Riepu sānu bojājums, vai ir droši?

Krokodils Reģ.: 29.06.2017

Sveiki tautieši.

Ceru uz normālu padomu vispirms šeit.

Pagājušogad rudenī tieši ziemas komplektu maiņas dienā netīšām ne tā pagriezos un ar pakaļu uzsitos pret apmali. Ieplēsu riepas malu un jautājums vai ar šādu riepu var šogad montēt un turpināt droši braukt?

Kordus neredz, kaut kādu līmi spiest iekšā arī laikam nav jēga, ne?

Pa ziemu nostāvējis garāžā un nav uzmetusies 'pumpa' pie iepūsta augstāka spiediena ne kā vajag.

Riepa ir nobraukusi tikai divas vasaras sezonas, protekts vēl ļoti labs riepa faktiski svaiga, tāpēc esmu dilēmas priekšā un prasu padomu. Uzprasot riepu servisā gan jau, ka būs viena atbilde, lai pērku jaunas... Bet vai tā būtu pareizā? Jo tie tomēr ir 100€ par 2gab... Vienu tadu pasu jau nepirks.

Riepa ir 'xl' tipa jeb ar kravnesību 94. Kaut uz autiņa vajag riepas ar 91.

Parametri: 225/45R17 Z altenzo sport comforter+

files.fm/u/6md47vax#/view/6P828H4%20-%20Imgur.jpg

Kādas ir jūsu domas?

 
darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Ja kordus neredz un pumpas nav, var braukt. Tikai jāseko līdzi.

Oi, tikai tagad bildi paskatījos. Tur tak vispār nekā nav. Parasta lieta

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Bet TA ???

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Es brauktu. Man uz divasu piekabes bij vēl bēdīgāk. Un slodze lielāka kā uz auto. Bet gala lēmums ir paša ziņā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pielīmē ar superlīmi vai vēl labāk smuki nogriez nost, tas bojājums ir nenozīmīgs tad jau pēc katra pieskāriena apmalei būtu jāmaina riepu komplekts. TA sliktākajā gadījumā var dabūt 1nieku par nelielu riepas bojājumu. Vispār labāk nogriezt nost, lai nav jautājumu par remontu.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Piekrītu, liekās ļerpatas vajag nogriezt nost un pa virsu var ar smilšpapīru piepucēt - bez dižas lūkošanās pat nepamanīsi ka skramba bijusi.

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
1 0 Atbildēt

Ok.

Tad tā arī laikam darīšu, ka ar kādu superlīmi vai momentu pielīmēs to ļerpatu vai vispār nogriezīs un braukšu. Nav mums bāņa ātrum uz ceļiem...

Novērojot vai kas neveidojas. Pēc riepu maiņas scenārija man šogad šamējā jāliek priekšā. Likt priekšā vai labāk/drošāk, atstāt aizmugurē?

TA man rudens pusē, parasti eju ar šīm vasarenēm vēl jo ziemenes vēl nav vajadzīgas. Tad redzēs vai ievēros vai nē...

Paldies par atbildēm

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
0 0 Atbildēt

Sīkums

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Iedod sievasmātei uzspļaut un piespied. Viss būs OK.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ja tur būtu vnk pumpa, piejaatos simtpunkt,pat bez kādas ļēpatas..Bet ieplēsums visdrīzāk ka izbrauks.Jebkura superlīme tur neturēs,vajag elastīgo un labi piespiest.Ja nav noteikts virziens vai ārmala, tad to slimo riepas pusi labāk vispār pagriezt uz iekšu.Vismaz kamēr nav pieskrūvēts,to diska bojājumu piepucē un ar kociņu uzpakšķini kādu krāsu, lai mazāk acīs krīt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti