Steidzami gribu motorolleri 125cm3 jaunu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiciens! Gribu jaunu motorolleri zem B kategorijas (under 125cm3). Ko Jūs varat ieteikt? Ko sakat par šo? ir pieredze, domas? Ir kādi citi varianti? budžets noteikti max 700 Ls. un lai nav jāremontē. lai var pa šoseju plūsmā laist un patēriņš minimāls.

vēl - 125 cm3 ir jādrošina? TA ir? ceļa nodoklis?

 
1 2
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tad jau ir runa nevis par brenda problēmu, bet par viltotāju un tiem pakaļskrējēju problēmu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nav tik viennozīmīgi, t.i. runa nav par ss.lv nopērkamu jaunu Longines par 10.-Ls, vai tirgū iegādāmajiem Armani...

ja lielā sporta veikalā pērc Nike ar visām birkām, tev ne vienmēr ir iespēja salīdzināt, ir tas viltots vai nē...

man bija...

Ķīnā ražo mēslus, jo ir pieprasījums no negodīgu tirgoņu puses...

negodīgu tāpēc, ka tirgo kā autentisku pa max cenu, kas var 100kārtīgi (ne 100 %) pārsniegt tā mēsla vērtību...

ss,lv vai tirgū tu apzinies vai tur pat ir rakstīts ka tā ir replika - podjobka...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad jau drīzāk runa iet par pārdevēja godprātību.....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Nu tad jau drīzāk runa iet par pārdevēja godprātību.....

arī... kā arī par Ķīnā ražotajiem mēsliem...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

mēs principā runājam par rolleri.... tātad? ir kādam ar šo bijusi kāda darīšana?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nav tik viennozīmīgi, t.i. runa nav par ss.lv nopērkamu jaunu Longines par 10.-Ls, vai tirgū iegādāmajiem Armani...

ja lielā sporta veikalā pērc Nike ar visām birkām, tev ne vienmēr ir iespēja salīdzināt, ir tas viltots vai nē...

man bija...

Ķīnā ražo mēslus, jo ir pieprasījums no negodīgu tirgoņu puses...

negodīgu tāpēc, ka tirgo kā autentisku pa max cenu, kas var 100kārtīgi (ne 100 %) pārsniegt tā mēsla vērtību...

ss,lv vai tirgū tu apzinies vai tur pat ir rakstīts ka tā ir replika - podjobka...

Ķīnieši ražo tādā kvalitātē, kādu pieprasa pasūtītājs. Esmu nopircis pāris Ķīnā ražotus nažus un vēl šo to Amerikas tirgum. Zini, pie mums nopērkamie pat neķīnas brendi blakus nestāv. Ideāla kvalitāte.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Yetti rakstīja: nav tik viennozīmīgi, t.i. runa nav par ss.lv nopērkamu jaunu Longines par 10.-Ls, vai tirgū iegādāmajiem Armani...

ja lielā sporta veikalā pērc Nike ar visām birkām, tev ne vienmēr ir iespēja salīdzināt, ir tas viltots vai nē...

man bija...

Ķīnā ražo mēslus, jo ir pieprasījums no negodīgu tirgoņu puses...

negodīgu tāpēc, ka tirgo kā autentisku pa max cenu, kas var 100kārtīgi (ne 100 %) pārsniegt tā mēsla vērtību...

ss,lv vai tirgū tu apzinies vai tur pat ir rakstīts ka tā ir replika - podjobka...

Ķīnieši ražo tādā kvalitātē, kādu pieprasa pasūtītājs. Esmu nopircis pāris Ķīnā ražotus nažus un vēl šo to Amerikas tirgum. Zini, pie mums nopērkamie pat neķīnas brendi blakus nestāv. Ideāla kvalitāte.

Varbūt pamēģini iepirkties kaut kur citur nevis tikai Centrāltirgū!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Gauss rakstīja:

Yetti rakstīja: nav tik viennozīmīgi, t.i. runa nav par ss.lv nopērkamu jaunu Longines par 10.-Ls, vai tirgū iegādāmajiem Armani...

ja lielā sporta veikalā pērc Nike ar visām birkām, tev ne vienmēr ir iespēja salīdzināt, ir tas viltots vai nē...

man bija...

Ķīnā ražo mēslus, jo ir pieprasījums no negodīgu tirgoņu puses...

negodīgu tāpēc, ka tirgo kā autentisku pa max cenu, kas var 100kārtīgi (ne 100 %) pārsniegt tā mēsla vērtību...

ss,lv vai tirgū tu apzinies vai tur pat ir rakstīts ka tā ir replika - podjobka...

Ķīnieši ražo tādā kvalitātē, kādu pieprasa pasūtītājs. Esmu nopircis pāris Ķīnā ražotus nažus un vēl šo to Amerikas tirgum. Zini, pie mums nopērkamie pat neķīnas brendi blakus nestāv. Ideāla kvalitāte.

Varbūt pamēģini iepirkties kaut kur citur nevis tikai Centrāltirgū!

Ķipa SPS-ā??? Da tur jau ir vēl briesmīgāki ķīnieši par centrāltirgu.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

un skaidrības joprojām nekādas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: un skaidrības joprojām nekādas...

Nu nezinu, ko diži kvalitatīvu par Ls 700 par jaunu varēsi atrast

Par Ls 850 un uz augšu tiek tirgoti KRIETNI LIETOTI Piaggio utt...

Protams iespējama loterija un ka kāds noskatītais kitajozs izrādās labi salikts pēc noklusējuma un kalpos godam.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti