2,5 tdi augstspiediena sūknis

Tourers Reģ.: 01.06.2010

Vai ir kāds, kurš jau modies no Jāņu komas un spējīgs palīdzēt atdzīvināt dīzeli ar teorētisku padomu vai praktisku palīdzību??

Lieta tāda, ka sūkņa galvai tika mainīta blīvgumija. Sūknis netika noņemts no mašīnas, bet noņemta tikai sūkņa galva. Samainīju gumijas gredzenu un visu akurāti saliku atpakaļ tāpat kā bija. Tagad nevaru dabūt degvielu uz sprauslām. Gaisoju 200reizes jau trešo dienu, taču saļara no sūkņa kā nenāk tā nenāk.Help!!

 
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: Vai ir kāds, kurš jau modies no Jāņu komas un spējīgs palīdzēt atdzīvināt dīzeli ar teorētisku padomu vai praktisku palīdzību??

Lieta tāda, ka sūkņa galvai tika mainīta blīvgumija. Sūknis netika noņemts no mašīnas, bet noņemta tikai sūkņa galva. Samainīju gumijas gredzenu un visu akurāti saliku atpakaļ tāpat kā bija. Tagad nevaru dabūt degvielu uz sprauslām. Gaisoju 200reizes jau trešo dienu, taču saļara no sūkņa kā nenāk tā nenāk.Help!!

Uzjautā drīzāk www.vwmotion.lv/... forumā, tur varētu atbildēt kāds, kurš ikdienā tādus VAG sūkņus jauc.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

kur ir fiška? Kāpēc nedabon to gaisu laukā no sūkņa??

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

ok! Paldies! šis jau bij reāls padoms.Mēģināšu ielīst arī tur.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: ok! Paldies! šis jau bij reāls padoms.Mēģināšu ielīst arī tur.

Vienīgi tagad, pa garajām brīvdienām, var sanākt, ka nav attiecīgie personāži pie tīkla...

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

tur pilnīgs klusums! Laikam īstie meistari vēl nav modušies. Karoč, jo ilgāk kož, jo lielāks spečuks! Tā tas vienmēr ir bijis. Tikai es te viens idi...s pis...s visus svētkus ar kaut kādu sūkni. ibio....

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Īsāk sakot, kamēr visi guļ, nācu pie manuprāt prātīgas domas-kamēr mans baltais zirgs nav kustināms, pie viena vajadzētu nomainīt tam sūknim visus blīvējumus. Pats es toč to neizdarīšu, jo šādu agregātu vēl savā mūžā jaucis neesmu. Varbūt ir kāds, kurš jūtas zinošs un galvenais varošs šajā jautājumā? Labprāt sakontaktētos.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

parunājoties ar sevi arī var nonākt pie dažādām idejām!

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

varbūt kāds man var pateikt, pēc sūkņa izjaukšanas un salikšanas, tas ir speciāli jāpieregulē uz kāda stenda vai liek atpakaļ uz mašīnas iestellē pareizos momentus un viss?? Man kaut kā velk uz experimentiem.

girtsm Reģ.: 27.06.2010
0 0 Atbildēt

pirms tu ņēmi nost sūkņa galviņu tev vajadzēa rūpīgi atzīmēt viņas vietu pret sūkņa korpusu. Bet te vairāk izklausās ka neesi trāpijis pareizi galvu liekot virsū to sviriņu, man ari tā gadījās.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Bet to galvu tak nevar citādāk uzlikt kā tikai vienā stāvoklī. kā noņēmu tā arī uzliku. Neko nesaprotu.

Mr_Rums Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Piezvani šitiem te:

www.gasparsracing.com/...

gan jau zinaas kaa paliidzeet

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Man domāt labāk būs šitie puikas SIA \"SNE SERVISS\":

www.dizeluserviss.lv/...

Viņiem šķiet ir nopietna pieredze ar sūkņiem utt.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

ok,,,visiem paldies. Sarunāju jau specu, kas savedīs kārtībā manu balto zirgu.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: ok,,,visiem paldies. Sarunāju jau specu, kas savedīs kārtībā manu balto zirgu.

Vo bļin neraža!

Es jau biju iztaisnojis savu sarūsējušo skrūvgriezi un jau āvu pastalas,lai dotos Tev talkā...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti