meriva nelec

zjopelisc Reģ.: 20.01.2013

sakat ko man tagad darīt? braucu vislaik normāli, šodien nelec.

zvanīju uz vairākiem servisiem, neviens nestrādā vai ir rindas. varbūt padomu vismaz dodat.

 
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Paskaties un šo problēmu savādāka skatu lenķī..

Nu nelec..

nu un ko?

Vai tad tā ir bēda?

Nu nē tak...

Tev šodien, rīt. parīt un t.t.

nebūs jakratās tajā mizkastē,

bet varēsi lepni braukt ar čehu tramvaju...

pat nestūrējot!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tolmetā bez rindas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

A ko darīt, ja cilvēks no laukiem, kur čehu tramvajs ar vadītāju ir baudāms tikai globālā tīmekļa dzīlēs vai tālrādes kastes ekrānā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vispār man žēl redaktora. Lai uzturētu asinsriti dinamiskajā forumā, šams tik cep jaunus topikus, bet visi kā viens tiek piespamoti ar vienu un to pašu... Tak cieniet cilvēka darbu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mēs cienam, neļaujam šitiem mākslīgajiem topikiem uzreiz nosprāgt ..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: A ko darīt, ja cilvēks no laukiem, kur čehu tramvajs ar vadītāju ir baudāms tikai globālā tīmekļa dzīlēs vai tālrādes kastes ekrānā?

Braukt ar kautko daudz baudāmāku - mazlietotu Neoplan.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a kas jums žēl palīdzēt cilvēkam?

Pirmais piemēram pacēla tipicu sarkanajā zonā lai labāk var pamanīt

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja Meriva lec, ta var aizlekt:

www.apollo.lv/...

Apollo, redakcija@apollo.lv

Pirmdiena, 2013. gada 21. janvāris 15:41

Komentāri: (160)

Svētdien vakarā ar nepatīkamu pārsteigumu beidzies kāda autovadītāja mēģinājums «uzsildīt» automašīnu.

Ar nepatīkamu pārsteigumu beidzas vīrieša mēģinājums «uzsildīt» auto

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kā portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē, svētdienas vakarā Rīgas policijas Teikas iecirknī vērsies kāds autovadītājs, kurš pastāstīja, ka ir nozagta viņa 2004.gadā ražotā automašīna «Opel Meriva».

Noskaidrojot notikušā apstākļus, izrādījās, ka vīrietis pirms braukšanas iedarbinājis automašīnu, lai iesiltu tās dzinējs, taču pats tikmēr pagaidījis netālu esošajā kafejnīcā.

Kamēr automašīna sildījās, tās aizdedzē bija atstātas atslēgas.

Kad auto īpašnieks atgriezās pie sava spēkrata, viņš konstatēja, ka automašīna ir pazudusi un vērsās policijā.

Par zādzību uzsākts kriminālprocess un šobrīd tiek meklēta nozagtā automašīna, kā arī tiek veikta izmeklēšana.

«Aicinām autovadītājus būt piesardzīgiem un neatstāt savus transportlīdzekļus bez uzraudzības, ja to aizdedzes mehānismos ir atstātas atslēgas,» savā sociālo tīklu «Facebook» profilā raksta Rīgas likumsargi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Fanam meriva nopizģīta?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nē, fana Meriva nav nozagta. Fana Meriva it 2006.gada izlaidums, un tai nobraukums ir 170 tūkst.km.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Fans tik ilgi nesildītu mašīnu, jo stundā tā apēd apmēram 0.715825463258435215684632227 litrus dīzeļa, pie tam, kafija/ūdens/bulkas arī maksā bargu naudu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

fans jau sen vairs nepiš sani....

agrāk gan pat bija piereģistrējies santīma pišanas vērotāju saitā nu tajā, kur raksta kilometrus un ielieto degvielu....

un izskatījās, ka jams tajā saitā piereģistrējās lai pierādītu pašam Ādamam Ôpelim (vai pilsonim Generālajam Motoram) ka viņu oficiālajā saitā uzrādītie degvielas patēriņi ir kuiņa... ķipa, patiesībā var iztikt ar pusi no plānotā patēriņa....

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Neņemot vērā, kā parasti, vispārējo viedokli, ņemot vērā savu neseno pieredzi, un, ja tas nabaga autiņš ar dīzeļmotoru - meklē tik rokā maku un maini kvēlsveces! Pie viena arī eļļu, kaut ar daži tūkstoši vēl palikuši līdz maiņai. Un varbūt arī akiņš tāds pašvakāks palicis...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais, es tanī lapā spritmonitor.de aizvien esmu un reģistrēju tur datus par degvielas uzpildēm. Tas ir interesanti!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Mana pieredze ar kvēlsvecēm ir tāda, ka vienreiz nosprāga viena, otrreiz - divas citas. Dega lampiņa, taču pāris dienas, kamēr tiek klāt servisā, braukt varēja. Un kvēlsveces nav dārgas!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kāpēc topika autors ir nospēris manu veco avatarbildi??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mana pieredze ar kvēlsvecēm ir tāda, ka vienreiz nosprāga viena, otrreiz - divas citas. Dega lampiņa, taču pāris dienas, kamēr tiek klāt servisā, braukt varēja. Un kvēlsveces nav dārgas!

man renaultam dīlera rekomendācijās bija ierakstīts, ka kvēlsveces ir regulāri jāmaina kautkādas apkopes ietvaros (pēc kilometriem... nevis kad nosprāgst)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man Opelim savādāk: jāmaina tad, kad nosprāgst. Par to brīdina lampiņa ,,Check Engine,, . Manas Merivas nobraukums jau ir cienījami 170460 km, bet viena no sākotnējām kvēlsvecēm vēl kalpo. Mainītas ir pārējās trīs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man Opelim savādāk: jāmaina tad, kad nosprāgst. Par to brīdina lampiņa ,,Check Engine,, . Manas Merivas nobraukums jau ir cienījami 170460 km, bet viena no sākotnējām kvēlsvecēm vēl kalpo. Mainītas ir pārējās trīs.

Kas tur cienījams? Tāds pusmūžs vien ir. Tava gada merivas, kas nāk no Vācijas, ir kā minimums, ar 2x lielākiem noskrējieniem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a ķēde kā tam opelim ir jāmaina?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a ķēde kā tam opelim ir jāmaina?

Ķēde esot jāmaina tad, kad to sāk dzirdēt. Parasti tā kalpojot vismaz 250 tūkst.km.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

savam sābam ķēdi nedzird

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti