Volvo 960,2.5 benzīns,meh.,kārba.6 podi

Kutman28 Reģ.: 07.06.2011

Vai kāds zin kur var nopirkt volvo indukcenes?????

 
1 2
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: e-parts.lv, vai kādu citu online veici neesi mēginājis aplūrēt, koyotam tur man parasti daļas ir sanākušas lētāk.

e-parts.lv katalogs neatbilst reālajai situācijai dzīvē. Par dažām pozīcijām man uzreiz atzvanīja un atšuva, dažas teicās noskaidrot nākamajā dienā, bet tā arī ar galiem pazuda. Ideāls klientu serviss.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

e-parts.lv katalogs neatbilst reālajai situācijai dzīvē. Par dažām pozīcijām man uzreiz atzvanīja un atšuva, dažas teicās noskaidrot nākamajā dienā, bet tā arī ar galiem pazuda. Ideāls klientu serviss.

Nu man tādas sliktas pieredzes nav, un man tas ir ērti - dislokācija ļoti pa ceļam lai savāktu pats tās daļas ko pasūtu.

Kutman28 Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Jaunmārupē, zvanīji 29511273 ?

turpat par sakarīgu naudu arī saliks....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Skardnieks rakstīja: MMR

Varēji jau cilvēkam neieteikt nošauties. MMR veciem volvo daļu piegāde virs 30 dienām un stipri dārgāk kā jebkurā citā valstī. Var jau būt, ka man tā neveicas ar klasiskās piedziņas auto detaļu meklēšanu pie dīlera.

tev kaut kā neveicas...

šobrīd 2-5 dienu laikā atved. kondiškai radiatoru atveda nākamajā dienā.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: tev kaut kā neveicas...

šobrīd 2-5 dienu laikā atved. kondiškai radiatoru atveda nākamajā dienā.

Nu ne jau visi pērk detaļas c/s/v/xc.

Man bremžu diskus MMR piedāvāja 1-mēnesis, eparts 6-7 nedēļas (katalogā rakstīts, ka piegāde 10-21diena), SPS korekti uzreiz atšuva No Vācijas un UK 3-5 darba dienas, piekam dažas noņemamas virsbūves daļas MMR vispār nepiedāvā, vai vismaz katalogā nemāk atrast.

P.S. MMR arī xc nemāk kārtīgi nodiagnosticēt, ta ko tur par klasiku rakstīt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

modena rakstīja: tev kaut kā neveicas...

šobrīd 2-5 dienu laikā atved. kondiškai radiatoru atveda nākamajā dienā.

Nu ne jau visi pērk detaļas c/s/v/xc.

Man bremžu diskus MMR piedāvāja 1-mēnesis, eparts 6-7 nedēļas (katalogā rakstīts, ka piegāde 10-21diena), SPS korekti uzreiz atšuva No Vācijas un UK 3-5 darba dienas, piekam dažas noņemamas virsbūves daļas MMR vispār nepiedāvā, vai vismaz katalogā nemāk atrast.

P.S. MMR arī xc nemāk kārtīgi nodiagnosticēt, ta ko tur par klasiku rakstīt.

man ir tikai viens Volvo.... 940. Es jau neietu tev neadekvātus salīdzinājumus dzīt.

PS. Bremžu diskus es tagad gan AutoPlusā ņemtu... Zimmerman par puscenu no oriģināliem ATE. Vienīgi priekšējos ilgi sanāca gaidīt.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti