Vasaras riepas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Patreiz mana auto riepas ir tada stavokli ka labakaja gadijuma izvilks vel paris menesus, ja nebus jabrauc pa grunti.

Saku petit ko varetu likt vieta, bet patreiz ir tads piedavajums un vel tadakas cenas ka nezinu kura virziena skatities.

Noteikti zinu ka riepai ir labi jaturas un jabremzejas uz slapja cela. Jabut klusai un noturigai pagriezienos.

Mekleju 205/55/16 91V.

Vai ir kadi reali ieteikumi no pieredzes? Diemzel sogad neesmu redzejis salidzinoso testu rezultatus. Pec zimejuma man patik Continental, Nokian un Toyo, bet pec cenas tikai Nokian. Vai kads brauc ar Nokian vasaras riepam ?[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..21
Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

XM ? Tas ir atvasinājums no citroenXM?

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

to XM par to apsaukaashanos es biju domaajis, ka tu vareetu saakt braukt virsuu par to ka estev atsakos piedaavaat riepu cenas, jo es tevi nepaziistu.

Nenjem perosniigi[addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

Indica, ir ir pareizi.

Mixer, skaidrs, ka saprotu. Kaut gan, kas to lai zin, cik taa Latvija liela

Vienkaarshi esmu straadaajis riepu servisaa un drusku zinu, kas un kaa ar riepaam un cenaam - taapeec nenotureejos un pajautaaju Tev par seshtuukstoshajaam (taa jau ir bezmaz legjendaara riepa).

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Labi tu izskaties miermiiliigs cilveeks

Pirelli P6000 40 Ls 205/55/16 91H

toreiz runa gaaja par shaadu riepu, lai uzzinaatu citiem izmeeriem cenas man speciaali ir jaajautaa[addsig]

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Mixeri! XM ir ļoti cienījams auto.. Būtu tas mazāks, es ar ar tādu brauktu! toties tagad braucu ar kauko kas attāli līdzīgs XM - volvo 480!

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

Mixer, paldies!

Patiikami sanjemt atbildi, bet mani interesee tikai 195/65/15vai205/60/15. Ja vari kaut kad uzzinaat cenu, ieprieksh pateicos.

vispaar ar jums ir patiikami kontakteet; liidz shim kaut kaa nemeegjinaaju, pietika ar lasiishanu...

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

Indica, tas jau ir pavisam patiikami, ka kaads atziist arii Citroen!

Varat mani uzskatiit par kaut ko liidziigu Citroen piekriteejam - braucu ar sho marku 8 gadus

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

tagad taas cenas vairs nebuus tik labas, jo tad tur tika piedaavaata speciaalcena, kas bija speciaalaaka par speciaalo un man nepatiik kaadam kaut ko prasiit, ja vinjas netiks pirktas[addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

skaidrs, man jau likaas taa paaraak labi, lai buutu iisteniiba

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Es pats >3 gadus braucu ar BX, uzticams aparāts! .. autiņi ir mainīti, bet citrons vienmēr ir palicis.

.... sorrryy, ka ne pa tēmu..

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet nu vasaras viduu vinjas maksaaja tik cik maksaaja tu redzeeji pats[addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

varbuut buus veel kaada labaa akcija, buutu labi uzzinaat no Tevis, jo naakoshvasar ar shitaam vairs nevajadzeetu pelkjees braukt!

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

neaizmirsti pieteikties[addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

kaa? katru dienu te neapgrozos...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

XM, ja palasisi citas diskusijas, tad es bez SAAB fanoju ari par Citroen. Es pat esmu bijis paris solu attaluma lai iegadatu jaunu Picasso ar dizeli. Esmu ari skatijis lietotus XM, jo tas ir fantastisks kosmiskais kugis (SAAB lido, bet Citroen dodas kosmosa), bet tad negadijas neviens pratigs, visi bija ar V6 bideliem un sacakaretam piekarem, bet es mekleju 2.2 dizeli ar adu un visiem parejiem pribombasiesm. Pec ilgakiem aprekiniem un daziem izbraucieniem, tomer paliku pie SAAB (un nenozeloju). Starp citu ar nepacietibu gaidu paradamies C2.[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

arii man savulaik patika citronvaagji - betnu taadi pavecaaki un bez arkaam tas arii iisteniibaa taac savdabiigs auto.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu kas tā par huiņu C2? Īstie citroni ir CX un XM. Nu protams arī fantomasa vāģis (DS laikam?), bet tā jau ir vēsture.

VOLVO 480 - līdzīgs Citroen XM? ha tad jau 900tais saabs līdzīgs CX

Tā nav![addsig]

Latvaans Reģ.: 08.07.2003
0 0 Atbildēt

Piekriitu Kasinjsh79 par sumitomo, un Fender par lamileem - 2 gadi nobraucu, t.sk. pa vasaru ar Sumitomo neshipojamaam riepaam, un gaaja ok, arii peec vasaras(nu nebija man naudas par ko vasarenes nopirkt). A cenas - nu nesaliidzinaasi ar michelin vai citaam. Un braucu gan pa pilseetu Riiga, gan pa laukiem (Riiga - Jaunpils - Tukums- Talsi - Remte - Grobinja). Bez saansliideem, un aatraak par 120 nebraucu gan..

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man aero diskiem tas uzlikas vidu uz skruvem tadas aplupushas

ar kadu krasu vinas var nokrasot ? Domajams tur i kada speciali izturiga krasa riteni tomer.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

snow: prasi diggen, vinš smuki atjaunoja savus lietos diskud, lai gan pārāk tumšā krāsā [addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Apskatos vienu topiku - normaals Gr koments.

Apskatos sho - atkal zhults izgaasta.

Tu nevari bez shitajiem te GR iztik???

Mix no maajaam?

Kristi-Kristi Reģ.: 17.01.2003
0 0 Atbildēt

Starp citu vai nebūtu laiks nomainīt topiku, tākā drīz prasīsies pēc ziemas riepām! Bet Jūs te vēl joprojām maināt uz vasaras!

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Mix: Man liekas Tu mani visu laiku pārproti [addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Gr es tevi nepaarprotu, bet gan tavs koments - paaraak tumshaa kraasaa. Ko tas noziime. Tu zini visas saab standartkraasas tu lieto tikai SAAB kjiimiskaas apkopes liidzekljus tev apakshbikses ir tava saab tumshajaa kraasaa? Es vienkaarshi nesaprotu kaadeelj ir jaaizsaka pieziime paaraak tumshaa kraasaa??? [addsig]

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Mix: Doma ta bija tāda, ka diggena auto diski ir atjaunoti ļoti labi, tikai krāsa nav vairs sudrabota, bet pelēcīga. Nu vārdu sakot neatbilst oriģinālam.

Un vispār, kapēc diggenam mans koments nelikās briesmīgs, bet Tu visu laiku satraucies par visādiem sīkumiem?

Ka tik Tev nesanāk tā pat kā ar Raini...

[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..21
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti