Palīdziet lūdzu - Nissan Juke 2011.g. 1.5.dīzelis

Merely Reģ.: 03.01.2020

Labdien1

Nopirku Nissan Juke 2011.g. 1.5.dīzelis.

uzreiz uztaisīju diagnostiku, ar masīnu viss ok, tikai nomainīju bremžu diskus un klučus. Rīt no rīta aizdegas sarkana lampiņa ((!)) ručņiks nav pacelts!!!! šodien arī deg ši lampiņa kad iedarbina masīnu, un kamēr braucu.

Kas tas varētu būt? Kam bija šī problēma? Kā to var atrisināt?

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Pats mainīji diskus/ klučus? Ja servisā, tad brauc atpakaļ, lai saved kārtībā. Viņam elektroniskais tas ručņiks?

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Nezinu neko par Juke, bet es pirmkārt ieskatītos bremžu šķidruma traukā - vai ir līmenis kas ir virs minimālā. man laikam USA Fordam bija tā kā tieši ši rādījās tad, kad līmenis zem normas.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

USA Ford Taurus kompis slāpēja auto nost, ja bremžu līmenis bija par maz, bija tāds joks reiz piedzīvots.

Dkurs Reģ.: 09.09.2019
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nezinu neko par Juke, bet es pirmkārt ieskatītos bremžu šķidruma traukā - vai ir līmenis kas ir virs minimālā. man laikam USA Fordam bija tā kā tieši ši rādījās tad, kad līmenis zem normas.

Vecos laikos tā ar bija, ka sarkanā ! dega, ja bremžu škidrums trūkst. Dzeltenais pie nodilušiem klučiem un abs.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Pats mainīji diskus/ klučus? Ja servisā, tad brauc atpakaļ, lai saved kārtībā. Viņam elektroniskais tas ručņiks?

VAG auto panelī rāda to pašu zīmi, ja nedarbojas korekti uzreiz 2 gab riteņu ABS sensori...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Tas Nissana Joks = Reno Klio = Dacia izstrādājumi

Dacijai bremžu ručņika lampiņa arī deg, ja ar ABS nav labi - bija darbi ar bremzēm, līkroči saspipa ABS devējus, vai tu

r kaut kas ir aizsērējis/sarūsējis/sasipts jau pirms tam

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 2 Atbildēt

Jukiem problēmas ar durvīm pie lieliem mīnisiem..piesalst ,raujot aiz ručkas norauj trosi un tad kapec..atsevišķi trosi nenopirkt..tikai kopā ar atslēgu..tā maksā kosmossss.lampiņa nedziest..ABS pārbaudi..tas viss saistīts..mainiija dačiku ABS..viss bumbās bija.

Merely Reģ.: 03.01.2020
0 0 Atbildēt

Pats neko nemainīju, visu taisīju pie meistara, kas apkalpoja visas manas un radinieku mašinas, viņam uzticu, ka visu izdarīja pareizi,

brīvdienas došos pie auttoelektriķa. var būt kāds var ieteikt kād labu meistaru ne par traku naudu?

Merely Reģ.: 03.01.2020
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Pats mainīji diskus/ klučus? Ja servisā, tad brauc atpakaļ, lai saved kārtībā. Viņam elektroniskais tas ručņiks?

ne, rūčņiks nav elektroniskais.

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Pielēji bremžu šķidrumu?

Merely Reģ.: 03.01.2020
0 0 Atbildēt

ar šķidrumu ir ok, bisku zemāk maximum.

kas te par problemu nezinu.

jabrauc pir elektrika

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vai jūķim ir elektrisks kluču npdiluma indikators?

Merely Reģ.: 03.01.2020
0 0 Atbildēt

ja , elekttrisks

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tad paskaties, vai nav atrāvies kāds vads.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti