Jā, kā ar vīrusa izcelsmi? Pierādījumi joprojām liecina, ka visticamāk vīruss radies dabā (palasi pēdējos atklājumus par zoonotisko izcelsmi), bet tu koncentrējies uz šobrīd vismazāk iespējamo versiju - laboratorisko izcelsmi -, kurai uz doto brīdi nav nekādu tiešu pierādījumu, tikai spekulācijas ar politisku piegaršu.
Nav taisnība. Blakusparādība miokardīts novērojama ļoti reti (biežāk jauniem zēniem), pēc Pfizer Commirnaty retāk nekā pēc Modernas. Turklāt tie retie gadījumi, kas bijuši, ir pašlimitējoši un atgriezeniski.
Savukārt, Covid pārslimošanas riski ir daudz lielāki. Nāve nav vienīgais Covid risks. Kopumā bērni panes daudz vieglāk Covid infekciju nekā pieaugušie, bet arī bērniem mēdz būt smagas komplikācijas, tādēļ arī bērniem ieteicama vakcinācija.
1.) Ideālā variantā jāvakcinējas abiem, protams, it īpaši vecmammai, bet arī tikai tīņa vakcinēšanās risku samazina. Pie mums biežāk ir situācija, kad bērni ir antivakseri/pretvaldību un tad šo arī iekaļ saviem vecākiem senioriem.
2.) Saslimstības ziņā Polija šobrīd ir labā situàcijā, bet mirstības rādītāji ir slikti. Šobrīd ir tendence šiem rādītājiem pasliktināties.
3.) Lai arī daudz mazāk, bet mirst arī jauni nevakcinēti cilvēki. Katra jauna cilvēka nāve ir gan individuāla traģēdija, gan milzīgs zaudējums sabiedrības veselības līmenī.
4.) Un ar kādiem paņēmieniem Polijai izdevās tik labi savakcinēt seniorus?
Neesmu nekāds varas lojālists. Valdībā šobrīd pilns ne pārāk gudru cilvēku, bet ir jābūt populistam vai radikālim, lai šo iekārtu sauktu par totalitārismu, genocīdu vai kā citādi...
Tas mani visvairāk pārsteidz. Apgalvo, ka ir izglītība statistikas analīzē un riskos, bet vispārīgus secinājumus izsaka, balstoties uz atsevišķiem gadījumiem...
Nē, es nedalu cilvēkus augstākos un zemākos. Doma bija, ka individuāla pieredze nav reprezentatīva uz lielāku izlasi (populāciju). Ja jostas vai ķiveres lietošana izglābj pāris vai padsmit cilvēkus no nāves, tas ir liels ieguvums sabiedrībai.
Turklāt es nesaprotu tavu kontekstu analīzei. Kāda ir tava doma? Nelietot jostas? Lietot jostas tikai tiem, kam ir augsts risks iekļūt autoavārijā? Tā tas nestrādā.
Darba drošība ir darba drošība. Tev liekas, ka nekas apkārt nenotiek, bet intereses pēc palasi darba inspekcijas apkopotos letālos keisus darba vietās pa gadiem ar situāciju aprakstiem.
Tas ir tā kā ar Bradypus aprēķināto drošības jostu ieguvumu.
Kādēļ sagriez otrādi faktus? Tieši kvalitatīva dizaina pētījumos (RCT) ivermektīns neuzrāda nekādus ieguvumus pie Covid infekcijas.
To pierāda arī to valstu prakse, kas bija sākušas rekomendēt ivermektīnu. Šobrīd Indija un Peru jau ir izņēmusi no rekomendācijām, jo izrādās efekta nav.
Par mazas izlases pētījumiem nav vērts diskutēt. Šādi piereģistēja Rigvīru Latvijā, šādi piereģistrēti Krievijā un Ukrainā neskaitāmi medikamenti, kas metami miskastē. Šobrīd Krievija ir attapusies un pamazām sāk ieviest kārtību savā zāļu reģistrā.
ES apstiprinātās kovidvakcīnas ir pierādījušas savu efektivitāti un drošumu atbilstoša, kvalitatīva dizaina pētījumos. Runāt šobrīd, ka tās ir eksperimentālas un nepārbaudītas, ir tukša muldēšana.
Ivermektīnam nav nekādas strukturālas līdzības ar jauno Merck aktīvo vielu.
Par pētījumu viltošanu nespriedīšu, bet tie signāli, kas uzskaitīti, liecina par kritiskām kļūdām.
Te arī atklājas tavi sazvērestību teoriju pinekļi. Vairākos punktos esi uzrakstījis muļķības (argumentāciju esmu rakstījis te iepriekš).
Var jau būt, ka nāks gaismā kādi fakti, kas pierādīs laboratorijas noplūdi, bet šobrīd šai teorijai nav spēcīgu argumentu.
Tīri tā spekulatīvi, ja uzskati Fauci vainīgs, kādēļ Ķīna to neizmanto cīņā pret ASV?