Pilnīga žopa tur notiek, šobrīd Krievija ir uz vienas taisnes ar ASV, ASV vismaz beidzot nedaudz piebremzējās, bet Krievijai viss vēl priekšā. Čečeņi šķiet robežu slēguši un vairs krieviem arī neatvērs, naftas pārstrādi jau ir privatizējuši.
Jā Krievijā testē maz, bet tendence tāpat redzama.
Tas pedējais video pilnīgi neko nepasakošs, izniekota minūte, kaut ko mēģina pateikt bet tālāk par radu rakstiem netika.
Lai kāds būtu PVO/WHO tas ir labākais kas mums šobrīd ir. Arguments, ka slikti nostrādāja attiecibā uz ASV vai Eiropu ir nevietā, jo DKoreja spēja reaģēt un pārējiem bija laiks mācīties Ja Ķīna meloja par izplatību, tad ko PVO varēja prognozēt? PVO sapriecājās ka būs trešais MERS vai SARS un ka tikuši galā. Populisti pierāda ka nav spējīgi adekvāti reaģēt, pat ja WHO ieteiktu slēgt robežu vai tad pajoliņš Tramps klausītu. Visās valstīs kur tagad teikšana populistiem ir ziepes. Mūsējie Grostiņi, Kaimiņi, Gobzemi kā arī dažādas urlu partijas tak arī neko vairāk par tukšu bļaušanu nepiedavā.
Bērzu sulas labākas. Beidz skatīties šitos pseidokanālus. Ne jau dēļ kaut kādām zālēm DKoreja nostabilizēja situāciju, bet gan ar aktīvu rīcību. Un DKorejā sākumā bija 30 saslimušo un kontrolējami, bet 31. saslimusī pamanijās aplipināt 1200 citus, jo aizmuka no slimnīcas uz dievkalpojumu.
Tas ir stipri atkarīgs no personāla. Bet tie mūžam lipīgie grozi kaitina jebkurā veikalā. Es pat nezinu ar ko tos pamanās saķepināt, bet nekad neesmu sapratis kā var vienkārši aizstumt nupat lietotos grozus tā vienkārši uz ieeju bez kādas skalošanas. Esmu no tiem, kas pie ieejas pārcilā grozus līdz atrodu kaut cik tīru, pofig ka pārējiem jagaida, lai paciešas. Rati tādā ziņā parocīgaki.
Tad jau manīs, bet izklausās pēc fufeļa aļa Rigvir.
Kapēc 100, laikam tāpāc ka tik ilgs laiks vajadzīgs vīrusu evolūcijai. Arī mēris ik pa pārsimts gadiem atkārtojās.
Vīruss lien šūnās un vairojas, tas neko neparalizē. Asinis tumšas, jo maz skābekļa dēļ apgrūtinātas elpošanas, liels CO2 daudzums palielina pH līmeni.
Nu tas varētu būt risinājums, ka pārslimojušie kļūst par donoriem.
Tas vīruss ir par 96% lidzīgs tam ko bija atklājuši sikspārņu alā. Tā ka jau bija labi nogatavojies.
Avots tas cik nonāk slimnīcā.
Vispār jau brīdināja gan, ka ciems netālu no infekcijas perēkļa sikspārņu alas. Un kādu trauksmi celt laboratorijai ja no viņiem tas nav pasprucis.
Sludināšana ar zobenu neizklausās saprātīgi. Tas ir no sērijas, es jūs piespiedīšu mīlēt Raini.
Bija nosaukts, ģimene apstiprināja. Pie tam zīmīgi ka slikti sajutās 2nedēļu iepriekš un tad sēru vēsts. No kura vēl vīrusa šāda slimības gaita?
Šinī gadījumā 90% cilvēku imunitātes reakcija ir novēlota, parējiem vai nu reakcija ir pat pārak liela vai par vāju. Ok, nepareizi izteicos nav pūļa imunitātes.
Sāk reklamēties un sajūtās kā Michelin.
Kas tev liedz pašizolēties no tām tēmām?
Voila atkal:
400 Bad Request
Request Header Or Cookie Too Large
nginx
Sūdīgs sargs ja pašam jasargājas. Tas gluži ka mūsu VP, sargiet sevi, jo mums nav laika ar to ņemties.
Gripa ar kroņa vīrusu ir konkurenti, kuru nopļauj gripa to vairs covid nevar paņemt. Tagad tik sākās kroņa vīrusa pļaujas laiks. Bīstams ir ar to ka nav nekādas dabiskās imunitātes, jo nav līdzīgs nevienam citam vīrusam. Jā te pagājušā gada nogalē paplosijās kaut kas gripveidīgs, bet nav garantija ka to izslimojot ir kāda imunitate pret covid. Tā kā ir diemžēl jāierobežojas, jo dabiski izplatīt nozīmē dažiem arī dabiski saslimt un nomirt. Ja gribam dzīvot dabigi tad jāpārvācās atpakaļ uz kokiem un jāēd sēnes, bet tad jebkurš kontakts ar ārpasauli var būt nāvèjošs kā piemēram šai ģimenei pēc šķaudošu ģeologu ierašanās - ru.wikipedia.org/wiki/Лыковы_(отшельники)
Covid viņam bija diagnosticēts. Gribi teikt pa trepēm novēlās vai lapsene iekoda? Ārsti noteikti spēj atpazīt cēloņus, kas ir saistits un kas nav.
Uk paracetamols ārstē visas kaites un pamēģini tikai iebilst. ASV diemžēl nolemti, jo paracetamols bojā aknas un šiem nav pieejams.
Ar celi un elkoni ir diezgan nepieklajīgi, bet ko darit.
Vispār tas mani drusku satrauc ka zinātnieki neko vairāk par 2m, maskām un roku mazgāšanu neiesaka. Ko piemēram darīt ar seju moš ir vērts to arī biežāk skalot vai arī tieši otrādi tas tikai veicinātu vīrusa iekļūšanu?
Par maskām jau novēroju, ka vairums neprot tās lietot, atstāj degununbrīvu un vēl bieži tās apgramsta ar rokām, tas pats ar cimdu lietošanu. Respirators vispār ir nejēdziba jo tiek izpūsts nefiltrēts gaiss. Tā kā neizskatās ka maskām ne medpersonālam ir kāda nozīme, arī Āzijas pieredzs nepārliecina.
Togad vienkārši uzzināja īstos ciparus. Ar covid domāju tas pats, noteikšanas kļūda tāda pati kà ar gripu, tie kas pārslimo mājās statistikā nenokļūst, tāpat kā sīkās avārijas stāvlaukumos. Gripa gan ir konkurents un paguva Latvijā jau 23 nopļaut, ko varēja covid piebeigt, bet gan jau novovīruss atradīs upurus pie tikpat saslimušajiem kā minimuns 230 nopļaus.