Vasaras riepas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Patreiz mana auto riepas ir tada stavokli ka labakaja gadijuma izvilks vel paris menesus, ja nebus jabrauc pa grunti.

Saku petit ko varetu likt vieta, bet patreiz ir tads piedavajums un vel tadakas cenas ka nezinu kura virziena skatities.

Noteikti zinu ka riepai ir labi jaturas un jabremzejas uz slapja cela. Jabut klusai un noturigai pagriezienos.

Mekleju 205/55/16 91V.

Vai ir kadi reali ieteikumi no pieredzes? Diemzel sogad neesmu redzejis salidzinoso testu rezultatus. Pec zimejuma man patik Continental, Nokian un Toyo, bet pec cenas tikai Nokian. Vai kads brauc ar Nokian vasaras riepam ?[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..21
fender Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

iesaku bez shipiem ar lamileem, vai kaa tur sauca taas mazaas rievinjas...[addsig]

fender Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

vispaar uzskatu, ka jaaizliedz shipi, max maitaa asfaltu...[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Tavs viedoklis fender ka shipi bojaa asfaltu pa ziemu ir diezgan subjektiivas, jo aizbraucot ziemaa uz Aluuksni tu asflatu kaa skjiru neredzeesi, jo tur neviens netiira sniegu.

To anon: vispaar ir ziemas riepu topiks, bet visi ziemeljnieki maak taisiit radzeetas riepas, bet nemeedjini njemt dienvidnieku izstraadaajumus. [addsig]

fender Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

ok, bet labas ziemenes tur pat labaak bez shipiem.

shipi jau liidz tikai pa tiiru ledu/piebrauktu sniegu un cik ta nu taads ir...un lamiles labaak shancee peec manaam domaam[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

ir dazhaadi celja apstaaklji un uz katra der kaut kas savs, un pie taa arii apliksim. Katrs izveelas peec saviem ieskatiem, bet neiesaku pirkt riepas bez radzeem kuras paredzeetas ir gan ar radzeem gan bez radzeem.[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

fender, ja tu ziemā izbrauktu no Rigas, tad redzētu, ka tāds ceļš ir pamata, neskaitot pāris lielās šosejas. Bet vienalga es izmantoju riepas bez radzēm, jo arī man pamatā sanāk braukt pa ceļiem, kas ir bez ledus vai tīrs asfalts, tāpat ļoti nepatīk radžu radītais troksnis.[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Man gan shipenes vajadziigas citiem meerkjiem - doma piedaliities standartauto. Koleegjiem bija probleemas, ka shipi saaka liist aaraa, attieciigi svaigas riepas, bet lietoshana uz riska robezhas, jo tas attaalums ir ierobezhots, tiesneshi var izdraazt. So, jautaajums ir tieshi par shipeneem Jo doma ir pirkt jaunas un kljuudiities negribeetu ar tiem paari 100 ls ..

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Skandināvijā ziemā ceļus tīra, bet viņi vienalga nespēj iedomāties ziemas riepas bez radzēm... (Tas attiecas arī uz dienvidu galu pie Dānijas.)[addsig]

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Ikdienaa arii es esmu bezradzhu piekriteejs, jo nedziivoju laukos (bet laukos, oj oj, radzes noder lieti). a bez radzeem uz ziemas trases nav ko dariit ) vispaar jau taas redzes ir sameeraa inteligjentas peedeejaa laikaa, iespiezhas riepaa kad vajag un otraadi. pidari ir tie, kas ar radzeem spolee. ja nespolee, neko iipashi jau asfaltu nesabojaa. daudz vairaak vasaraa vinju sabojaa smagie dzenot valniishus, radzhu atstaataas peedas tad vispaar vairs nau manaamas )

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Esmu braucis ar radzēm, bez radzēm un lameļu riepām, lai arī radzes ir laba lieta, es izvēlos neradžotas riepas.

Mirx, dod dievs mums tādas ziemas, kā Skandināvijā un es arī pāriešu uz radžotām riepām.[addsig]

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Dienvidu daļā ziemas nav sniegainākas un aukstākas kā pie mums, varbūt vienīgā atšķirība ir tā, ka sniegu no pilsētām izved vien ekstremālos apstākļos, tas kūst turpat uz vietas.[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Uculs: "Vetal, varu uzjautāt sava servisā, varbūt kāds pāris ir aizķēries, nemaz jau tik lielas nav."

Pajauta, bet loti shaubos ka bus [addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Uzzvanīju par riepām teica, ka esot bijis pāris uz 255, bet neviens negribēja iet skatīties vai vēl ir. Citu izmēru lielāku par 225 nav.[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Saproti, pat ja ir 235/245/255, tie ir parasti 55/60 augstuma Man tadu balonu nevajag [addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Zinu, viņi teica, ka tās 255 esot bijušas pareizā augstuma, bet kā jau teicu, neviens negāja pārbaudīt.[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Iedo numuru Gan jau aizies, parbaudis [addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

5030483[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

no sakuma teica, ka vispar nav pec tam aizgaja skatities...[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Uculs: 245/55 Rit domaju aizbraukshu, ja patiks un panemshu, tad laikam bus jadod tev atlaidi [addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

Mixeri, esmu vienmeer gribeejis Pirelli P6000, bet likusas par daargu... Tu piedaavaa labas cenas

par cik buus 195/65 vai 205/60 R15?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

xm

Ja tev nav SAABs vai VOLVO tad domaju ka Mixera cenas vairs nebuus tik labas

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

ak tur taa saals)

nav gan, bet peerkot auto neizveelejos saabu tikai cenas deelj (cik nu katram taa naudinja).

vai tas ko maina?)

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

A vot pasaki ko tu man XM labu vari piedaavaat. Ne tu man draugs nekas. Kaapeec lai es tev peekshnji riepas gaadaatu?

Un nemeegjini nemaz apsaukaaties[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shodien Talsos list un istais laiks izmeginat jaunas Pirelli P 700.

Atsauksmes vislabakas !Seviski braucot pa pelkem tas vispar nejut lielas udens rievas dara savu darbu teicami!

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

par apsaukaashanos, Mixeri, tavu domu nesapratu...

No auto sho to arii sajeedzu. Mans arii ir pietiekoshi origin, ja varat izsecinaat no nick

Tikai tagad izsecinaaju, ka esmu iejaucies saab piekriteeju kompaanijaa, bet tas nav nekas jauns, jo biezji arii ieskatos topikos par saab.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..21
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti