Medic komplekta atjaunošana

zennn Reģ.: 26.08.2021

Labdien! Ir svarīgi, lai katrā transportlīdzeklī būtu medicīnas komplekts, taču laika gaitā tie noveco un beidzas. Vai vēlaties uzzināt, cik bieži jūs maināt savu medicīnisko komplektu? Vai arī jūs braucat ar vecu novecojušu automašīnu. : D Piemēram, es paturu to, ko var izmantot, bet es pērku pārsējus, dezinfekcijas līdzekli un dažas pamata zāles. Tas būs ļoti noderīgi ceļojumiem. www.azeta.lv/medicinas-preces/aptiecina

Kādas ir jūsu domas.

 
gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 0 Atbildēt

Psc reklāma!

Noveco, tas ir absurds jēdziens virzienā uz bintēm. Aptieciņām pēc EU standartiem jābūt 5 gadi no ražošanas. Pērkot veikalā, šis ir jāpārbauda, lai nenopirktu jau 2 gadus nostāvējušu. Bet pēc fakta saturs arī pēc 10 un vairāk gadiem nenoveco.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nevienai mašīnai aptieciņu nekad neesmu pircis, neesmu arī atvēris. Nemaz nezinu, kas man tur iekšā.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Vienīgais, kas tur jāmaina - aiz pārcentības pašu ieliktas pretiekaisuma smēres, un kādas zāļu tabletes. Saites, leikoplasti un spirts auto mūža laikā nepaspēs novecot.

No pieredzes varu teikt ka no auto aptieciņas ir reāls labums. Tur esošās saites un leikoplastus jau ir sanācis lietot laukos dārza darbos un atpūtā pie ūdeņiem iegūto savainojumu ārstēšanai

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

2x dzīvē esmu lietojis. 1. reizē pavecam auto iešinējot nolauzto izpūtēju. 2. reizē pagalmā puikas bija pamatīgi sadūruši kāju ar naglu. Tad nu nosaitēju viņam to kāju un pieteicu čāpot pie mammas. Tā ka būtu vajadzējis dzīvības glābt vai tamlīdzīgi - nav bijis un īsti nezinu, ka kādam pazīstamam būtu.

Ali50 Reģ.: 24.07.2017
0 0 Atbildēt

Med aptiecina jāmaina pēc 5g. Esmu izmantojis bindi, leikoplastu traktoram noderēja, bet darbā mums bija sava aptiecina, to sanāca biežak lietot. Pēdēja laikā pie TA paprasa lai parāda, bet līduši baudīt nav

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Man nekad ne aptieciņu, ne ugunsdzēšamo skatē nav prasījuši.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Būsi bijis nepareizajā apskatē

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti