Kā mani piečakarēja saules paneļu licēji, atsauksmes

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Pirmais saules paneļu bums ir garām, uzraksti savu pieredzi par un ap saules paneļiem, tā licējiem un atdevi.

 
0pis Reģ.: 16.02.2023
0 0 Atbildēt

Visiem čomiem un čomu čomiem viss ir OK, cik dzirdēts. Varbūt kāds nav bijis tik drosmīgs, lai iznāktu no invertora 😃

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Redzot, kā Mārim viņi "ražo" un cik eleganti tika pieskrūvēti pie jumta, izskatās, ka vienīgais piečakarētais ir viņš. Topiks uztaisīts ar domu - ne es viens lohs.

P.S. man fāterim laukos ražo pēc pilnas programmas. Par valsts atbalstu nopirka gaiss-gaiss siltumsūkni, lai vasarā var dzesēties ar saražoto un vēsos rudeņos piesildīties, lai apkures katls nav jākurina.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Jā, fiziskām personām ir vērā ņemams atbalsts, juridiskām tāds nav.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Man arī tēmas virsraksts liekas mazliet jocīgs. Atsauksmes - jā, tās var būt visādas, gan labas, gan ne, bet uzreiz "kā mani piečakarēja?" - tas izskatās...hm... dīvaini.

Pieredze - ir 2 tieši zināmi ļauži, kas lieto:

1) čoms uzlika pirms kara un viņam 2022. gads bija ļoti izdevīgs. Cik sapratu, tirgoja un atsita krietni vien no savas ieguldītās naudiņas.

2) radinieks uzlika šogad. Neviens nepiečakarēja, paši likām, sanāca arī palīdzēt. Pagaidām viss it kā strādā.

Atbalstu gan nedabūja, jo māja nav nodota ekspluatācijā, tad nedod.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vispār, ja vairāk neveiksmīgas pieredzes tiktu publiskotas un apspriestas, tad kopējais biznesa līmenis uzlabotos un pakalpojumu kvalitāte būtu augstāka.

Citādi, nu nepaveicās, nu nezināju, nu kāds vēl kaut ko pateiks, eh, labāk paklusēšu.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tas pareizi + vēl asa konkurence. Labā ziņa, ka tagad tāda ir un bums ir pāri.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Jautājums, ja 1fāze tiek noslogota ar 2,5kW patērētāju ka rezultātā spriegums krīt 220V bet citās kāpj 250V un 248V tas attiecas uz ST jaudas nenodrošināšanu?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

+10% vai -15% tas iekļaujās? ja jā, tad neko nevari lamāties. izrēķini pats.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Lamāties es varu, šodien pat pie ST kantora.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tas attiecas uz sūdīgu "0" vada kontaktu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Tas bija sen, kad man paveicās un nenosvila visa elektro tehnika. Jo ievadā uz kabeli, līnijai Al uztinumam bija "0" oksidējies. Tikai kārtīgi lamājoties 3.X atbrauca vīriņi un sakārtoja, pirms tam tante telefonā man apgalvoja, ka vaina mana pusē...Patreiz 4 vietās ir kārtīga zeme un "0" savienota kopā. TN-C-S

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti