Nestrāda audio sistēma jeb tieši bass

edzhi Reģ.: 02.11.2020

Sveiki!

Ir problēma VW Passatam B8, 2015. gada..

Pēkšni pazuda bass un skan tikai skaļruņi, sākumā bass sāka "purkšķināt" un tad izbeidzās pavisam. Ar iestatījumiem nav saistīts. Kā arī tas notika tieši mirklī kad piepīpēju ar krokodīliem citu auto. Vai tas varētu būt saistīts ar to, vai vnk sakritība?

Kāds varētu palīdzēt ar ieteikumiem ko darīt un kā saprast, kas ir pie vainas? Varbūt kādam ir kāda pieredze? Gribas tomēr braukt komfortā un skaņa šobrīd mašīnā ir drausmīga.

 
feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Nu tad piepīpējot kautkas arī būs izbeidzies, ja audio sistēma parastā tad galva, ja Dynavin tad pastiprinātājs.

edzhi Reģ.: 02.11.2020
0 0 Atbildēt

Paldies par komentāru. Audio sistēma ir parastā un ko nozīmē galva? Kur to meklēt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā pīpēji, pie rūcoša motora?

Slēdz klāt kompi un skaties kļūdas. Audiosistēmas nosaukumu nosaukt nepapūlējies, bet no kaut kādām sagramstītām shēmām noprotu ka visi skaļruņi ir pievienoti vienam dzelzim, vai tas būtu maģis, vai atsevišķs pastiprinātājs.

edzhi Reģ.: 02.11.2020
0 0 Atbildēt

Sveiks!

Audiosistēmas dati:

Device part number : 3QOO35819A

Hardware : 523

Sofyware : 0629

Paldies par ieteikumu. Mēģināšu slēgt kompi klāt un skatīties vai ko parāda.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Ja bardačokā ir modulis tad izskatās ka tur varētu būt vaina, jo ekrāns ir tikai ekrāns. 

Vēl jau var būt tāds joks ka kāds no citiem blokiem, kas var izmantot audio, taisa jokus-parkingi , kāds balss vadības modulis, utt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es teiktu ka meklē nelaimi basu "kastē" (tas jau tehniski tāds pat skaļrunis vien ir, tik citām frekvencēm pieskaņots). Var būt sākot ar sūdīgu kontaktu vados, līdz problēmām ar pretestībām, vai arī pats skaļruņa magnēts/citas daļas pateica čau.  Bet nu var jau gadīties ari ka ja ir patiprinātājs, tad tam nosprāga kaut kas ...

Jo ja citi skan, tad tie "citi" skaļruņi ir jūtīgāki uz sprieguma lecieniem nekā basi, izņemot ja auto ir noticis kaut kāds baigais kolhozs, un viss ir slikti ar pretestībām ...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Basinieka spoles pretestību izmērīji, t.i. vai nav lokanais vads uz spoli pušu?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 2 Atbildēt

Ko tu gribi tur kompī ieraudzīt man nav skaidrs.

Aizej uz servisu, lai pieslēdz kompi. Tad aizej uz citu servisu, kur pārbauda skaļruņus, tad aizej uz citu servisu, kur pārbauda pastiprinātajus. Galvenais noteikums - visur, kur iesi, pērc to, ko tev piedāvā.

Es vēl ieteiktu nomainīt ģenerātoru, akumulatoru jo iespējams, spriegums par vāju. Tad vēl vajadzētu iztīrīt visu salonu, dzinēju. Nomainīt apšuvumu.

Nu un tad, var apskatīties vadus, kas iet uz basiem.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Viencexpercs rakstīja: Ko tu gribi tur kompī ieraudzīt man nav skaidrs.

Aizej uz servisu, lai pieslēdz kompi. Tad aizej uz citu servisu, kur pārbauda skaļruņus, tad aizej uz citu servisu, kur pārbauda pastiprinātajus. Galvenais noteikums - visur, kur iesi, pērc to, ko tev piedāvā.

Es vēl ieteiktu nomainīt ģenerātoru, akumulatoru jo iespējams, spriegums par vāju. Tad vēl vajadzētu iztīrīt visu salonu, dzinēju. Nomainīt apšuvumu.

Nu un tad, var apskatīties vadus, kas iet uz basiem.

Tu nopietni,uz basiem iet savi vadi?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

"pēkšni pazuda bass un skan tikai skaļruņi"

skaļruņi strādā, bet basi nē.

Ir auto, kur daudz skaļruņi. Ko es zinu, kāda stereosistēma tam vācu mēslam? Laikam tev taisnība. Tas taču vācietis. Tur viena, kura visu laiku krakšķ.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti