Manabalss iesniegta iniciatīva autoceļu A9 (Liepājas šoseja) pārbūvēt par četru joslu ceļu 52

 

Foto: Ekrānbilde no Google.com/maps

ManaBalss | 28.novembris 2024 13:08

Vēlos drošu braukšanu pa intensīvo Liepājas šoseju, pa kuru ik dienu pārvietojas liels skaits gan smago, gan vieglo transportlīdzekļu, gan traktoru.

Šis būtu apjomīgs valsts nozīmes projekts, tāpēc aicinu to aktualizēt Saeimas līmenī, lai cita starpā politiski vienotos arī par šāda projekta finansējuma avotiem un mehānismiem.

Ja mēs to izdarīsim, tad sabiedrībai būs viens satiksmei drošs valsts nozīmes autoceļš bez līķiem, sakropļotiem cilvēkiem un izpostītiem likteņiem.

Parakstīties par iniciatīvu var šeit

 
52 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
650 28.novembris 2024 15:46
18 0 Atbildēt

Kā ar transportmultfilmu Animātoru darbaAlgās (Atalgojumā) izmaksātajiem slavenaijiem 160 muļļjoniem?

GTD2 28.novembris 2024 14:16
14 5 Atbildēt

varbūt vajag iezsniegt inicatīvu par kosmodroma izbūvi?

Jūrmalnieks 28.novembris 2024 14:08
9 5 Atbildēt

Interesanti no kurienes lai ņem simtiem miljonus, lai visu A9 no Liepājas līdz Rīgai pārtaisītu? KOA?!???A?!??? + KURŠ atmaksās eiropas fondam naudu, par tiem posmiem, kur  ceļa posms ir pārtaisīts ar ES līdzinansejumu?? Ja nemaldos, tad ja Eiropa līdzfinansē tad 5 gadus no pabeigsanas 'ir uzskaitē' un ik gadu eiropai ir jaatskaitās, ka iztērētais finansējums vēl stāv....

 

Iniciatīvā redzu tikai 'beztabū' tipa čīkstēšanu, ka viss ir slikti, bet reālu risinajumu no autores NAV! Kā tikai ķip jārisina šī problēma ir kādam citam!!!= Saemai, valstij, LVC  u.t.t. (BET NE JAU MAN!!!!)

😅 Smeities vai raudat par to cilvēku IQ?

 'VAJAG VISU!' Bet kā paceļ kādu nodokli, lai galā būtu nauda šadai darbībai, tā uzreiz ir tautas raudašana, uzreiz šajā pašā portālā ir iniciatīva, 'KA NEKĀDU NODOKĻU PALIELINĀŠANU!' ar protams ka lielu interesi un ažiotāžu, jo jau esošie nodokļi kapā dzenot....

Te jau drīzak vajadzēja veidot kādu sabiedrisko kontu, kurā tā pati Gita ik menesi varētu 'ziedot' naudu priekš šī mērķa.

 Ja kādu ļimaku savāktu, tad jau varētu sākt... Bet nu zinot tautu- šaubos! 

 Labāk pirks šmigu un aprēbināsies nodzerot to naudu, ne kā atvēlēs finanses ik menesi priekš šāda projekta.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 1

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

Rīgā notiks Eiropas zaporožecu salidojums

Rīgas Motormuzeja teritorijā un Biķernieku trasē šodien notiks Eiropas zaporožecu (ZAZ) jeb tautā saukto "zapiņu" salidojums, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti