No bypass uz Blow off

NITRO3RS4 Reģ.: 31.12.2012

Vai kāds Saab 9-5 2.0t ir noņēmis bypass un uzbūvējis par blow off. Ir jau izmēģināti vismaz divi varianti un iztērēts zināms daudzums naudas i nekas nav sanācis...

1. Noņēmu trubu no bypass kas nāk uz ieplūdi pēc gaisa mērītaja, aiztaisīju to vietu kur caurule ieiet ieplūdē un likās ka viss ok- līdz brīdim ka nostrādā Bosch nu jau blow off motoru sāk pārliet jo izjauc degvielas/gaisa aprēķinu.

2. tad uztaisīju pārejas un pārliku gaisa masas mērītāju aiz turbīnas bet dzīnēju pārlej tā ka pie 4000rpm jauds pazūd (acīmredzot mērītājs nespēj pareizi nolasīt jau saspiesta gaisa apjomu)...

Kāds nevar ieteikt kautko?

 
1 2
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: bet toties vinam ir mashina, kura vismaz iet, salidzinot ar jusu ljerkatam. Pirmaa renis haha. miskaste.

Nu, varam to pamērīt ar manu astru.

piedod varu pamerit ar imprezu, bet domaju ka tur nav ko merit pipljuk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: davai garais tad taisam machus, tu ar savu turbo reni un es ar savu imprezu.

Hei pamuļķi..... Tu tak neesi vadonis... Huļiš tu arī lec nost no bazara??? Kad nopirksi sābu, tad zvani subārs tomēr ir pilnpiedziņas...

nu labi tad ar saabu man ir tads saabs arii. zvani man un davai tagad kameer nav sniega, jo kad bus sniegs tad es tadas miskastes vairs ieksa nekapsu...

nu davaj, ņem savu blovdžoba sābu un braucam uz trīniekiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

interesanti vai topica autors jau samaksāja šo sodiņu

www.apollo.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cik es saprotu, pirmais nomīza atkal

Pirmais, tu gribi uz trasi? Sen neesi neko uzvārījis vai grāvī iepisis?

NITRO3RS4 Reģ.: 31.12.2012
0 0 Atbildēt

Baigi labais forums te, ar dažiem izņēmumiem... izskatās ka veltīgi piereģistrējos...

p.s sjo što kančajitsa na O eto ga..no!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu to par nitro ?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti