pārdošanas problēma

maxvels123 Reģ.: 10.07.2015

Sveiki. Lieta tāda,ka pārdevu auto placim savu auto kurš vēl nav nomaksāts... Kārtojot dokumentus pārlasiju līgumu un tur teikts,ka nedrīkst pārdot,dāvināt utt...kamēr nav nomaksāts. Pagaidām auto vēl stāv placī,bet ja kāds nopērk tad nevarētu rasties kādas problēmas?

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nesatraucies. Kamēr placis pārdos, tikmēr līzinga termiņš jau būs beidzies

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kā placis iztēlojas mašīnas pārrakstīšanu, ja īpašnieks ir līzings?

maxvels123 Reģ.: 10.07.2015
0 0 Atbildēt

Īpašnieks esmu es...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

JA nav nekādi līgumsodi par šo līguma punkta pārkāpumu paredzēti, tad vienīgais, ko var aizdevējs darīt - piedzīt zaudējumus, ja tādi radušies. Pārdosi auto, saņemsi naudu un atkmaksāsi aizdevumu pirms termiņa. Basta. Nevienam nekādu zaudējumu nav un vis laimīgi!

maxvels123 Reģ.: 10.07.2015
0 0 Atbildēt

Mašīna skaitās pārdota placim. Naudu jau par viņu saņēmu un nopirku citu auto. Atlikusī summa ir ap 2500 euro.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Ja auto ir lìzinga vai ķīlas objekts, tad Tu vari būt tikai turētājs, savukārt īpašnieks ir banka.

Pie šādiem apstākļiem placis auto nemaz nevar nopirkt auto, jo ir bankas liegums pārreģistrācijai.

Nezinu, kas tiek rakstīts teh.pasē, ja pērk auto caur kkādu mogo piemēram.

Tur varētu būt tā ka kamēr maksājumus nekavē vai arī nomaksā visu summu uzreiz, šie nemaz nezin, ka auto jau pārdots tālāk.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kas prātam neaptverams

Kā placis varēja samaksāt naudu TURĒTĀJAM, ja banka (reālais īpašnieks) var elementāri pateikt "ČAU" darījumam kā tādam? Turētājs ir nekas, piedod.

Placī var ielikt komisijā, tad intereses gadījumā pats arī visu sakārtosi (man bija tā nesen, pircējs iedeva naudu līzinga izmaksai, tad pārskaitīja atlikumu otrajā maksājumā, kad auto jau bija mans, nevis līzinga), taču norēķināties placim ar TURĒTĀJU - omg

maxvels123 Reģ.: 10.07.2015
0 0 Atbildēt

Teh.pasē es biju īpašnieks. Bet ja kāds grib nopirkt to auto un bankas lieguma dēļ nevar? Tad var sanākt problēmas? Jo,itkā, es vēl skaitos auto īpašnieks,jo auto ir tikai noņemts no uzskaites. Un placis tirgo viņu.

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Paņem iekasēto piķi un nomaksā līzingu, tad problēmām nevajadzētu būt.

Pieļauju, ka ja banka/līzinga kompānija par šo uzzinās, varētu draudēt visādi mēsli, kaut vai apsūdzība apzinātā krāpniecībā, kas jau laikam ir krimināli sodāma lieta.

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Vismaz es, ja būtu aizdevēja vietā, uz šo noteikti skatītot kā uz krāpniecības mēģinājumu, jo kāpēc cilvēks, pārdodot mantu un saņemot naudu, uzreiz nenokārtotu atlikušās parādsaistības?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka auto ir pirkts ar kaut kādu patēriņa kredīta palīdzību, kur iemesls norādīts - auto iegāde. Svarīgs apstāklis te ir - ir vai nav komercķīlas atzīme CSDD. Ja ir, tad, ja nekļūdos, mašīnu nemaz nevar noņemt no uzskaites. Ja tas ir izdarīts, tad, iespējams, KL atzīmes CSDD nav. Tad tas ir tas pats, kas, ja jebkurš īpašnieks pārraksta auto uz citu.

Bet, nu, ja aizdevējs uzzinās vai arī neveiksi maksājumus un viņi gribēs paņemt auto, var sanākt ziepes.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Diemžēl jāskatās reāli taisnībai acīs. Tā ir maza, bet tomēr krāpniecība

Es tā nedarītu noteikti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

AnK, neraksti muļķības, līzinga/aizdevuma līguma nepildīšana nav krāpniecība Krimināllikuma izpratnē. Tu jau sāc runāt kā parādu piedzinējs, kuri kādu laiku atpakaļ parādniekiem mīlēja draudēt, ka, ja nemaksās parādu, prasīs kriminālprocesu par krāpšanu. Pie tam, ja cilvēks nav viltojis nekādus dokumentus vai ko citu.

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Es neesmu jurists un pieļauju, ka tā nav krāpniecība Krimināllikuma izpratnē.

Tas gan lietas būtību īpaši nemaina - ja es būtu aizdevējs un par šādu gadījumu uzzinātu, man rastos nopietnas aizdomas par aizņēmēja nolūkiem un vēlmēm pildīt līgumsaistības un attiecīgi arī rīkotos, atbilstoši līguma un likuma pantiem.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tad pavisam īsi, auto ir komercķīla vai nav?

maxvels123 Reģ.: 10.07.2015
0 0 Atbildēt

Sanāk,ka nav.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Pipec! Tu taču esi parakstījis lìgumu! Izlasīji?

Tur taču skaidri un gaiši rakstīts, vai auto ir ķīla vai nav, ir liegumi vai nav, utt

Kā tagad, īpaši jau, kad esi saņèmis naudu par tālāku auto pārdošanu, vari nezināt par ķīlu?!

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Kāpēc neizmanto saņemto naudu, lai nosegtu parādu? Aizej pie aizdevēja, samaksā un dzīvo tālāk bez bēdām.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

...Kārtojot dokumentus pārlasiju līgumu un tur teikts,ka nedrīkst pārdot,dāvināt utt...kamēr nav nomaksāts....

Jautājums vai tas ir azidevuma līgums vai kas par brīnumu? Papildus dokumentu buķetei nāk ķīlas līgums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Lasi augstāk, cilvēks to naudu ir iztērējis, lai nopirktu jaunu auto... vai košļenēm...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kaut kādam, laikam, inkreditam bija noteikums, ka, ja nav dārgs auto, tad var reģistrēt uz sava vārda un neapliekas ar komercķīlu.

Bet pilsonis maksvels varētu padalīties, kas tad īsti par kredītdevēju viņam ir? Varbūt rastos skaidrāka bilde.

maxvels123 Reģ.: 10.07.2015
0 0 Atbildēt

Aizdevums.lv

Labāk nomaksāšu un miers...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es domāju, tas būs vislabākais risinājums mierīgākiem sapņiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti