Led Fog Light

Dzēsts lietotājs Reģ.: 03.08.2021

Darbā diezgan daudz tiek izmantoti diožu lukturi... nepatīk tā zilibaltā gaisma...

pieļauju, ka ar tām lampiņām, miglā, nevella neredzēsi, ja nu vienīgi "pačotno" izskatīsies noteiktā domubiedru grupā...

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Miglai tā "utra baltā vai balt-zilā" ir galīgi garām. Pie kam gaismas spēja viņām ir visai apšaubāma, jo ko līdzīgu mums celica klubā viens ielika - skatam -pačotīgi, bet braukšanai -garām.

Tagad no galvas neatceros, bet šķiet miglai vislabākās bija dzeltenīgās lampas/lukturi ( neskaitot protams sarkanos, kurus nu NAV paredzēts lietot auto priekšā) Ir tikai protams viena nelaime - ja ikdienā velc ar Xenonu - acij īsti nepatiks tā dzeltenīgā gaisma, liksies ka kontrasts švaks.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Cik ir gadījies forumos lasīt , pilnīgs 'mimjaks' - smuki bet bezjēdzīgi ,jo reālas gaismas nava

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nu bet vajag jau arī lai ir smuki un ekonomiski... Liela jēga jau no tām orģinālajām miglām nav, tuvās izgaismo labāk.

originalaas miglas tieshaam shvakas. shamaas diodes var likt ja pa leeto, lietot kaa dienas gaitas lampas. elektriibu nerij, mosh kadu kapejku ietaupiis, un gaismu nevajag cereet

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

biju taadas pasuutiijis h7 ar 66 diodeem, izskataas labi, bet braukt ar viņām iespējams tikai pa dienu, jo tumsaa vispaar neko neredz.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Kā salona apgaismojums ir OK, nav jauztraucas ka kādreiz kāda dure vaļā. Migliniekos - domāju pilnīgi garām, tad labāk gabarītuguņos salikt diodes - tur es saprotu ka ir ko ekonomēt - ilgāk mežā uguntiņas spīdēs kad būsi sēņojot apmaldijies. Bet ekonomēt uz tiešo drošību, domāju lētāk ir nebraukt vispār!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

kārtēja auto optikas pederastija

Lasītākie raksti

Jaunie raksti