Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Ja nu noder - viedoklis par Honda Stream

 
1 2 3
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nee, nenokritu Maacijos, sanemu atbilstoshos papiirus, ``uzdieneejos``un saaku stradaat. Taa, parasti notiek civilizeetajaa pasaule. Neviss ``uzcep`` portaalu un uzdodas par ``sexpertu`` un maaca citus dziivot

A kurā brīdi, Mister Nevainojamais, es rakstīju, ka esmu šo portālu uzcepis un kurā brīdī esmu minējis, ka ES esmu eksperts? Kur nu vēl kādu mācījis dzīvot... Tā jau ir, ka ļautiņi mīl nelasot lietas būtību izteikt savus spriedumus. Tipisks "ņečital, no mņeņije imeju" piemērs Tu esi....

Gluži pareizi teikts - netuvu lielākā daļa tautas nelasa un nelasīs ārzemju portālus. Un tirgus ekonomika un pieprasījums tiešām dara savu, tāpēc arī CarNet tika radīts. To vai tas izdzīvos vai nē - rādīs laiks. Kā jau biedrs Jugasvilli sacīja - nekļūdās tas, kas neko nedara. Peace!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Tak ko jūs mocās? Pie mums tač tā ir normāla parādība. Katrs normāls piensaimnieks var būt par iekšlietu ministru, ja tētis šoferis- tad vari būt speciālists dzelzceļa jomā, un kāpēc gan, lai kāds cukurgalva nevarētu būt par autoekspertu easy, ne?!

viss kārtībā- stresa nav! vnk jautri

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Tā vietā, lai palīdzētu ar padomu, kādu labu vārdu pateiktu vai vismaz klusu pastāvētu...

Nekā personīga, bet šajā kontekstā, šitā ir BOMBA

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti