nau stipri pāespīlētas pazīstams BMW dīleris Vācijā to ir stāstijis un pāris tādu BMW , via zināmas rokas , brauc pa LV Jāatzīmē ka ne kas slikc ar tiem schrottirm nau noticis , dzinēji tika izskaloto+sakopti , sajājumi sataisīti un protams arī spizdometri optimizēti varka bij ouxņiķeļnaja

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bet par tēmu - kuj viņu zin ko tā žūrija ir skatijusi , bet LV gada auto joprojām ir A6/100 C4 2,5TDI ,it īpaši ar AEL dzinēju -tad cena apsteidz pat C5 un ja ja vēl ir q , tad vispābā pipecc

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es arī ar Merivu taisos braukt ilgus gadus. Tagad nobraukums 88766 km.

tev jau vajadzētu sākt vadāt līdzi šaufelīti un birstīti..... nu lai varētu uzslaucīt to opeli pēc sarūsēšanas beigām

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti