Astra G, izvēle 1.6 benzīna dzinējam

amiz Reģ.: 05.12.2003

Atsvaidzinot ģimenes autoparku, paredzēts nomainīt 98 gada Astra G Caravan ar 1.6 16V ecotec benzīna dzinēju uz līdzīgu 03/04 gada ražojumu.

Radās jautājums par +/- izvēloties 1.6 Twinport motoru kas pieejams pēdējo gadu modeļiem.

Itkā ir +2 Zs un nedaudz mazāks patēriņš.

Būtu interesanti dzirdēt pieredzi apkopes un uzticamības jautājumos.

Ar 1.6 16V ecotecu nekādu lielo problēmu nav bijis, ja neskaita regulāro eļļas papildināšanu, kas esot norma.

Jau iepriekš paldies par prātīgām atbildēm!

 
1 2
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

ja runā par H Astru, tad 1.6 XEP 105 ZS benzīnnieks. Feisliftētajiem 2007. gada modeļiem - 115 ZS. Normāli dvižoki, nekādu problēmu. Protams, kā visiem auto, viss atkarīgs no iepriekšējās blīves.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Apmēram tas pats,kas izšķirties no esošās sievas, jo nejēgā apnikusi...un pēc nedēļas apprecēt viņu vēlreiz.

Šitādai auto maiņai neredzu vispār nekādu jēgu.

Protams, ka prātīga atbilde

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ja runā par H Astru, tad 1.6 XEP 105 ZS benzīnnieks. Feisliftētajiem 2007. gada modeļiem - 115 ZS. Normāli dvižoki, nekādu problēmu. Protams, kā visiem auto, viss atkarīgs no iepriekšējās blīves.

Nu bet viņš jau grib tieši to pašu modeli,kas viņam jau ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ak jā, pareizi... tas pats modelis.

Es gan neteiktu... Tiesa gan, ja tikai gada pēc, tad jēgas nav. bet, ja auto labi kalpojis, bet jau nolietots vai mazāk aprīkots, tad uz svaigu tādu pašu, labāk nopakotu vai mazāk nobrauktu pāriet ir tīri jēdzīga izvēle. Tiesa gan, es arī tā nedarītu, bet, nu, nekā slikta tur nav.

amiz Reģ.: 05.12.2003
0 0 Atbildēt

Jā, ir doma vietā ņemt arī Astru G.

Auto paredzēts tīri saimnieciskām aktivitātem un Astra H atzīta par mazāk ietilpīgu.

Un pastāv iespēja pielietot tādas lietas kā jumta arkas, ziemas riepas, utt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu mana piezīme jau ir manas domas tikai, katram savi apsvērumi.

Protams,ka viss atkarīgs no ta,kā tas auto lietots pirms tam un kādā stāvoklī ir pirkšanas mirklī.

Zinu,ka opeļu benzīnmotoriem 2 litru bija kaut kādas problēmas ar to,ka plāni gredzeni un fiksi nodilst.

Bet nu 2004. gadam tas nebūs aktuāli vairs. Pie tam, tas ir 1.6 dzinējs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kā man savā laikā viens ādamists teica - G Astra kvalitātes un izutrības ziņā ir visu laiku labākais Opel ražojums.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kā man savā laikā viens ādamists teica - G Astra kvalitātes un izutrības ziņā ir visu laiku labākais Opel ražojums.

Tāpēc jau es braucu ar G Coupe tagad

Man viens labs draugs, liels Opeļ speciālists tieši tos pašus vārdus par šo modeli teica.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Kā man savā laikā viens ādamists teica - G Astra kvalitātes un izutrības ziņā ir visu laiku labākais Opel ražojums.

Tāpēc jau es braucu ar G Coupe tagad

Man viens labs draugs, liels Opeļ speciālists tieši tos pašus vārdus par šo modeli teica.

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

amiz rakstīja: Atsvaidzinot ģimenes autoparku, paredzēts nomainīt 98 gada Astra G Caravan ar 1.6 16V ecotec benzīna dzinēju uz līdzīgu 03/04 gada ražojumu.

Radās jautājums par +/- izvēloties 1.6 Twinport motoru kas pieejams pēdējo gadu modeļiem.

Itkā ir +2 Zs un nedaudz mazāks patēriņš.

Būtu interesanti dzirdēt pieredzi apkopes un uzticamības jautājumos.

Ar 1.6 16V ecotecu nekādu lielo problēmu nav bijis, ja neskaita regulāro eļļas papildināšanu, kas esot norma.

Jau iepriekš paldies par prātīgām atbildēm!

regulara eljas papildinasana ta nav nekada norma. pirmo gadu tiesi 1.6 ecoteci ir ar tadu defektu. un vispar tas ir vissudigakais ta laika opel motors.

vini visi kaviens rij elju, rij daudz benzina un neiet. plus vel ir visadas tipiskas kaites. EGR varsts, spole utt...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Pašam viedokļa nav. Toties ir viedoklis no pazīstama šrotista, vecumā 40+ - opeļi līdz 1985. gadam īpaši traki nepuva... Visus šos piecus gadus, kopš šo pazīstu, šis rullē ar vienu un to pašu asaku

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Autoskolā man bija jābrauc ar vētru, kurai bija tā X16XE jeb kāds bija tai šujmašīnai kods - muteres golfmašīnas 1.4 mono pilsētas satiksmes apstākļos likās nesalīdzināmi dzīvīgāks...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Pašam viedokļa nav. Toties ir viedoklis no pazīstama šrotista, vecumā 40+ - opeļi līdz 1985. gadam īpaši traki nepuva... Visus šos piecus gadus, kopš šo pazīstu, šis rullē ar vienu un to pašu asaku

Vispār no 1997. gada arī nepūst... Ak tu, stereotipu apņemtais cilvēciņ!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A kur te stereotips? Vispār jau nebija tāds viens gads - 1997. - kad opeļus sāka cinkot. Omei laikam cinkoja tikai apakšu un tikai no feislifta divitūkstošajā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Protams,ka muteres golfs 1,4 ir ūberkruts auto

PS. Man reiz tāds bija-sūds pēdējais ne motors.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Pašam viedokļa nav. Toties ir viedoklis no pazīstama šrotista, vecumā 40+ - opeļi līdz 1985. gadam īpaši traki nepuva... Visus šos piecus gadus, kopš šo pazīstu, šis rullē ar vienu un to pašu asaku

nu nezinu.. nezinu... vidusskolā klasesbiedrs jau 90-to gadu beigās savai 84.gada asconai pūta makrofelksu sliekšņos.

Ja tā būtu kā Tavs šrotists Tev stāsta - zu ielām tiem opeļiem būtu jābūt un jābraukā... jo tiešam vienīgā kaite kas vecos opeļus ņēma nost no trases -rūsa

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pēc taviem stāstiem tā pat būtu jābūt ar vecajām mazdām - bet to nekur nav...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Protams,ka muteres golfs 1,4 ir ūberkruts auto

PS. Man reiz tāds bija-sūds pēdējais ne motors.

Viss ir relatīvs. Nezinu ar ko tu iemācījies braukt, bet tas noteikti bija mosis, žiķelis vai zapars. Vai pret tādu tāds golfs nav ūberkruts?!

Un galu galā - tavās rokās viss jūk ārā, tā ka to "sūds" tekstu var neņemt vērā - tev arī pusgadu nostāvējis audī rīstīdamies darbojās

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Pašam viedokļa nav. Toties ir viedoklis no pazīstama šrotista, vecumā 40+ - opeļi līdz 1985. gadam īpaši traki nepuva... Visus šos piecus gadus, kopš šo pazīstu, šis rullē ar vienu un to pašu asaku

Vispār no 1997. gada arī nepūst... Ak tu, stereotipu apņemtais cilvēciņ!

nolaidies uz zemes. radam ir vectra 2000g, pūst ka kadets un cik redzu tās vectras, visas ir brūnas. draugam bija 99gada G astra. daudz karoja ar debīlo stūres elektro pastiprinātāju, visādiem elektrogljukiem, tad dieviņš viņu pažēloja, un tā atra nodega viņam sētā, pa nakti. izdega visa motortelpa, degšanas iemesls abs bloks rada vectru šat tad paskrūvēju, nu izcili debīli tehniski risinājumi tur sagrūzti. sūds ne auto viedoklis autoritatīvais audi 100 85 gada i to ir labāk uzbūvēts.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, te jau sāk vilkt uz to topiku, kur bija par "Jauns vai vecs auto"

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Protams,ka muteres golfs 1,4 ir ūberkruts auto

PS. Man reiz tāds bija-sūds pēdējais ne motors.

Viss ir relatīvs. Nezinu ar ko tu iemācījies braukt, bet tas noteikti bija mosis, žiķelis vai zapars. Vai pret tādu tāds golfs nav ūberkruts?!

Un galu galā - tavās rokās viss jūk ārā, tā ka to "sūds" tekstu var neņemt vērā - tev arī pusgadu nostāvējis audī rīstīdamies darbojās

labi saskrūvēts 'mosis' , iz3,13šššššš to 1,4perdeļgolfu vienos vārtos

man tāc mosis bija

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Pašam viedokļa nav. Toties ir viedoklis no pazīstama šrotista, vecumā 40+ - opeļi līdz 1985. gadam īpaši traki nepuva... Visus šos piecus gadus, kopš šo pazīstu, šis rullē ar vienu un to pašu asaku

Vispār no 1997. gada arī nepūst... Ak tu, stereotipu apņemtais cilvēciņ!

nolaidies uz zemes. radam ir vectra 2000g, pūst ka kadets un cik redzu tās vectras, visas ir brūnas. draugam bija 99gada G astra. daudz karoja ar debīlo stūres elektro pastiprinātāju, visādiem elektrogljukiem, tad dieviņš viņu pažēloja, un tā atra nodega viņam sētā, pa nakti. izdega visa motortelpa, degšanas iemesls abs bloks rada vectru šat tad paskrūvēju, nu izcili debīli tehniski risinājumi tur sagrūzti. sūds ne auto viedoklis autoritatīvais audi 100 85 gada i to ir labāk uzbūvēts.

Es esmu jau uz zemes. Pašam ir Vectra, labam draugam alias kaimiņam ir Vectra, čomam ir auto noma ar kādām piecām G Astrām un vienu Zafiru, vēl daži paziņas ar šiem auto brauc. Un nesūdzas NEVIENS. Arī sapuvis nav NEVIENS.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Slinkais rakstīja:

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Pašam viedokļa nav. Toties ir viedoklis no pazīstama šrotista, vecumā 40+ - opeļi līdz 1985. gadam īpaši traki nepuva... Visus šos piecus gadus, kopš šo pazīstu, šis rullē ar vienu un to pašu asaku

Vispār no 1997. gada arī nepūst... Ak tu, stereotipu apņemtais cilvēciņ!

nolaidies uz zemes. radam ir vectra 2000g, pūst ka kadets un cik redzu tās vectras, visas ir brūnas. draugam bija 99gada G astra. daudz karoja ar debīlo stūres elektro pastiprinātāju, visādiem elektrogljukiem, tad dieviņš viņu pažēloja, un tā atra nodega viņam sētā, pa nakti. izdega visa motortelpa, degšanas iemesls abs bloks rada vectru šat tad paskrūvēju, nu izcili debīli tehniski risinājumi tur sagrūzti. sūds ne auto viedoklis autoritatīvais audi 100 85 gada i to ir labāk uzbūvēts.

Es esmu jau uz zemes. Pašam ir Vectra, labam draugam alias kaimiņam ir Vectra, čomam ir auto noma ar kādām piecām G Astrām un vienu Zafiru, vēl daži paziņas ar šiem auto brauc. Un nesūdzas NEVIENS. Arī sapuvis nav NEVIENS.

vai nu tu tirs, vai neesi pamodies, un sapņo

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

labi saskrūvēts 'mosis' , iz3,13šššššš to 1,4perdeļgolfu vienos vārtos

man tāc mosis bija

Arī līkumos, bremzējot un salona komfortā? Nu tad tur tiešām ļoti labi jāskrūvē, un beigās TA arī nespīdēs...

Vienu lietu gan tāds mosis spēj labāk par tādu golfu - jūtubē ir viģiks kur viens čalis ar tādu smuku bērnautu uztaisīja, bet nu tur arī bez fofāgena tehnoloģijas neiztika - motoram digifants metamā karbuļa vietā uzlikts

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bet tu esi pajautājis viedokli emešā?

Pašam viedokļa nav. Toties ir viedoklis no pazīstama šrotista, vecumā 40+ - opeļi līdz 1985. gadam īpaši traki nepuva... Visus šos piecus gadus, kopš šo pazīstu, šis rullē ar vienu un to pašu asaku

Vispār no 1997. gada arī nepūst... Ak tu, stereotipu apņemtais cilvēciņ!

nolaidies uz zemes. radam ir vectra 2000g, pūst ka kadets un cik redzu tās vectras, visas ir brūnas. draugam bija 99gada G astra. daudz karoja ar debīlo stūres elektro pastiprinātāju, visādiem elektrogljukiem, tad dieviņš viņu pažēloja, un tā atra nodega viņam sētā, pa nakti. izdega visa motortelpa, degšanas iemesls abs bloks rada vectru šat tad paskrūvēju, nu izcili debīli tehniski risinājumi tur sagrūzti. sūds ne auto viedoklis autoritatīvais audi 100 85 gada i to ir labāk uzbūvēts.

Tas ir tāds vispārējs skats uz vektrām kā tādām?? No 2-3 izveidojies priekšstats. Kāpēc rūsē? Varbūt tāpēc,ka pirms tam bija labi samaukta un sataisīta šķūnītī? Varbūt nodega tāpēc,ka kāds losis vadus bija apgramstījis,kaut ko 'mākot' remontēt.

un beigās, protams, vecs Audi rulz nejēgā Ja tev abas kreisās rokas un tu nemāki saskrūvēt auto, ne tas pie vainas.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti