ford monde

acer Reģ.: 22.12.2012

gribu iegādāties fordiņu 1999. gada 1.8 bendzīns. Man nav skaidrs divas lietas - ecsdd.lv apskatijos mašīnas datus pie CO - 0.52 un pie HC (ppm): 127 - man sie skaitļi nesaprotami ir , lamda pa nullem rāda, CO paausgtinājums pa nullem ir - es saprotu, ka ar mašīnas motoru ir ok vai ne? auto visu laiku tika kopts, pamatpārbaudes visu laiku bij, pie katra sīkuma uz servisa dzina. otras lieta - 2. Virsbūves korozijas bojājumi. Sliekšņi. cik maksā pārmetināt sliekšņus? auto cena 800 euro.

 
Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

acer rakstīja: gribu iegādāties fordiņu 1999. gada 1.8 bendzīns. Man nav skaidrs divas lietas - ecsdd.lv apskatijos mašīnas datus pie CO - 0.52 un pie HC (ppm): 127 - man sie skaitļi nesaprotami ir , lamda pa nullem rāda, CO paausgtinājums pa nullem ir - es saprotu, ka ar mašīnas motoru ir ok vai ne? auto visu laiku tika kopts, pamatpārbaudes visu laiku bij, pie katra sīkuma uz servisa dzina. otras lieta - 2. Virsbūves korozijas bojājumi. Sliekšņi. cik maksā pārmetināt sliekšņus? auto cena 800 euro.

ak dies, tādus šūudus kāds šodien vispār vēl pērk???

mincis Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

Vienmēr ir pirkuši un pirks faktiskajai finasiālajai situācijai atbilstošus auto. Sūrā budžeta jūzeri dara tā: meklē pēc iespējas lētāku auto ar jaunu TO, neskatoties uz gadu, stāvokli, tilpumu un degvielas veidu, un brauc, kamēr iet. Ja saplīst un nav par 20Eur salabojams, uz šrotu. Vismazākie uzturēšanas izdevumi garantēti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

acer rakstīja: ecsdd.lv ...lambda pa nullem rāda

Tos ecsdd vari neskatīties, jāskatās ir atgāžu izdrukas čeks, ecsdd dati bieži nepareizi. Lambda nevar bū pa nullēm tai ir jābūt ap 1.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

800eu ir diezgan liela summa, lai peec gada izmestu. Par sliekshnjiem - darbs nav ilgs un sarezhgjiits, bet uzzini no saakuma, pie kura meistara, par cik taisiisi. Pazinja nesen metinaaja vojadzherbusinjam pie meistara, cik sapratu, Zolituudee, cenu gan nepateikshu. Skati nevareeja iziet deelj sliekshnjiem.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

acer rakstīja:

apskatijos mašīnas datus pie CO - 0.52 un pie HC (ppm): 127 - man sie skaitļi nesaprotami ir , lamda pa nullem rāda, CO paausgtinājums pa nullem ir - es saprotu, ka ar mašīnas motoru ir ok vai ne?

Kanibaals

Tos ecsdd vari neskatīties, jāskatās ir atgāžu izdrukas čeks, ecsdd dati bieži nepareizi. Lambda nevar būt pa nullēm tai ir jābūt ap 1.

===================

Kanibālam taisnība, izplūdes gāzu testa izdruka var visai

daudz ko pastāstīt Par lambdu - tā arī ir, stehiometriskam maisījumam atbilst ~1, ja λ < 1.0, tad

maisījums ir bagātināts / bagāts/ trekns, ja λ > 1.0., tad

maisījums ir liesināts / liess / vājš. Dotajā gadījumā izskatās, ka testa aparātā "lambadas" funkcija vispār ir

izrubīta vai anulēta

CO = 0.52 - labs rādītājs, nav iemesla satraukties,

HC= 127 ppm - labs / normāls rādītājs dzinējam, kurš nav šodienas "high tech" produkts satraukties jāsāk,

ja HC pārlien pāri 250 ppm - tie ir nesadeguši ogļūdeņraži izplūdes gāzēs, tātad degviela vai eļļa. Citiem

vārdiem pa lielam motors ir OK, vien pievērs uzmanību

visādām tur zobsiksnām / ventilatora siksnām, antifrīza stāvoklim / vecumam, motoreļļas stāvoklim / kad mainīta, ja ir informācija. Ja pirksi, priecīgu "mīšanu"!

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Zobsiksnas maiņa ar visiem ruļļiem un ūdens sūkni pirmās paaudzes Mondeo maksās ap 150 EUR ja ne vēl vairāk. Nu un vēl eļļa arī jāmaina. Tā kā motora atgāzu līmenis pērkot auto pa 800 EUR nav tik svarīgs šeit.

Tā pati lambda zonde maksā 30 EUR, toties ABS sensoro, kas šim modelim mirst bieži šrotā sākot no 30. Plus vēl piekaro jāskrūve regulāri, jo tur daudz sviru.

Auto ir ērts, bet nu ekspluatācijā noteikti nav lēts. Pērc Astru labāk ja budžets ir ierobežots.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

godīgi sakot nesaprotu tos cilvēkus, kas brauc ar Ford it īpaši ar Mondeo

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

tos vēl var saprast, bet to kas brauc ar jaunām vazņiem, to gan ir kā ir.

grs Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

samsons23 rakstīja: godīgi sakot nesaprotu tos cilvēkus, kas brauc ar Ford it īpaši ar Mondeo

Pamēģini labu mondeo - vīlies nebūsi. Tikai nevajag pirkt tādu, kuram pāri par 300tkst. nobraukums.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

samsons23 rakstīja: godīgi sakot nesaprotu tos cilvēkus, kas brauc ar Ford it īpaši ar Mondeo

Es gan saprotu. Man pašam ir bijis 93. gada. Un darbā braucu ar 2004. gada pāris reizes, pa 600 km. Tas otrais Mondeo, ir viens no ērtākajiem auto vietas ziņā, beņķis bīdās ļoti tālu, stūre patiešām regulējas dziļumā kārtīgu gabalu, kas man ka garam cilvēkam ir ļoti svarīgi. Salons negrab. vienīgi nezinu par uzturēšanas izmaksām, runā, ka lēti varot nopirkt, bet dārgi jāremontē Apsildāmais priekšējais logs standartā, kam vēl ir? No parastiem vid. klases?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti