Vasaras riepas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Patreiz mana auto riepas ir tada stavokli ka labakaja gadijuma izvilks vel paris menesus, ja nebus jabrauc pa grunti.

Saku petit ko varetu likt vieta, bet patreiz ir tads piedavajums un vel tadakas cenas ka nezinu kura virziena skatities.

Noteikti zinu ka riepai ir labi jaturas un jabremzejas uz slapja cela. Jabut klusai un noturigai pagriezienos.

Mekleju 205/55/16 91V.

Vai ir kadi reali ieteikumi no pieredzes? Diemzel sogad neesmu redzejis salidzinoso testu rezultatus. Pec zimejuma man patik Continental, Nokian un Toyo, bet pec cenas tikai Nokian. Vai kads brauc ar Nokian vasaras riepam ?[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 ..21
Vincents Reģ.: 08.10.2001
0 0 Atbildēt
ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Mixeri:

Man tacu ir aira! Bet ja godigi gribas lai riepas atbilstu masinas max atrumam, piedevam rudeni iespejams vajadzes doties Eiropas virziena, un tad gribas ritigi Vacija atvilkt .[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Tad tev jaanjem p7 vai premacy

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Vincent:

Paldies par info, nemsu vera.[addsig]

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Mixeri:

Gribu sev atrast vispiemerotako variantu, tadel negribu pienemt parsteidzigu lemumu. Paskatisos ko var dabut pa saviem kanaliem un paturesu tevi prata. Kad izlemsu dosu tev zinu uz iPastu.

Vai tomer kadam ir atsauksmes par Nokian vasaras riepam ?[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

OK

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vasarā ir jādara sports lai iznīcinātu visas ziemā uzaudzētās riepas!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Par tēmu: kā reiz pirms 2 ned. priekšā uzliku 2 gab. Nokian NRH2 205/50/16 (aizmugurē palika no Šveices mantotās Toyo Proxes 225/45). Izvēle galvenokārt cenas dēļ, lai gan NRH2 zīmējums arī nav slikts. Toyo protams ir labāk un krutāk, bet vismaz 2x dārgāk.

Par Nokian vēl nekādas īpašās atsauksmes nevaru dot, liekās riepa kā riepa. Nu varētu būt skaļa, tas gan. Pa slapju vēl nav braukts.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Paldies visiem par atsauksmem.

Caur draugiem atradu gandriz nelietotas, nu varbut paris tukstosus km, Pirelli P6000 par LOTI izdevigu cenu. Tas ari nemsu, sodien montesu virsu.

VISS TOPIKS SLEGTS !

KREDOK, VARI SO PUST LAUKA ![addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Es a bij iepircis Nokian R15 NRH2, bet tad samianiiju pret R16 lietotaam ar visiem diskiem. Taa ka dabuuju tikai pacamdiit . . .

Esmu dzirdeejis, ka kvalitaates zinjaa taas neatpaliek no vadosajiem riepu tirgonjiem, taa kaa vinji ir taadi kaa iesaaceeji vasaras riepu tirguu, tad jamie piedaavaa zemaakas cenas nekaa konkurentiem. Pats arii buutu migreejis uz Nokianiem, bet sogad iztiksu ar palietotiem Dunlop Sport SP 9000.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

manajam i virsu Polija razhotas firmas Debica riepas.

Zimejums pavisam parasts bet nesudzos riepas ka riepas.

Ir bijushas ari dargas un labas bet nezvai uz celja visas tas fitchas var izjust imho tas vairak gonkam un ipashi agresivai braukshanai

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

aa jaunas pirku pa 20Ls gabala 205/60/15 H

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Johaidij, mans Pirelli 6000 205/60/15 pēdējo divu nedēļu laikā līkumos sācis tā 'čīkstēt', ka bail paliek!!! Pirms tam vienā servisā teica, ka riepas esot jau saplaisājušas! Vai tiešām gada laikā (divas pusvasaras) norullējot 38000 km, riepas jau ir "uz redzēšanos"??? Protektors vēl ir normāls, ziemā riepas glabātas bez diskiem neapsildītā garāžā (vai ir arī vislaik-apsildāmas garāžas?) sakrautas kaudzē, bet ne uz zemes!

Pagaidām domāju ar normālu manometru pārbaudīt spiedienu riepās (DUS-os neviens manometrs nerāda pareizi!), jo ir aizdomas, ka servisā tās pēdējoreiz pārpumpēja. Cik saprotu, riepu uzvedību uz ceļa nosaka arī amortizatoru un ritošās stāvoklis, bet it kā jau tam visam man būtu vēl jābūt kārtībā...

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Man absoluti jaunas uz pagriezieniem un bremzejot kauc - gan saversums, gan amiishi ir chikiniekaa

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Labi vismaz, ka DUSos kaut kādi tie spiediena mērītāji ir. Pēc tam, kad Lanex uzlika jaunās, Statoilā pačekoju - vienai 3.5, citai 2.3. Katrai riepai savs spiediens, nu zb tie servisa veči, ja nezin, cik īsti jābūt, lai vismaz vienādu spiedienu sataisa.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Graberi starpību starp 3.5 un 2.3 var redzēt uz aci īpaši priekšai un arī jūt to ļoti labi braucot. Visdrīzāk tas DUS mērītājs un random strādā, tādus ne vienu reizi vien ir nācies sastapt, cik reizes mēri tik rezultātu. Es DUS tikai tad pumpēju, kad citādi vairs nevar pabraukt un tad arī uz aci, pēc tam čekoju pie normāla aparāta.[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, parsati, ja čīkst tad spiediens ir par mazu, ja mani atmiņa neviļ, bet varbūt tev tāds modelis, ka čīkst (bez jokiem).[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja grib lai buutu normaali tad vislabaak atrodi vienu dusu kuraa visulaiku pumpeet, kuraa uz aci gan aparaataa var redzeet vienaadas atmosfeeras. Peec buutiibas ja riepa ir paredzeeta uz 2 atmosfeeraam tad riepai nedriiksteetu buut par daudz saspiesta un ne arii par daudz paceelusies uz augshu

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kaut kā šķiet jūs te zinātnisko fantastiku salasījušies - es arī esmu grāmatās redzējis bildes, kur parādīts kā riepai ir jāstāv uz asfalta (tipa nedapumpēta vai pārpumpēta), bet dabā tas viss tik vienkārši neizskatās, nu tipa es nevaru uz aci pateikt kāds tajā riepā spiediens un vai DUS rāda pareizi vai ne pārāk pareizi.

Man agrāk tā nečīkstēja, tāpēc arī meklēju iemeslus tagad - karstums (t.sk. asfaltam?), ritošā, amīši, savērsums, nodilums, vecums utt utt

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Tad tev Yukki sudiiga acs, jo normaali var pateikt. Normaali var pateikt pat 0.3 atmosfeeras. Vislabaak to juut uz stuuri, kad velk autinju uz malu. Var jau buut ka tiem kam stuures pastiprinaataajs tiem ir gruutaak

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Atklāti sakot nezinu cik var redzēt uz aci, bet tās pāris reizes, kad bez manometra pumpēju + - 0.2 sapūtu.[addsig]

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Statoila, tas kas pie lidostas viadukta pa celam uz Jurmalu, manometrs rada 0.25 atmosferas pa daudz. Vismaz tads bija mans smalkais aprekins salidzinot profesionalo manometru un dazadu DUSu (Statoil) radijumus.[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Būt jau labi, ja tie manometri vismaz nemainītu savas kļudas lielumu, bet pie mums tie advancētie lietotāji katrs ieviešs savu korekciju un beigās nekā nevar saprast.[addsig]

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

es nopirku 'starway' atjaunotaas riepas Ls 16 gab.......uz maniim tagad kaa uz huligaanu skataas, nav pat liikums vajadziigs pie katra luksafora piebremzeejot kauc, sliid kaa ziepes un troksnis braucot ar taads, itkaa kartupelju kastes, ne riepas masiinai buutu. Bet stuure nekrataas, nevelk ar, braukt pa leetuci var

parastais Reģ.: 05.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu es pagaajusho nedeelju nopirku Nokian vasaras riepas 225/50/R16. Nesuudzos. Labas riepas. Maz gan ir pabraukts. Maksaaja 93 Ls gabalaa bet Freibi tagad shiim riepaam ir atlaides un dabuuju pa 76 Ls gabalaa.[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 ..21
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti