Vai attin nobraukumu Vācijā?

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Varbūt daži vēl ir pārliecināti par auto "tikko no DE".

www.youtube.com/watch?v=tQj2v0AzDjA

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
11 0 Atbildēt

Atbilde - JĀ, PROTAMS. Vācijā ir viena izteikta nianse - Auto fuer Export gandrīz vienmēr nozīmē labas cenas vajadzību, kas savukārt likumsakarīgi nozīmē arī avāriju auto (Unfallwagen) un milzu nobraukumu arīdzan. Vācijas "baltie" goda pilsoņi to gan nedara, taču - Vācijā ir arī daudz citu tautību/rasu/reliģijas utt.pārstāvju, kuri to dara itin daudz. Viena nopietna lieta - garantēts nobraukums un vez avāriju ekspluatācija = min +2k eur virs mūsu tirgus cenas (pie tam, nebūtiski, cik svaigs tas auto - var būt arī padsmit gadu vecs, bet lieliski uzturēts eksemplārs ar caurspīdīgu vēsturi). Vai kādam no LV bāleliņiem gribas acīmredzami "pārmaksāt" (jo pilna Latvija Lietuvas brīnumu, kas apbrīnojami - ir lētāki nekā pat Vācijā)? Nezinu gan

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tin arī Vācijas "baltie" dīlersaloni. Ir pieķertas mašīnas, tirgotas pēc jungesterne un premium selection programmām, ar koriģētiem nobraukumiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 3 Atbildēt

"tikko no DE" tā ir frāze, ar ko var mierīgi pievienot pie vērtības vismaz 10 procentus.

Bet neviens jau nesaka, ka negroza. Es gribu atkārtoties - auto no Vācijas ir braukuši pa vācijas ceļiem, paši auto ir ražoti priekš Vācijas tirgus un laboti Vācijas dīleru centros.

Es izvēlētos ( es tāds ne vienīgais) no Vācijas ar 300 000 nobraukumu ( labāk ar pārgrieztiem līdz 100 000, lai vēlāk pārdodot, varētu nokāst vairāk) nekā ar oriģinālo noskrējienu 150 000, kurš tika dzīts pa Latvijas bedrēm un pirkts Latvijai paredzētais brāķis.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
10 0 Atbildēt

"Latvijai paredzētais brāķis". Par šo, lūdzu, konkrētāk. Kuras markas, kura modeļa auto paralēli pārbaudījāt? Vai salīdzinājāt abus jaunus jeb abus (maz)lietotus? Cik simttūkstošus ar katru nobraucāt? Kā izpaudās brāķis Latvijai paredzētajā auto, salīdzinot ar to otro?

iciks Reģ.: 29.05.2013
7 0 Atbildēt

Tātad, braucot pa līdzenākiem ceļiem var dabūt auto ar mazāk nojātu piekari, toties nodzītāku motoru. Ietaupījums acīmredzot!

Un par tiem brāķiem - nu tas jau ir iz sērijas "man viena tante teica, ka Statoilā ir labāka degviela. Kāpēc? Nu tak visi to zina!". Ja man kāds to varētu pierādīt, tad ņemtu savus vārdus atpakaļ, bet pagaidām tas ir "viens pašpasludināts pseidoeksperts teica" līmenī.

felix65 Reģ.: 13.01.2017
1 0 Atbildēt

Speciāli Latvijai ražot brāķi izmaksātu pārāk dārgi. Tu laikam iedomājies, ka tur pārsimts mašīnu ražošanai atvēlēti īpaši cehi, kuros strādā nēģeri bez izglītības un ņem no kastēm nekvalitatīvas detaļas?

seaman Reģ.: 18.08.2005
1 0 Atbildēt

Jā!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Es izvēlējos 3 gadīgu Zafira no Vacijas dīlera ieevstu (Amserv Krasta), ar oriģinālu nobraukumu un bezavāriju vesturi. Un jā, mans auto maksāja aptuveni 2-2,5 tūkst. EUR dārgāk nekā citas it kā līdzīgas Zafiras.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Šovakar Tavu Zafiru redzēju mani apsteidzam. Skaists auto! Baltais gulbis...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
1 0 Atbildēt

Nezinu,man gadu veca darba Zafira nekāds gulbis neliekas. Budžeta auto ir budžeta auto.. Sev tādu nepirktu,ja nu vienīgi ergonomiskie beņķi dārgajās komplektācijās spēj glābt muguru un tā nesāp kā parastajos.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Par to jau tas stāsts, ka nekādi dīleri un nekādi "ievests no" nav rādītājs. Pie tam tā ir naiva cerība, ka auto attīts uz 150tk. būs 300 tk. reālais. Tur var būt gan 500, gan 700 tk. ar pēdējo elpas vilcienu motoram. Uzmetējs protams ka pirks no uzmetēja, par to es nemaz nešaubos.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Īsa pamācība nobraukuma koriģēšanā:

www.youtube.com/watch?v=tQj2v0AzDjA

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 7 Atbildēt

Motora kapitālais remonts būs lētāk nekā Latvijā sapuvis kuzovs un pluss pie visa nojāta hadene.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti