Škoda octavia 2018 problēma

Neputns Reģ.: 26.11.2020

labdien, varbūt kāds ir saskāries, (skoda octavia 2018)stāvot un kustoties sastrēgumos met ārā kļūdu -manevrēšanas bremžu funkcija nav pieejama, pēc kā auto noslāpst ,iedegas visas lampas panelī un kad iedarbina atkal iet.Internetā padomu neatrodu, plānoju viziti pie elektriķa

 
Neputns Reģ.: 26.11.2020
0 0 Atbildēt

šobrīd noņēmu šo funkciju, redzēs kā būs!!!

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kārtējā modernā ''fīča''. Es pat nezinu, kas tas tāds vispār ir? Minēšu - automātiskā, elektroniskā rokas bremze?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Intereses pēc pameklēju, var saprast, ka parkošanās asistents:

Driver-Assistance Systems: Parking

The Manoeuvre Assist detects obstacles in the front and behind the vehicle and can apply the brakes to avoid collision.

Neputns Reģ.: 26.11.2020
0 0 Atbildēt

cik saprotu tas ir avārijas režīms kurš it kā tev palīdz ja ir kas noticis, rokas bremze man parastā, arī kārba manuālā!!!

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tie ir parkošanās senosri patiesi. Cik zinu, auto šo iespēju var atslēgt, ja, teiksim, aķa uzlādes līmenis pazems.

Tavā gadījumā drīzāk tā ir viena no funkcijām, ko auto atslēdz patiešām kaut kāda avārijas režīma dēļ. Visdrīzāk problēma nebūs saistīta ar parkošanās sensoriem, bet ar ko citu.

Neputns Reģ.: 26.11.2020
0 0 Atbildēt

kaut kur ārzemju forumos piemin slinku akumulatoru, var jau būt ,jo man virsū ir rūpnīcas akumulators, varbūt vairs neiet kā nākas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti