Jaunumi TA Antenas ielā 2

imzz Reģ.: 27.02.2015

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nez man jau šķiet ka es to izmantoju pirms ~2.ned

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Jā, es neapskatījos video datumu, kas ir 28.08.2020. Bet domāju, ka tas video varētu būt kādam derīgs, jo informācija CSDD mājas lapā attiecībā uz aplikācijas lietošanu nav pietiekama.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Ko, tas nozīmē, ka varēs tikai TA iziet ar aplikāciju, bezskaidras naudas norēķiniem?

Katrā ziņā nepieņemami, ja tā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja neskaita lohus kas bija nosprostojuši abas barjeras, jo spriežot pēc visa nebija sapratuši un piebraukuši pat nesamaksājuši, tad sistēma bija ļoti OK, un ja gribēji varēji darit visu "manuāli un klātienē pie kases".

P.S. arī uz Jūrmalu braukt un maksat pie automāta ir mazliet pain in the ass pretstata maksāt ar aplikāciju.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Nu ja ir maksāt pie kases, tad es arī jau redzēju to iespēju.

Tas ir tā pat kā ar maksas automaģistrālēm. Viens kad tu uzliec nodevu vienīgajam ceļam bez alternatīvām, otrs ir dot iespēju pārvietoties pa maksas ceļu, bet saglabājot alternatīvu pārvietoties pa maziem, šauriem celiņiem.

Aplikācijām mīnuss ir tāds, ka nemaz visiem ir glaudāmie telefoni. Manas ģimenes abi dzīvie seniori lieto tikai podziņu telefonus. Protams papildus nāk interneta pieslēgums, kas maksā naudu un cilvēkam var vispār nebūt nekāds telefons. Atiecīgi tā būs diskriminācija.

Es jau te sastopos stāvvietās, ka nevar no rēķināties ar monētām. Tieši tie paši arguments. Iedomājies, ka tu iebrauc kkādā Ungārijā un tagad boksterē kas tur kkur jānolādē, jāapnaksā. Tak pilnīgs murgs.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Viss jau labi, bet man aprīļa sākumā vajadzēja iebraukt Jūrmalā, un es aizmirsu samaksāt. Nu tā, ka vienkārši aizmirsu, atcerējos pēc vairākām dienām. Mēnesis gan jau pagājis, un nekāda soda nav, varbūt noveicās?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Maz gan ticams ka noveicās ( ja nu vienīgi numura zīme galīgi nav atpazīstama ne automātiski ne manuāli - tip kā gadījumā ja "noslēpjas aiz kravinieka/busa), reizēm šamiem tā apstrāde "kaut kur" iesprūst. Tiesa sodam ir jāpienāk kaut kādā jēdzīgā termiņā, un ja nepienāk, tad pat ja atsūta stipri vēlāk, tad juridiski var pasūtīt drist ar visu viņu cedeli, BET nereti stipri lētāk ir neiet to tiesas ceļu !

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Ja neskaita lohus kas bija nosprostojuši abas barjeras,--

Nu, manuprāt, te ir sistēmas problēma: kad sagaidīsi savu uzaicinājumu, tie, kuri nāk no kasēm, jau būs izveidojuši rindas pirms barjerām.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nebija tur rindas, burtiski 2-3 auto pirms manis, bet pēc tam kad kādi 10+ auto jau bija sakrājušies pēc tiem "pirmajiem aiz barjeras" atnāca TUV/apsardzes darbinieks, un vienam palīdzēja tikt iekšā (iespējams gļuks, numur moš neatpazina), bet otru palūdza lai visi šamo apbrauc pa otriem vārtiem un aizsūtīja atpakaļ pie kasēm.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Volx, kases strādā kā strādājušas, panikai nav pamata.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, februārī biju, pārbaudīju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pļā, man šodien skate jāiet

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Man rīt !!!

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Iesaku no paša rīta iet, plus obligāti jau iepriekš samaksāt netā. Pirms pāris nedēļām gāju uzņēmuma auto skati, kam apmaksā iet pēc skates iziešanas. Vispirms 45min jāgaida lai tiktu pie kases. Tur 10-15min kāda apstrāde jāgaida ( vai arī lai laukumā mašīnu nebūtu par daudz?) Un tad vismaz 45min vēl uz laukuma, ieskaitot dīzeļu pārbaudi. Reāli nomestas zemē gandrīz 2h ..

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Csdd aplikācija ir jādarbina tikai tad, kad ir iebraukts TA stāvlaukumā.Jo uz iebraucamā ceļa (kad nogriežās no ielas) tiek nolasīti numuri.Ja mēģināsi to darīt kkur statoilā vai uz blakus ielas,aplikācija vnk teiks, ka tāds numurs TA treritorijā nav reģistrēts.

Iebrauc lielajā placī,atver aplikāciju, atrodi iekš menū teh.apskati, spied "pieteikties rindā".Tālāk attiecīgi izvēlies ka esi pieteicies "iepriekšējā pierakstā" ,vai nu (ja neesi iepriekš pieteicies uz konkrētu laiku), spied "esmu veicis maksājumu par teh apskati". Aplikācijā parādīsies instrukcija- brauc uz konkrēta numura vārtiem, vai nu sākumā uz d-pārbaudi un pēc tās tālāk uz konkrētajiem vārtiem.Piebraucot jau pie pašas TA barjeras,tā atvērsies automātiski.Viss, vairāk neko nevajg, nekādus papīrus nav pašam iepriekš jādrukā.Jābūt tikai ar e-maksājumu samaksātam maksājumam par pašu TA un ceļa nodokli.Nu kur vēl ērtāk,ta nafig to kassi..

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Vēl ērtāk būtu, ja nebūtu jāčikājās ar kādu tur aplikāciju un iestāties automātiski mazākajā rinādā 1-8 boksā un aidā - protams, ja iepriekš ir maksāts, kā to vienmēr esmu darījis, jo rindās stāvēt organiski riebjās. Ja dīzeļa atgāzes, tad jau viņi pēcāk tur iediriģē.

Īsti tos pierakstus uz kādu laiku un kā to garantēt nesaprotu, sevišķi ddienās, kad pilna aumaļām tā TA...

Vot ko varētu ieviest, lai nav tukša tiršana, kad klientus dēl vīrusa palūdz aiz durvīm pagaidīt ir 2/3ku fotofiksācija un detalizētas piezīmes, lai nav pēc tam servisiem jāmeklē kur kašķis bijis (reti, bet gadās diemžēl tā).

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vakar viens paralēli gāja ar vecu T4. VIņu inspektors iesauca iekšā un parādīja, kur problēma...

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Vēl ērtāk būtu, ja nebūtu jāčikājās ar kādu tur aplikāciju un iestāties automātiski mazākajā rinādā 1-8 boksā un aidā -

Nē, tā nebūtu pareizi. Aplikācija regulē rindu gluži tāpat kā, piemēram, izņemts numuriņš pirms vairākām kasēm. Un cilvēki sēž uz beņķiem, nevis stāv dzīvajā rindā. Ja varētu braukt bez uzaicinājuma, tad tie auto, kuri tagad stāv laukumā, izveidotu , iespējams, garu rindu pirms barjerām un sāktos drūzmēšanās.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ok, paldies, noderēja ar aplikāciju šodien tiku cauri 50 min laikā. 2008 g VAG B6 bez gatavošanās, kā no ielas, izgāja apskati ar vienu 1. Nobraukums tagad ir 366841.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

šodien biju ap 12.30 , varu apliecināt, ka iepriekš veikts maksājums plus aplikācija dod tiešām ievērojamu laika ietaupījumu. Viss bija diezgan pilns, tomēr tiku cauri pa nepilnu stundu. Aplikācijas rindā bija 5 , kas prasīja tikai 10 min, lai saņemtu uzaicinājumu doties uz vārtiem. Kasu rindā, ko rāda pēc noklusēšanas, bija, cik atceros, 26 ar prognozēto gaidīšanas laiku 64 min.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Stulbi, ka nav ieviesta iespēja aplikācijā samaksāt un pieteikties gadījumos, ja pienākas ekspluatācijas nodokļu atvieglojumi vai atbrīvojumi (vismaz pirms gada vēl nebija)... kā rezultātā man vakar nācās to stundu pie kases gaidīt. Pēc tam gan arī viss bija ātri - pie dīzeļa pārbaudes apm. 5 minūtes, pie apskates - kādas 15.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man šķiet, var e-csdd nodeklarēt, kurai mašīnai atlaides piešķiramas. Pēdējoreiz samaksāju nodokli valsts kasē tieši, un e-csdd tikai par apskati, bet tad jāgaida, kamēr valsts kasē ienāk nauda.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Var, šogad jau var arī ar atlaidi e-csdd samaksāt. Pagājšgad nevarēja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ā, OK. Tad mans gļuks, nepainteresējos laicīgi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti