Uzmanību! Netrafarēts policijas auto Katlakalnā.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, iAuto.lv lasītāji. Vakar ap pulksten 16:00 braucot mājās uz Ķekavu, nolēmu apbraukt ziepniekalna ielas sastrēgumu caur Katlakalnu. Ceļš bija diezgan tukšs, bet aiz "ziedoņa " ir zīme 50 km/h. Uz taisnā posma, viena dāma ar BMW man apdzina lielā ātrumā. Liels bija viņas pārsteigums, kad pretī parādijās melna, netrafarēta policijas subāra. Sods neizbēgams. Esiet uzmanīgi, šo subaru esmu redzējis vairākas reizes. Paldies!

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
11 19 Atbildēt

Nu pēc sodu dubultošanas tagad dzīvojamā zona ir CP medusmaize. Varētu padomāt, ka dzīvojamās zonas ir CSNg līderos. Klauni.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
34 6 Atbildēt

Pats tu esi klauns. Dzīvojamā zona nav priekš lidošanas, priekš tam ir Viļņas šoseja. Brauc normāli un neviens tevi neķers. Pa dzīvojamām zonām skraida un ar riteņiem braukā mazi bērni, bieži vien neskatoties uz ceļu. Pašam ir nācies strauji bremzēt tajā pašā Katlakalnā dēļ šādiem sīčiem... tāpēc tās zīmes tur ir uzliktas, lai visādas bembistes, kurām slinkums vai zem goda 5 minūtes ilgāk uz A7 korķī pasēdēt, tur nelidotu. Un pareizi CP dara, ka tvarsta šos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 10 Atbildēt

Neviens jau tur pārsvarā nelido. Runa ir par to, ka tagad CP prioritāte ir dzīvojamās zonas, jo var labi lielu apjomu sodos iekasēt nevis dēļ tā ka būtu pieaudzis pārkāpumu skaits.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
11 1 Atbildēt

Un kā vēl lido. Baložos-Titurgā, piemēram, tikpat kā neviens pa Uzvaras prospektu nebrauc ar atļauto ātrumu. Vēlreiz atkārtoju - nepārsniedz ātrumu un neviens tevi neķers. Tāpēc tajās vietās ir dzīvojamās zonas, lai, ja kāds traks sīcis ar velo izlec uz ceļa, lai var paspēt nobremzēt. Tie skrējēji pa dzīvojamajām zonām ir jāizķer un CP pareizi dara, ka tajās vietās siro.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
1 0 Atbildēt

Starp citu pa dienu, netrafarēta, pelēka policijas Opel Insignia vizinās pa A7 ceļu.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 2 Atbildēt

Cienijamie iAuto.lv lasītāji! Varbūt, kāds vēl kautkur ir manijis netrafarētas policijas automašīnas? Paldies!

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Par šo tēmu būs raksts iAuto, jo šādu auto būs daudz.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
13 0 Atbildēt

Gribi "lidot" - māki atbildēt! Dzīvojamā zonā galīgi neatbalstu ātruma pārsniegšanu.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 3 Atbildēt

Es arī neatbalstu, pilnīgi nekādu satiksmes noteikumu pārkāpšanu. Bet situācija ir tāda, ka vienmēr būs kāds, kurš pārkāps. Vienīgais, ka var mazliet viņus apturēt, ir informēt kurā ceļa posmā darbojas netrafarētā policijas automašīna. Varbūt tas mazliet atturēs šādus cilvēkus no satiksmes noteikumu pārkāpšanas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
10 0 Atbildēt

Vajag viņus informēt, visās iespējamās vietās var darboties netrafarētas CP automašīnas, tad arī lai nepārkapj nekur un nebūs problēmu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

+100

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
11 0 Atbildēt

Lai izskrietos, ir leišu autobāņi. Tur tas darāms ilgi, gari km un visai droši.

Dzīvojamās zonas noteikti nē!

Te man savs stāsts. Waze visiem iesaka vairākas ieliņas garām manai dzīvokļu mājai. Lai izvairītos no korķa Vienības gatvē.

Liela daļa tur brauc nevis 20, bet vismaz 50

Liels bija mans prieks, kādu rītu ieraugot tur CP formējot vienam džigitam protokolu. Pieļauju, bija smags ielidojiens.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
5 0 Atbildēt

Šorīt Katlakalnā 30 km/h zonā pie sarkanā luksafora signāla BMW X6 ar numuru (burtus neatceros) - 222 apbrauca pie luksafora stāvošos un izbrauca zem sarkanās gaismas. Arī pirms tam izcēlās ar apdzīšanām dzīvojamajā zonā. Par nelaimi, šorīt braucu ar auto bez reģistratora, tā būtu ielicis video.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Lai izskrietos, ir leišu autobāņi. Tur tas darāms ilgi, gari km un visai droši.

Dzīvojamās zonas noteikti nē!

Te man savs stāsts. Waze visiem iesaka vairākas ieliņas garām manai dzīvokļu mājai. Lai izvairītos no korķa Vienības gatvē.

Liela daļa tur brauc nevis 20, bet vismaz 50

Liels bija mans prieks, kādu rītu ieraugot tur CP formējot vienam džigitam protokolu. Pieļauju, bija smags ielidojiens.

Nu es tur Tavā rajonā pa tām ieliņām braucu ar 29-33 km/h, vienmēr lietojot Waze.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
3 0 Atbildēt

Es arī vienēr lietoju Waze, nejau dēļ policijas, bet lielākoties, lai zinātu par izveidojušos bīstamību uz ceļa. Piemēram, kādu bedri, atvērtu lūku, vai avāriju.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Esmu kļuvis par Waze aktīvistu, braucot daudz un visur (meģināts Waze visā Baltijā, Vācijā, Polijā un Zviedrijā), perfekti!

Bet ātrums dzīvojamās zonās - reāli vajag pastiprinātu CP vai FR kontroli. Vai vairākus desmitus gulošo policistu - ātrumvaļņu.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
4 1 Atbildēt

Nē, ātrumvaļņi sagādātu diskomfortu arī autovadītājiem, kuri nepārsniedz ātrumu un ievēro satiksmes noteikumus. Pietiktu ar vienu mazu fotoradariņu. Ļoti noderīga štelle.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nav problēmu arī ar ātrumvaļņiem.

Vienu taču uzstādīja - bet vajag daudz vairāk, nevienam "vietējam" netraucē noteikti

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 0 Atbildēt

Dažiem ātruma pārkāpējiem, kuri pārvietojas ar apvidus automašīnām, šāds ātrumvalnis nav īpašs traucēklis. Esmu redzējis tādus nekrietneļus.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 1 Atbildēt

Tīri tehniski varu to apliecināt, klasiskais ātrumvalnis manam 4x4 nekādu īpašo diskomfortu nerada. Tas gan nenozīmē, ka izmantoju to lidošanai dzīvojamajās zonās.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 0 Atbildēt

Jā, tieši tā , apvidus automašīnas priekšrocības labāk izmantot apgrūtinātas caurejamības apstākļos. Lai izkļūtu no piesnigušajām stāvvietām, vai dodoties izbraucienā uz meža purvainajām vietām.

aansis Reģ.: 23.11.2012
6 0 Atbildēt

Vēl palīdz tādās ģeniālās satiksmes organizācijas vietās, kā, piemēram, pie skolām un bērnudārziem, kur ātruma ierobežojums ir darba dienās, bet ātrumvalnis arī brīvdienās.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 10 Atbildēt

Gulošos policistus? Nu ja likt, tad tādus, kas normālām mašīnām pie tirsas - vai nu lēzenus asfaltētus, vai vispār tos četrstūrainos, kas domāti lai smagajiem netraucētu, un man ar golfu braucot arī īpaši netraucē. Bleķiniekus - tos varētu kasiņam salikt maršrutā dažus desmitus, viņam, kā redzams, patīk ripināties uz 20 kmph lai sadzēstos uz 10 kmph pirms katra gulošā, un tad lai ar lēcienu lektu pāri...

Vāze ir tāda muļķīga programma, kurai vajag gan plakano telefonu, gan vēl internetu. Plakanais telefons, izmēros stipri zem vidējās škipeles, man ir, bet internets nav un nebūs, līdz ar to vāze arī atkrīt, bet vienreiz es tiku vests cauri pusei rīgas pēc vāzes - vienā vietā vāze saka ka vajag tur tai ielai, kas iet no vantinieka uz augsu, nogriezties pa labi un apbraukt vienu kvartālu un atgriezties atpakaļ - tā izdaru, nonāku tajā pat plūsmas vietā, kur biju, ģeniāli - esi braucis ātrāk, iztērējis vairāk degvielas, bet nonācis turpat, kur tie, kas stumdās... Bet uz šosejām poksuj - galu galā, vāzes galvenā funkcija ir brīdināt zemos lidotājus par cepistiem, bet man šāda lieta nav vajadzīga. Tad jau labāk rāciju ielikt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

>Plakanais telefons, izmēros stipri zem vidējās škipeles, man ir, bet internets nav un nebūs

Dīvains cilvēks esi. Kam tev mūsdienās plakanais telefons, ja nav mobilais internets. Pie tam waze ļoti maz internetu ēd, ja maršrutu sarēķini wifi zonā un reizē kartes atjaunojas. Ja kas waze LMT darbojas arī tiem kam nav pieslēgts internets, ja ieliek pie proxy 212.93.97.201, jo waze savus serverus atrod arī tāpat. Aktīvi lietojot waze knapi 40MB mēnesī noēd.

Jā tas, ka Waze reizēm iesaka apbraukt sastrēgumu, lai ielīstu tajā pašā sastrēgumā arī man liekas lieki un šādas norādes ignorēju. Šķiet tagad jaunākās versijās algoritms ir uzlabots.

Un nē waze galvenā funkcija sen vairs nav brīdināt par CP, bet gan kopš to lieto daudzi un ļoti aktīvi tieši negadījumu apbraukšana un satiksmes info ir ļoti noderīgs. Mēģinot būt gudrākam par Waze parasti nākas vilties.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 1 Atbildēt

Šodien baltā Opel Insignia strādāja uz Rīgas-Jūrmalas šosejas

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ļoti grūti to pamanīt, vairākas reizes citur gandrīz esmu uzrāvies paveicies, ka kāds mani sabremzēja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Uz jūrmalenes Rīgas virzienā arī pārvietojamais bija... izglāba tālsatiksmes autobuss, kas ar 90 vilkās pa kreiso joslu

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Lai izskrietos, ir leišu autobāņi. Tur tas darāms ilgi, gari km un visai droši.

Dzīvojamās zonas noteikti nē!

Te man savs stāsts. Waze visiem iesaka vairākas ieliņas garām manai dzīvokļu mājai. Lai izvairītos no korķa Vienības gatvē.

Liela daļa tur brauc nevis 20, bet vismaz 50

Liels bija mans prieks, kādu rītu ieraugot tur CP formējot vienam džigitam protokolu. Pieļauju, bija smags ielidojiens.

Nu šis ir jau pa ģelu.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

No katlakalna puses (iespējams no Ķekavas vai vēl tālāk, bet diez vai) ir viens fantastisks autobraucējs ar vecu mersi S-klasi, valsts numurs GC-7308, brauc vienkārši kretīniski!

Regulāri veic labo pagriezienu no 2 joslas, no kuras paradzēts griezties tikai pa kreisi (pie Maxima noliktavas), arī visas pārējās darbības uz ceļa ir "fantastiskas", brauc no rītiem uz Vienības gatves pusi.

Šādus idiotus CP vajadzētu izķert.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Šorīt Katlakalnā 30 km/h zonā pie sarkanā luksafora signāla BMW X6 ar numuru (burtus neatceros) - 222 apbrauca pie luksafora stāvošos un izbrauca zem sarkanās gaismas. Arī pirms tam izcēlās ar apdzīšanām dzīvojamajā zonā. Par nelaimi, šorīt braucu ar auto bez reģistratora, tā būtu ielicis video.

Pie tā Katlakalna debīlā luksofora arī pāris reizes esmu braucis pie sarkanā, jo:

1) braucot ar atļauto max ātrumu 30km/h tas tāpat ieslēdz sarkano;

2) braucot lēnāk par 30km/h bieži aizmugurē vai pretī uzrodas kāds ātrāk braucošs gudrinieks, kā dēļ tāpat ieslēdzas sarkanais.

P.S. LVC saregulē luksoforu zem atļautā ātruma un saliek citas nejēdzības un tad maksā par reklāmām aicinot vadītājus uzticēties ceļazīmēm!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tur tiešām ir jābrauc uz 25, lai viņš neieslēgtos, uz 30 toč slēdzas iekšā!

Abavnieks Reģ.: 05.09.2016
0 2 Atbildēt

Tā gluži nav, ir pārbaudīts desmitiem reižu! Sarkanais slēdzas iekšā tad, kad ātrums ir virs 30km/h, varbūt pat pie 30,1km/h. Braucot uz 29 līdz 30, var izbraukt bez "stopa".

Protams, jāņem vērā arī auto riepu izmērs, kas var ietekmēt spidometra rādījumus!

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Un kā vēl lido. Baložos-Titurgā, piemēram, tikpat kā neviens pa Uzvaras prospektu nebrauc ar atļauto ātrumu. Vēlreiz atkārtoju - nepārsniedz ātrumu un neviens tevi neķers. Tāpēc tajās vietās ir dzīvojamās zonas, lai, ja kāds traks sīcis ar velo izlec uz ceļa, lai var paspēt nobremzēt. Tie skrējēji pa dzīvojamajām zonām ir jāizķer un CP pareizi dara, ka tajās vietās siro.

Vispār šim es nepiekritīšu. Titurgā Uzvaras p. ir pilnīgi neadekvāts priekš 20km/h Pretēji tā ir daudz drošāka iela par tām, kur Rīgā atļauts uz 50km/h un atļauts parkoties līdz sanāk viena josla izbraukšanai un pilnīgi nekas nav pārredzams vai kāds sīkais vai dzīvnieks starp mašīnām tūlīt neizlidos.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Nu pēc sodu dubultošanas tagad dzīvojamā zona ir CP medusmaize. Varētu padomāt, ka dzīvojamās zonas ir CSNg līderos. Klauni.

Un tev liekas, ka sodu dubultošana ir pamatota? Man liekas, ka pamatota būtu tikai desmitkārtošana. Un viens melns subārs nav risinājums. Vajadzēja masveidā dažādu marku un dažādu krāsu auto.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Abavnieks rakstīja: Tā gluži nav, ir pārbaudīts desmitiem reižu! Sarkanais slēdzas iekšā tad, kad ātrums ir virs 30km/h, varbūt pat pie 30,1km/h. Braucot uz 29 līdz 30, var izbraukt bez "stopa".

Protams, jāņem vērā arī auto riepu izmērs, kas var ietekmēt spidometra rādījumus!

Ar ko Tu pārbaudīji, ar nepareizā izmēra riepām?

Ir pārbaudīts ar GPS, braucot ar atrumu 30 km/h ieslēdzas sarkanais.

Ja pareizi atcerās kādreiz tur bija zīme "Dzīvojamā zona", attiecīgi atļautais ātrums bija 20km/h. Zīmi nomainīja, bet luksoforu nepārregulēja.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti