Reinis Nitišs Beļģijas pusfināla zonā 2

 

Foto: Publicitātes attēls

RA Events | 15.maijs 2016 7:53

Sestdien netālu no Metē pilsētas sākās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta trešais posms Kapaza World RX of Belgium. 19 dalībnieku konkurencē, pēc divām Supercar klases kvalifikācijām jēkabpilietis Reinis Nitišs ierindojas desmitajā vietā.

Svētdien notiks divas noslēdzošās kvalifikācijas, kā arī sacensību finālbraucieni.

Vēsa un drēgna bija pasaules čempionāta Beļģijas posma pirmā diena, kuras laikā norisinājās treniņbraucieni un divas kvalifikācijas. Zīmīgi, ka šodien Beļģijā startēja arī Eiropas rallijkrosa čempionāts Supercar klases automašīnām, kas netālās Metē pilsētas iedzīvotājiem un viesiem sagādāja īpašu atmosfēru – uz starta kopumā stājās 46 automašīnas ar 600 zirgspēku jaudīgajiem dzinējiem. Pirmās kvalifikācijas kopvērtējumā Reinis Nitišs uzrādīja 10. ātrāko laiku, savukārt otrajā kvalifikācijā Nitišam – 12. ātrākais laiks.

“Pirmajā braucienā sanāca misēklis startā! Pozitīvi, ka auto nenoslāpa pavisam un ar dažu sekunžu zaudējumu varēju turpināt braukt. Turklāt, man ne tikai izdevās noķert konkurentus, bet līdz brauciena finišam pat izdevās pakāpties līdz trešajai pozīcijai.

Arī otrais brauciens šodien nebija ideāls – startēju no piektās pozīcijas, tātad – pašas ārmalas. Lai gan ar startu šoreiz viss bija kārtībā, no pašas ārmalas izcīnīt labu pozīciju pirmajā līkumā ir teju neiespējami – tad jābūt izcilam startam, bet konkurentiem jākļūdās… Brauciena turpinājumā šoreiz nācās cīnīties ne tikai ar konkurentiem, bet arī putekļiem, un vājas redzamības apstākļos pieļāvu kļūdu, izbraucot ārpus trases!

Gandarījums, ka arī ar nosacīti neveiksmīgiem braucieniem spēju uzrādīt pietiekami labus laikus, lai šobrīd ierindotos 10. pozīcijā un rīt spētu cīnīties par vietu pusfinālā. Turklāt, trešajā braucienā man būs otrā starta pozīcijas un ļoti ceru, ka izdosies veiksmīgs starts un varēšu parādīt visu ALL-INKL.com Münnich Motorsport uzbūvētās Seat Ibiza RX automašīnas potenciālu!" pēc pirmās sacensību dienas stāsta Reinis Nitišs.

Tikmēr otrs latviešu braucējs Jānis Baumanis uzrādīja astoto (1. kvalifikācija) un sesto (2. kvalifikācija) ātrāko laiku un pēc sestdienas kvalifikācijām ierindojas sestajā vietā.

 
Visi komentāri
 
Bils 15.maijs 2016 10:22
1 0 Atbildēt

Šoreiz virsrakstā, šķiet, vajadzēja Baumaņu Jāni izcelt vai vismaz pieminēt!

iAutolv 15.maijs 2016 10:33
1 0 Atbildēt

par Baumaņu Jāņa panākumiem atsevišķs raksts, turpat Sports-Kross

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Aprakts smiltīs: Vācijā atrod labi saglabājušos Otrā pasaules kara tanku (+ FOTO) 4

Vācijas Nordholcas jūras aviācijas bāzes teritorijā būvdarbu laikā tika atrasts Otrā pasaules kara pašgājējartilērijas lielgabals StuG III, kas vairāk nekā 80 gadus bija atrakts smilšainajā augsnē. Lasīt vairāk

 

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 1

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 5

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti