Ceļu policijas informācija sabiedrībai

iAuto Reģ.: 17.07.2001
 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Uz doto brīdi esam saņēmuši tikai lasītāju informāciju par atsevišķām CP ekipāžām, kas ķer uz ātrumu un dzērājšoferu ķeršanas reidiem!

Pati policija informēja par 19 maija rezultātiem www.iauto.lv/pie-stures/policija/17107-vakar-uz-latvijas-celiem-piekerti-32-iereibusi-autovaditaji, kur nekas nav minēts par pārkāpumiem saistībā ar vienu no šo svētku reidu prioritātēm "bērnu sēdeklīšu un drošības jostu".

Izskatās, ka iAuto būs jāuzraksta iesniegums policijai, lai redzētu vai izsludinātā prioritāte "bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietošana" patiešām tika realizēta darbā!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Uz doto brīdi esam saņēmuši tikai lasītāju informāciju par atsevišķām CP ekipāžām, kas ķer uz ātrumu un dzērājšoferu ķeršanas reidiem!

Pati policija informēja par 19 maija rezultātiem www.iauto.lv/pie-stures/policija/17107-vakar-uz-latvijas-celiem-piekerti-32-iereibusi-autovaditaji, kur nekas nav minēts par pārkāpumiem saistībā ar vienu no šo svētku reidu prioritātēm "bērnu sēdeklīšu un drošības jostu".

Izskatās, ka iAuto būs jāuzraksta iesniegums policijai, lai redzētu vai izsludinātā prioritāte "bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietošana" patiešām tika realizēta darbā!

nevajag trakot.

tajos pašos dzeršanas reidos arī pārbaudīja gan dokumentus, gan siksnas redzēja (ok, ja bij rinda sastājusies, tad gan jau sasiksnojās visi, kamēr tika līdz policistam), gan arī aizdomīgākām bagažnieku saturu pārbaudīja.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

šobrīd tāda histēriska tā redakcijas reakcija izskatās

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Pa pēdējām 3 dienām 2 x pūtu trubiņā, kad uz šosejas masveidā apturēja visus pēc kārtas.

Bez trubas CPišnikus nekas cits pilnīgi neinteresēja.

+ vēl redzēju 2, tā teikt standarta vietās CP ar fēnu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu menti tak spieto, vismaz shodien. nesaprotu par ko satraukums.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

iauto tukšpļjurķis,bet nu menti arī labie,atskaite PAR ! 19.MAIJU !

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

sviestdienis rakstīja: iauto tukšpļjurķis,bet nu menti arī labie,atskaite PAR ! 19.MAIJU !

Glaz almaz

ieveroji

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

sirga rakstīja:

sviestdienis rakstīja: iauto tukšpļjurķis,bet nu menti arī labie,atskaite PAR ! 19.MAIJU !

Glaz almaz

ieveroji

Aprīli, bija domāts!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

369 km sodien, neviena policista.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Ar tiem bērnu sēdeklīšiem labāk, lai uzmanās. CSN patreizējā redakcijā ir iestrādāts "brāķis", kuru, kā liekas, jaunajā redakcijā grib vēl "pastiprināt". Pašlaik CSN nosaka, ka nepieciešams izmantot "sēdeklīti", kura definīcija īsti nekur nav noteikta. Attiecīgi prātīgs CP neko neteiks par citu bērnu ierobežotājierīču izmantošanu. Diemžēl jaunajā redakcijā jau ir atrunāta vārda "sēdeklītis" definīcija saskaņā ar ANO dokumentu par bērnu ierobežotājierīcēm. Var jau teikt, ka citas nav drošas un latvieši savus bērnus grib pasargāt vairāk, kā citi eiropieši, BET... ES direktīva skaidri nosaka, ka nacionālajā likumdošanā ir jāparedz obligāta prasība bērnus pārvadāt, izmantojot ierobežotājierīces (nevis "sēdeklīšus", kas ir tikai viens konkrēts paveids), pie tam jebkurā ES dalībvalstī ir jābūt atļautai tādu ierobežotājierīču izmantošanai, kas ir sertificēta jebkurā citā ES dalībvalstī.

Līdz ar to, saskaņā ar Latvijas CSN, CP ir pienākums sastādīt protokolu par Vācijā sertificētas autogultas izmantošanu, ar kuru var pa taisno doties uz Eiropas tiesu un prasīt kompensāciju no valsts par personas pārvietošanās tiesību ierobežošanu, kuras iemesls ir ES direktīvas prasību neievērošana

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: 369 km sodien, neviena policista.

Arī vakar >400km un neviena.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Līdz ar to, saskaņā ar Latvijas CSN, CP ir pienākums sastādīt protokolu par Vācijā sertificētas autogultas izmantošanu, ar kuru var pa taisno doties uz Eiropas tiesu un prasīt kompensāciju no valsts par personas pārvietošanās tiesību ierobežošanu, kuras iemesls ir ES direktīvas prasību neievērošana

beidz te dzīt demagoģiju. Pa taisno uz Eiropas tiesu tu iet vari un tikpat taisni tevi no turienes izdzīs, kamēr lieta nebūs izskatīta vietējās tiesās.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

aansis rakstīja:

Līdz ar to, saskaņā ar Latvijas CSN, CP ir pienākums sastādīt protokolu par Vācijā sertificētas autogultas izmantošanu, ar kuru var pa taisno doties uz Eiropas tiesu un prasīt kompensāciju no valsts par personas pārvietošanās tiesību ierobežošanu, kuras iemesls ir ES direktīvas prasību neievērošana

beidz te dzīt demagoģiju. Pa taisno uz Eiropas tiesu tu iet vari un tikpat taisni tevi no turienes izdzīs, kamēr lieta nebūs izskatīta vietējās tiesās.

Nevienai vietējai tiesai nav jāskata jautājums par ES direktīvas pārkapāšanu, ko ir izdarījusi valsts. Zemāka instance nekādi nebūs tā, kas izskatīs augstākas instaces pārkāpumu

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

btw, dereetu pacelt jautaajumu par kreisu likumdoshanu - ar motociklu driikst paarvadaat tikai no 14 gadu vecuma. tai pat laikaa mopeediem ( zem 50cc) shaada ierobezojuma nav. tai pat vaacijaa, taada ierobezojuma arii uz motocikliem nav - ja beerns ir droshi fikseets ( atsniedz kaajbalstus / tiek izmantots specseedekliitis), nav probleemu pat 4-5 gadu vecuma beernu vadaashana. a te kautkaada diskriminaacija.

shito vajadzeetu piekorigeet...

martinslusis Reģ.: 11.12.2013
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: 369 km sodien, neviena policista.

Arī vakar >400km un neviena.

Man svētku dienās vairākas reizes sanāca braukt maršrutā Jaunciems->Centrs->Jaunciems un šķiet, ka katru reizi bija vismaz pāris ekipāžas pa ceļam. Apstādināt gan neapstādināja, bet sestdien redzēju pat 6-7 ekipāžas.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: btw, dereetu pacelt jautaajumu par kreisu likumdoshanu - ar motociklu driikst paarvadaat tikai no 14 gadu vecuma. tai pat laikaa mopeediem ( zem 50cc) shaada ierobezojuma nav. tai pat vaacijaa, taada ierobezojuma arii uz motocikliem nav - ja beerns ir droshi fikseets ( atsniedz kaajbalstus / tiek izmantots specseedekliitis), nav probleemu pat 4-5 gadu vecuma beernu vadaashana. a te kautkaada diskriminaacija.

shito vajadzeetu piekorigeet...

Jaunajos noteikumos šis jautājums jau ir koriģēts tieši balstoties uz Eiropas praksi. Redzēs gan, kā ar šo veiksies līdz projekts kļūs par CSN, jo pašlaik ir uzrakstījuši, ka "bērnu drīkst pārvadāt auto priekšējā sēdeklī, kas nav aprīkots ar drošības jostu, ja viņš māk turēt līdzsvaru"

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

aansis laikam jurists, kas meklee klientus! Tu daudz zini taadu autinju, kam prieksheejaa seedeklii nav droshiibas jostas? Iznjemot lielos satiksmes autobusus un vecaas Volgas ar briediiti, man citi nenaak praataa. Kaada jeega skaldiit matus un draudeet nabaga melnstraadniekiem - CP, ar tiesu darbiem? Un lai par policijas reidiem satraucaas dzeeraajshoferi un citi likumpaarkaapeeji, man pret tiem nav nekaadu iebildumu.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: aansis laikam jurists, kas meklee klientus! Tu daudz zini taadu autinju, kam prieksheejaa seedeklii nav droshiibas jostas? Iznjemot lielos satiksmes autobusus un vecaas Volgas ar briediiti, man citi nenaak praataa. Kaada jeega skaldiit matus un draudeet nabaga melnstraadniekiem - CP, ar tiesu darbiem? Un lai par policijas reidiem satraucaas dzeeraajshoferi un citi likumpaarkaapeeji, man pret tiem nav nekaadu iebildumu.

Neesmu jurists, man gluži vienkāºši ļoti patīk dzīvot valstī, kurā prioritātes ir acīmredzamas. Normālus CSN uzrakstīt nevar, bet ir laiks pieņemt likumu, kas aizliedz jāt ar strausiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev nav draugs seene, kurš brauc ar sāpu?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

draco rakstīja: btw, dereetu pacelt jautaajumu par kreisu likumdoshanu - ar motociklu driikst paarvadaat tikai no 14 gadu vecuma. tai pat laikaa mopeediem ( zem 50cc) shaada ierobezojuma nav. tai pat vaacijaa, taada ierobezojuma arii uz motocikliem nav - ja beerns ir droshi fikseets ( atsniedz kaajbalstus / tiek izmantots specseedekliitis), nav probleemu pat 4-5 gadu vecuma beernu vadaashana. a te kautkaada diskriminaacija.

shito vajadzeetu piekorigeet...

Jaunajos noteikumos šis jautājums jau ir koriģēts tieši balstoties uz Eiropas praksi. Redzēs gan, kā ar šo veiksies līdz projekts kļūs par CSN, jo pašlaik ir uzrakstījuši, ka "bērnu drīkst pārvadāt auto priekšējā sēdeklī, kas nav aprīkots ar drošības jostu, ja viņš māk turēt līdzsvaru"

kur jauno versiju var palasiit?

es dzirdeeju, ka jaunajaa versijaa kaareiz attieciibaa uz beernu vadaashanu ar mototransportu, nekas nemainiishoties...?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

kur jauno versiju var palasiit?

es dzirdeeju, ka jaunajaa versijaa kaareiz attieciibaa uz beernu vadaashanu ar mototransportu, nekas nemainiishoties...?

Izlasīt var šeit:

www.csdd.lv/...

Un turpat prezentācijas 14.lpp. tieši uzsvērtas izmaiņas par bērnu vadāšanu ar mototransportu, tā ka šķiet, ka būsi dzirdējis nepareizi.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

draco rakstīja:

kur jauno versiju var palasiit?

es dzirdeeju, ka jaunajaa versijaa kaareiz attieciibaa uz beernu vadaashanu ar mototransportu, nekas nemainiishoties...?

Izlasīt var šeit:

www.csdd.lv/...

Un turpat prezentācijas 14.lpp. tieši uzsvērtas izmaiņas par bērnu vadāšanu ar mototransportu, tā ka šķiet, ka būsi dzirdējis nepareizi.

tieshaam, paldies. nu shai zinjaa izskataas ok. dokuments no valsts servera gan tiek piedaavaats sleegtaa, microsoft korporaacijai piederoshaa .doc standartaa - tas gan ir banaanvalsts cieniigs gaajiens. normaala prakse ir dot dokumentus atveertaa un briivi pieejamaa pdf formaataa, bet kur nu...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

draco rakstīja:

kur jauno versiju var palasiit?

es dzirdeeju, ka jaunajaa versijaa kaareiz attieciibaa uz beernu vadaashanu ar mototransportu, nekas nemainiishoties...?

Izlasīt var šeit:

www.csdd.lv/...

Un turpat prezentācijas 14.lpp. tieši uzsvērtas izmaiņas par bērnu vadāšanu ar mototransportu, tā ka šķiet, ka būsi dzirdējis nepareizi.

tieshaam, paldies. nu shai zinjaa izskataas ok. dokuments no valsts servera gan tiek piedaavaats sleegtaa, microsoft korporaacijai piederoshaa .doc standartaa - tas gan ir banaanvalsts cieniigs gaajiens. normaala prakse ir dot dokumentus atveertaa un briivi pieejamaa pdf formaataa, bet kur nu...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

tieshaam, paldies. nu shai zinjaa izskataas ok. dokuments no valsts servera gan tiek piedaavaats sleegtaa, microsoft korporaacijai piederoshaa .doc standartaa - tas gan ir banaanvalsts cieniigs gaajiens. normaala prakse ir dot dokumentus atveertaa un briivi pieejamaa pdf formaataa, bet kur nu...

Tava pretenzija ir diezgan dīvaina

PDF kļuva "brīvs" no Adobe 2008. gada 1. jūlijā, kamēr MS "atbrīvoja" DOC jau agrāk - tā paša gada 15.februārī

Tomēr jāatzīst, ka DOC izmantošana ir nekorekta, tikai citu iemeslu dēļ - PDF joprojām ir atbalstīts un aktuāls formāts, kamēr DOC ir vien "mantojums", kas attiecīgi ir morāli novecojis un jau sen aizstāts ar atvērtu (!) XML formātu - DOCX.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti