Kivičs

opelis Reģ.: 03.10.2005

Atvēru iauto un uzreiz pat nesapratu, kas īsti pietrūkst no LV aktualitātēm - RS kukuļi ir, Ušakovs uz Briseli mūk, nodokļus (ne)esam nomaksājuši ...utt. A par Kiviču nekā...

Kādas versijas, kāpēc tas pamuļķis ir izvilkts dienas gaismā?

 
iciks Reģ.: 29.05.2013
5 1 Atbildēt

Varbūt vienkārši bizness. Uztaisa šitādu skandalozu kampaņu (te kaujas, te lamājas, te demonstrē metamo) un pēc tam jau skatītāju viņa realitātes šovam netrūks.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Uggga sieva tev dizlaiku iesprauda

Uggga Reģ.: 04.01.2006
4 0 Atbildēt

Viņa mani īsti nesaprata šinī jautājumā

Es atkal viņu nesaprotu, kā var sportu vispār neskatīties, lai arī pati skrien?

lablam Reģ.: 04.05.2011
9 0 Atbildēt

Pat nav vēlēšanās iedziļināties šajā tēmā un dēļ tā idiota tērēt savu laiku... Nav jēgas šai neauglīgajai diskusijai.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
4 0 Atbildēt

Sieva gribēja, lai es ar viņu paskatos to šovu - vairāk par 30sekundēm neizturēju

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 1 Atbildēt

Es pat īsti nezinu, kas viņš ir. Domāju, ka neesmu daudz zaudējis.

ak Reģ.: 13.01.2003
3 0 Atbildēt

Interesanti, boksa mačs (jeb kautiņš) sestdien ar to puiku Neidu ir sarunāts un iestudēts, vai pa īstam ir konflikts? Man sāk rasties doma, ka iestudēts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Es jau domāju, vai tiešām iauto neviens šo tēmu nepacels?

Vienu vakaru netīšām uzslēdzu un fonā paklausījos... izskatās, ka tiešām visi tie skandāli bijuši iestudēti, lai bruģētu ceļu šim tā saucamajam šovam. Tā Skulme pat normāli tēlot nemāk - tāda stīva galīgi.

Lai nu kā, man šķiet galīgi truli no vīrieša publiski runāt riebeklības par savu bērnu māti un sievieti, ar kuru ir bijis precējies, lai kāda maita viņa arī nebūtu. Vecim nevajadzētu līdz tādam līmenim nolaisties.

Vienā gan Kivičam var pilnībā piekrist - nav jēgas dzīvot ar sievieti, kura atklātā tekstā tev ir pateikusi, ka tevi nemīl, tikai tāpēc, lai sabiedrības acīs izskatītos labi. Pat ne bērnu dēļ.

solaris Reģ.: 23.11.2012
4 2 Atbildēt

Vīrietis ir tikai tāds vīriešu dzimuma cilvēks, kurš uzņemas atbildību par saviem bērniem. Staiguļi ir lupatas. Ja tu par kaut ko vari piekrist Kivičam, tad pats tāds esi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kādam te pagrūti ar lasīšanu vai lasītā saprašanu...

solaris Reģ.: 23.11.2012
1 1 Atbildēt

Nu tad ej pasēdi skolas solā vai pie logopēda, ja tev tādas grūtības, nabadziņ.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu re, pat to nespēji saprast, ka tas bija par tevi domāts

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 3 Atbildēt

Nezinu tādu. Un man neinteresē.

Tāpēc arī man nav TV.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 0 Atbildēt

Man Skulme bija skolasbiedrene pamatskolā (klasi jaunāka par mani) Cik viņa bija gudra meitene toreiz, tik tagad man reāli kauns, ka viņu pazīstu... Nožēlojami ir aptirst jaunā veča ex-sievu vai ģimeni u.tml. Cieņas nulle pēc tā visa.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
4 0 Atbildēt
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti