Dīvains (gaudojošs) troksnis

AstraDriver Reģ.: 03.06.2014
 
Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Tikai minu - iesleedzaas un izsleedzaas kondishkas kompresors.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

tā vien izklausās pēc kondišas kompresora. Ieteiktu piebraukt pie kondišas servisa meistariem kamēr tas kompresors nav izjucis un piedirsis sistēmu ar atlūzām.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt arī no riteņu gultņiem - dīvains un gaudojošs -

ja no priekšas, tad vainīgi aizmugures riteņu gultņi - un otrādi - pārbaudīts dzīvē, fakts

janisssddd Reģ.: 25.12.2013
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: varbūt arī no riteņu gultņiem - dīvains un gaudojošs -

ja no priekšas, tad vainīgi aizmugures riteņu gultņi - un otrādi - pārbaudīts dzīvē, fakts

man liekas, ka tu esi eksperts. tas noteikti ir riteņu gultnis stāvošai mašīnai

AstraDriver Reģ.: 03.06.2014
0 0 Atbildēt

janisssddd rakstīja:

Conqueror rakstīja: varbūt arī no riteņu gultņiem - dīvains un gaudojošs -

ja no priekšas, tad vainīgi aizmugures riteņu gultņi - un otrādi - pārbaudīts dzīvē, fakts

man liekas, ka tu esi eksperts. tas noteikti ir riteņu gultnis stāvošai mašīnai

Kā skan gultnis - tas jau, man škiet, katram zināms. Skaņa drīzāk atgādina kaut ko, kas buksē jeb sprūst...rotējot. Pie tam, skaņa ir neatkarīgi no tā, kāds ir mašīnas darba režīms. Skaņa brīžiem parādās braucot, brīžiem stāvot, brīžiem tad, kad uzgāzē. Domāju, ka drīzāk jāpiekrīt minējumam par kompresoru, vai arī kaut kas cits.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Kaapeec es mineeju kompresoru? Saakumaa un beigaas dzirdams taads kaa iesleeghanaas - izsleegshanaas klikshkjis, saakumaa it kaa pasliid sajuugs(kompresora sajuugs vai mufta vai frikcions, kaa nu vinjsh tur saucaas).

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

AstraDriver rakstīja: Vai kādam ir bijusi līdzīga problēma? Laiku pa laikam parādās dīvains, tāds kā nedaudz gaudojošs troksnis.

Video šī skaņa dzirdama.

www.youtube.com/...

Stilīgi... atrast kaut kādu mistisku video. Un pavilkt cilvēkus uz apspriešanu ar kārtējo reitinga celšanas jaunlietotāju

AstraDriver Reģ.: 03.06.2014
0 0 Atbildēt

Stilīgi... atrast kaut kādu mistisku video. Un pavilkt cilvēkus uz apspriešanu ar kārtējo reitinga celšanas jaunlietotāju

Tā ir reāla problēma ar manu opel Astra H 1.7 cdti, nevis kaut kāds mistisks video. Video nav manis filmēts, bet tā kā tajā dzirdama mana problēma, tad dalos ar to un jautāju šejienes gudrajiem ekspertiem.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

aizbrauc pie kāda automeistra ar vārdu, lai šamais ar auto stetoskopu paklausās. Citādi,ja tu lietosi auto ar šo problēmu, var labi nebeigties, jo katrs troksnis kādreiz izlien laukā.

Pie tam to vai tas ir kondišas komprsesors to var pārbaudīt pats. Jebkuru ac sistēmu var izslēgt, opelim piemēram ar pogu ECO, nu vismaz vētrai varēja. Izslēdz un paklausies.

Gaidām tavu info

AstraDriver Reģ.: 03.06.2014
0 0 Atbildēt

Man sistēma vispār nestrādā, jo nav uzpildīts freons. Protams ka kondiša man ir izslēgta un zinu, ka tāda poga ir. Kad varēšu, tad braukšu kaut kur lai meklē rokā, kas man par vainu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

pēc citiem topikiem izskatās, ka tev tas opels vispār ripo tikai no kalna un pa vējam. un gaudo gan jau vilks bagažniekā.

AstraDriver Reģ.: 03.06.2014
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pēc citiem topikiem izskatās, ka tev tas opels vispār ripo tikai no kalna un pa vējam. un gaudo gan jau vilks bagažniekā.

Tālu no patiesības nav . Kaut kā nav paveicies, visādas problēmas uzpeldēja.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti