golfs vai volvo.

winda Reģ.: 07.12.2019

Lūdzu padomu.Nevaru izvēlēties starp golf + vai volvo c-30 apm. 12.gada,par apm7k.Ietilpībai nav nozīmes,galvenais uzticība , izturība.Kārba obligāti manuālā.Ka esmu tējkanna zinu, nav jēgas pat komentārā rakstīt.

 
DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
3 1 Atbildēt

Vienozīmīgi Golf,

Lētāks apkalpē.

Ir daļas svalkās.

Komfortablaks- mīkstāka iet pa mūsu ceļiem.

Praktiskāks.

winda Reģ.: 07.12.2019
2 0 Atbildēt

Paldies

650 Reģ.: 25.01.2017
4 0 Atbildēt

Nē, viennozīmīgi volvo c30.Ja aptuveni 12tā gada, tad vel jo vairāk.Golfs ir bezpersonisks dzelzsgabals un tas nav komfortablāks par c30.

winda Reģ.: 07.12.2019
3 0 Atbildēt

1-1. man jau nevajag zīmēties, galvenais lai būtu ērti un retāk lūztu.Gadās jau nenoņemt kāju no bremzes virs kārtējās bedres, bet Dalnejobs teica, ka ekspluatēt golfu sanāks lētāk.

felix65 Reģ.: 13.01.2017
1 0 Atbildēt

Dalnejobs? Super!

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Te ir jautājums pēc būtības.Kas ir lētāk.Vai, kad remonta nav kā tāda, vai kad ir jāremontē :lēti: (pieejami)..,vai/kad viens un tas pats ir jāaremontē vairākkārt..,

JanJan Reģ.: 07.02.2018
1 0 Atbildēt

10 gadīgi auto visi ir samērā konstanti jāremontē (jāuztur kārtībā) - gan dabiskais nodilums, gan mūsu lieliskie ceļi, gan ziemas iesālīšana utt, un, protams, arī kādi auto vājie punkti.

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

Volvo būs interesantāks braucamais bet pēc tam būs problēmas tikt no viņa vaļā.

Mk6 golfs ir ok, galvenais kārtīgi pārbaudīt pirms pirkt, jo no Eiropas nāk milzums tīteņu un bliezteņu un labs golfs arī tur nav lēts.

winda Reģ.: 07.12.2019
1 0 Atbildēt

liels paldies.

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
2 0 Atbildēt

Es arī labāk Golf ņemtu. Prakstiska laba mašīna kuru jebkurā laikā un vietā būs iespējams salabot, ja vajadzēs.

Piedāvājums tik liels un plašs. Noteikti vajag auto zinātāju līdzi kurš pateiks kas un kā uz aci izskatās, jo es pats nepateiktu.

juriz Reģ.: 09.06.2001
1 0 Atbildēt

Jāņem vērā, ka C30 pamatā ir Ford Focus bāze. tas tāds nepraktiskās, bet interesantāk ford focus. Varbūt pat mazāk rūsē.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Pērc to auto, kurš ir labākā tehniskā kārtībā. Kurš Tev vairāk patīk pašai vizuāli. Tev var gadīties no uzticamā plaukta iegrābties niķīgā eksemplārā kur iepriekšējais saimnieks vairs ne dzirdēt, neredzēt negrib.

Ja nav svarīga zīmīte uz auto piederību, iesaku uzmest skatu jaunam Reno Clio, Dacia Sandero Stepway 0,9 l benz dzinēja izstrādājumam. Te gan bāzes sākuma cena no nokomplektēta var ievērojami atšķirties, bet ja vajag pārvietoties ikdienā no punkta A uz B un vari iztikt bez panorāmas jumtiem un citām extrām. Iesaku papētīt mēneša maksājumu pilnīgi jaunam auto un naktī mierīgāk gulēt nedomājot kā tur tam krutajam modelim skrūvē nost lukturus, spoguļus vai amputē katalizātoru.

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 1 Atbildēt

Nezinu...bija man gan Golfs gan VOLVO..Golvs bija 4 golfiņš..nuuu..itkā bija oky,ja neskaita bija automāts..protams zaļots ar kārbu bija,un pēc remonta visu laiku kaut kāda huiņa visu laiku bija kārbai,vai nu slikti meistari vai daba vainīga hvz,tad pārsēdos uz VOLVO 850,,2.0 Bendz.Neko sliktu nevaru teikt,četri gadi nobraucu uz urrā,TEH skati izgāju ar pirmo katru gadu izņemot pēdējo gadu (stāvbremzes vajadzēja taisīt,tad ap 50 latiem tiku sveikā)patēriņš??nuuu..bija ap 11-12,pat 13 (ziewmā pilsētā)bet...totties komforts bija labss..ādas salons,,automāts perfekts,ciets??Nuu nebija ciets..normāls,pārdevu jo beigās jau nobraukums bija 500,000TKm,Es tomēr VOLVO tādu pašu,ne jauākus.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti