Valsts policija Jāņu brīvdienās pastiprināti uzraudzīs kārtību uz ceļiem - iAuto

Valsts policija Jāņu brīvdienās pastiprināti uzraudzīs kārtību uz ceļiem 6

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 18.jūnijs 2025 11:20

Valsts policija Jāņu brīvdienās pastiprināti uzraudzīs kārtību uz ceļiem, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" pastāstīja Valsts policijas Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis.

Plānojot darbus svētku laikā, tiek paredzēts reidos iesaistīt plašus policijas resursus. Policija laikā no 20.jūnija līdz 25.jūnijam pievērsīs pastiprinātu uzmanību dzērājšoferiem, kā arī būs masu pasākumu tuvumā.

Šoferiem jārēķinās ar masveida reibuma pārbaudēm, kā dēļ paredzēti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi gan pilsētās, gan uz mazākiem ceļiem reģionos. Pārbaudes notiks visā Latvijas teritorijā, un policija mainīs savu atrašanās vietu, lai efektīvāk uzraudzītu satiksmes kārtību.

Izmaiņas likumos, nosakot kriminālatbildību par braukšanu stiprā dzērumā, ir pozitīvi ietekmējušas šādu pārkāpumu skaita kopēju kritumu. Tomēr joprojām biedē fakts, ka autovadītāji bieži sēžas pie stūres stiprā jeb vismaz 1,5 promiļu reibumā, kas nozīmē, ka šoferis tobrīd neapzinās savas rīcības sekas un nedomā par cilvēku likteņiem, sacīja Jančevskis.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
GTD2 18.jūnijs 2025 14:00
6 0 Atbildēt

Būs ,kā parasti atskaitei daži paraug ako-test tv šovi, kur iesaistīti lieli policijas resursi, bet lauku reģioniem ,kur vissvairāk ālējās resursi nepietiek.

sabcat 18.jūnijs 2025 19:19
6 0 Atbildēt

Standarta teksts jau vairāk nekā 25 gadus.

650 19.jūnijs 2025 20:14
3 0 Atbildēt

Ja tiks apturēts Pašbraucošais automoīblis bez passažieriem- vai viņam (tam) arī liks Pūst ?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO) 18

iAuto.lv turpina pētīt jaunizbūvētā satiksmes mezgla risinājumus, kam vajadzētu samazināt sastrēgumus. Taču - vai tā ir? Lasīt vairāk

 

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 28

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Jaguar noliedz ziņu par dizainera atlaišanu

Britu uzņēmums atspēkojis medijos izskanējušo informāciju par galvenā dizainera Džerija Makgoverna atlaišanu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti