Samsung Galaxy S24 Ultra atsauksmes. Plusi un mīnusi

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Ir atklāts jaunais Samsung Galaxy S24 Ultra, kādi iespaidi, atsauksmes?

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Sanāca jau apskatīt un izmēģināt

Samsung iepazīstina ar jaunajiem Galaxy 24 sērijas viedtālruņiem 

Vairāk te iauto.lv/tehnologijas/talruni-telefoni/46375-samsung-iepazstina-ar-jaunajiem-galaxy-24-srijas-viedtlruiem

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Attīstība un tehnoloģija ir tālu tikusi. Jautājums cik daudzi to var noslogot un cik daudziem vajag šādu ierīci. Reklāma ko tv kastē ar to suni rāda vienkārši iespārda, maigi sakot.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Tehniski atšķirības starp Samsung Galaxy S24 Ultra un Samsung Galaxy S23 Ultra ir maz, es pat teiktu niecīgas.

Priekš manis gandrīz vienīgais lielais pluss ir tas, ka vairs nav ieliektais ekrāns (Edge), kura jēgu līdz šim tā arī neesmu sapratis un tas, ka tagad ir taisns ekrāns kā bija agrāk vai i Iphone dod iespēju labāk to pasargāt, gan drošības vāciņš to labāk nosedz, gan tagad būs jēga līmēt dārgākos un efektīvākos stiklveidīgos aizsargus.

Nezināmais - arī titāna rāmis, iphoniem ar to bija vairāki saliekšanās gadījumi kabatā, bet nu doma, ka būs stingrāk un arī ātrāk aizvadīs projām karstumi.

Pārējie manā vērtējumā ir nebūtiski uzlabojumi, jo gan kameras, gan baterija ir tā pati 5000.

Uz papīra uzlabota ir operatīvā atmiņa, spilgtāks displeijs, nedaudz augstāks wifi standarts, kas citur vēl netiek izmantots.

Kā tad ar lielo izmaiņu mākslīgais intelekts (AI) - tai būtu jābūt pieejamai arī pārējiem Galaxy tālruņiem  vismaz jaunākājām Ultra noteikti.

Es šo rakstu ar 23 Ultra un jauno 24 Ultra neredzu jēgu pirkt 😃

Gaidu iespēju likt virsū MI atjauninājumus, jo tās funkcijas ir tiešām ērtas, bet nu arī, automātiskā tulkošana latviešu valodā nav pieejama, tā kā jārunā būs angliski!

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Kā diez darbojas siltuma aizvadīšana, ja to jauno titāna rāmi iebāž 5eur vērtā celofāāna maisiņā? Pirkt jēga drošvien ir tam, kuram šobrīd ir 2 paaudzes senāks aparāts un radušās kādas pretenzijas.Būtu iepriekš nolohojies un 23šā vietā paņēmis kaut kādu pussuudu, nu tad arī būtu jēga.

Līmēt stiklu- es personīgi nevienam vairs nelīmēšu.Jo normāliem aparātiem nekas neskrāpējas, ja vien nemētā pa somām un nebāž vienā kabatā ar atslēgu saišķiem.Paņem labu gaumīgu vāciņu un miers.Samzungam gan ir pasūudīgi tie vāki, bet piem tam pašam korējiešu Spigenam ir ļoti labi.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Vāciņus telefoniem pērku Amazon - ražotājs Caseology.

Aizsargus stiklam liku tikai dēļ sasišanas, ne skrāpējumiem un labākie noapaļotajiem ekrāniem bija ko līmē LV uzņēmums Evaltus (vtml) ir visos lielākajos TC

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Labākie- tas ir, ka vēl kādu citu jau iepriekš izmēģināji (sadauzīji)? Vairums no LV pieejamajiem "stikliem" gan plīst apskaužami regulāri un pie mazākās iespējas. Bet jā, labākie vāciņmeistari pēkšņi nezko ir atcerējušies/par ventilāciju, kā tie Caseologi, tā arī šie: www.spigen.com/collections/galaxy-s23-series-case-collection/products/galaxy-s23-series-case-cryo-armor?variant=41716621279279

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Atņēmuši 10x kameru, individualitāti ar malām un neko nedevuši pretī. Titāns nafig nav vajadzīgs. Pirmais note, kuru izlaidīšu. Tpfu, vienvārdsakot)))

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kā tā, titāns nav vajadzīgs- ko tad, kobaltu vai grafēnu tērēsim? Priekš kam 10x, ja ir izpētīts- lohi parasti zūmējot tikai 5x ;p

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 1 Atbildēt

Pēdējo gadu notēm max optiskais palielinājums bija 5x. Pārējais ir digitāli izsmērēti piskeļi. Nē nu ja patīk pleķubildes, tas ir cits stāsts.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

23u ir godīgs 10x. Pastāvīgi izmantoju

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-iemet/Piemēru ;p

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 1 Atbildēt

Es, protams, ne uz ko nepastāvu, to kluci neesmu pat rokā turējis, bet... Kā, nu kā, tīri no fizikas viedokļa - kā telefonā varētu iebāzt 10x optiskā zūma objektīvu?!

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Es domāt, ka pofiig tas zooms un (ja) ir jāņem, ta vnk paņemam augstāko,vai vismaz kādu "otro" no augšas.Un turpmākos 3g tad vienkārši "garantējam" (izslēdzam) sevi no lohu kategorijas maksāt/Par!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Es domāt, ka pofiig tas zooms un (ja) ir jāņem, ta vnk paņemam augstāko,vai vismaz kādu "otro" no augšas.Un turpmākos 3g tad vienkārši "garantējam" (izslēdzam) sevi no lohu kategorijas maksāt/Par!

Es tagad esmu izvēles priekšā, pirms 3 gadiem paņēmu S21 Ultra, bet pēdējā laikā kamera tāda miglaina (it sevišķi tumsā), fokusu noķert nevar, baterija palikusi jūtami švakāka, kas tikai loģiski, būs tās aptuveni 1000 uzlādes. Vēl 2 paziņām ir tāds pats dzelzis un tieši tās pašas problēmas, gan jau atkal atraduši veidu, kā mūsu piespiest pāriet uz jaunu un nomaksāt ikgadējo Samsung nodevu  

No vienas puses, nomainīt bateriju un staigāt tālāk, jo arī skopums nāk virsū 1K+ samaksāt par klausuli, no otras, gribas ko jaunāku

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

Samsung Galaxy S23 Ultra būtu racioinālākais pirkums, ja ir cenu starpība ar jauno S24 - starpība starp tiem ir niecīga.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti