Man šogad sasala -12 grādu logu šķidrums

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Pamanīju, ka ap -14 tas sāka kristalizēties! Kāda Tava pieredz šogad?

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

nestes lietais no krāniņa - nekādu problēmu aŗi pie -20

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Atkarīgs arī no auto. Darba škodai nestes lietais - nekādu problēmu, volvo to pašu šķidrumu ārā nevar dabūt jau no -5 grādiem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

manā volvo nesalst. Sūdīgs volvo gadījies. Nes atpakaļ uz veikalu, lai maina.

Abet varbūt apakšā bija kaut kāds ūdens no vasaras?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Virši "izlejamais" - no problem + līdzi bija iepirkts koncentrāts (līdz -60 laikam) tiem gadījumiem ja pēķšņi tas laikam -20 paredzētais liktos ka var neizvilkt nakti pie mājas. ( alternatīvi var arī lēto šņabi iepirkt, vai "dzermo" spirtu ja nu kādam ir pieejams).

P.S. Vispār man visu laiku ir žēl ka vairs dzeramo spirtu nevar normāli nopirkt, es tos smaržūdnes sūdus konkrēti nepirktu ... vēl gan neesmu pamēģinājis vienu koncentrātu ko kolēģis ieteica - itkā "nesmiržojot" tik traki.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Man pie -1 grādiem dāčā spainī sasala ūdens. Vai jums arī tā ir gadījies? Par ko vispār topiks?!

Nu ja par tēmu, tad nekad neesmu sapratis, kam vispār ir domāts -12 šķidrums?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 3 Atbildēt

Nav jau tik bieži tie -21, turklāt DUS bieži ir tikai -12. Šogad bija lielāks sals, bet kā izrādās dažiem viss bija ok arī ar -12!

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Atkarīgs arī no auto. Darba škodai nestes lietais - nekādu problēmu, volvo to pašu šķidrumu ārā nevar dabūt jau no -5 grādiem.

Tas nevar būt! Varbūt bija palicis vasaras ūdens vtml

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt, bet ļoti nedaudz, jo ziemas sākumā ielēju 4 litrus. Nav pirmā reize, kad aizsalst, citus gadus arī tā ir bijis. It kā "made in Sweden", tāda problēma.. Varbūt tāpēc, ka auto no Francijas, nav paredzēts ziemai.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Vēl jau var būt, ka pašas sprauslas vienkārši no ārpuses aizsalst. Ir dzirdēts par auto modeļiem, kur tas notiekot regulāri dēļ neveiksmīgas konstrukcijas/ izvietojuma. Man gan dzīvē nav sanācis ar šādu problēmu saskarties, bet ir tādas žēlabas dzirdētas.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Nezināmas izcelsmes smaržūdeņiem sasalšanas temperatūra mēdz būt augstāka par to kas uz kannas rakstīts. Taču ja -12 paredzētais sasalst pie -14, tad priecājies ka kannā nebija tikai krāsots ūdens.

Minētā Volvo trubiņās visticamāk bija palicis vasaras šķidrums.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Jāskatās smidzinātāja konstrukcija. Kāpēc viņi mēdz būt apsildāmi? Jo spiediena maiņas brīdī pazeminās/paaugstinās temperatūra.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Apsildāmi, jo sprauslā esošais spirts iztvaiko, atstājot ūdeni kura sasalšanas punkts ir ap nulli.

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Arī sasala, sākot no –15, šķiet, ka bija paredzēts zem –20.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti