Reinis Nitišs Hokenheimā iekļūst pusfinālā (+ foto) 2

Ra Events | 3.maijs 2015 10:22

Sestdien turpinājās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) otrais posms. Dienas laikā Supercar klases dalībnieki veica atlikušās divas kvalifikācijas kārtas, kurās jēkabpilietis Nitišs divreiz uzrādīja trešo ātrāko laiku, kas dienas izskaņā viņam ļāva ierindoties 2. vietā un kvalificēties pusfinālam, kurā viņš startēs no pirmās starta rindas. Sacensību finālbraucieni notiks rīt plkst. 12:40 pēc Latvijas laika.

Pasaules RX posma norises vietā Hokenheimā, Vācijā, šodien bija apmācies laiks, tomēr lietus bija mitējies, bet gaiss uzsilis līdz pavasarīgi siltam līmenim – aptuveni 15-17 grādiem pēc Celsija skalas.

Trešās kvalifikācijas kārtas braucienu Nitišs iesāka ar ātru startu un pēc pirmā līkuma bija izvirzījies brauciena līderpozīcijā. Brauciena turpinājumā visi četri Nitiša sekotāji piedzīvoja sadursmi, kas latvietim ļāva atrauties un finišu sasniegt pārliecinoši pirmajā vietā.

Arī ceturtās kvalifikācijas braucienā Nitišam padevās ātrs starts, tomēr pēc pirmā līkuma lielāks ātrums bija Sūlbergam, un Nitišs ierindojas otrajā vietā. Lai gan par uzvaru braucienā neizdevās pacīnīties, Nitišs braucienā demonstrēja nekļūdīgu sniegumu un nosargāja otro vietu līdz pat brauciena finišam.

“Šodien skatītāji Hokenheimā vēroja ne tikai DTM un citas autošosejas sacensības, bet arī elpu aizraujošus Pasaules RX notikumus – teju visos braucienos bija spraigas divcīņas un sadursmes. Spriežot pēc klātesošo skatītāju aplausiem un ovācijām – viņi noteikti izbaudīja rallijkrosu!

Veiksmīgi, ka pats nebiju iesaistīts kādā no starpgadījumiem, un tas ļāva man braukt ātri un uzrādīt konkurētspējīgu rezultātu. Šobrīd svarīgi noturēt uzņemto kursu, lai arī posma finālbraucienos iegūtu vērtīgus punktus čempionāta kopvērtējumā!” apņēmīgs pirms starta pusfinālā ir Nitišs.

SVĒTDIENA, 3. MAIJS:

12:25 Treniņbraucieni

11:30 Tiešraides translācijas sākums TV6 un www.rallycrossrx.com

12:40 Finālbraucieni

*pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties.

Visi komentāri

1 4 Atbildēt

viņš jau finālā izcīnīja 2. vietu .

vajag svaigākas ziņas likt .

1 0 Atbildēt

Paskaties cikos ziņa ir ielikta?

Rezultāti tagad arī jau ir publicēti!

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Pēc kiberuzbrukuma atkāpjas CSDD valde un padome 8

Pēc kiberuzbrukuma un datu noplūdes atkāpusies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde un arī padome. Lasīt vairāk

Valsts prezidents: Pēc masīvās datu noplūdes CSDD vadība nedrikst turpināt darbu (+ VIDEO) 20

Kiberuzbrukums Ceļu satiksmes drošības direkcijai izrādījies daudz plašāks, nekā sākotnēji bija zināms, skarti 1,2 miljonu cilvēku personas dati. Lasīt vairāk

Spilgtākie video Red Bull Showrun Rīgā no F-1 formulas, BMW M4, Ford Mustang, Blušs, Velmes, M.Sesks (+ VIDEO)

Tūkstošiem skatītāju 15. augustā Rīgas 825. dzimšanas dienā piepildīja Eksporta ielu, kas uz divām stundām pārtapa par motoru sporta šova skatuvi. Lasīt vairāk

CSDD kiberuzbrukumā iegūti 1,2 miljonu cilvēku personas dati 5

Kiberuzbrukumā Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) iegūti 1,2 miljonu cilvēku personas dati un apmēram 200 000 juridisko personu dati, šodien žurnālistiem atklāja kiberincidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" vadītājas vietnieks Varis Teivāns. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti