Visi komentāri - Kanādā sākas pasaules rallijkrosa čempionāta septītā posma cīņas

Kanādā sākas pasaules rallijkrosa čempionāta septītā posma cīņas 1

 

Foto: Twitter.com

Baumanis Motorsport Preses dienests | 6.augusts 2016 16:43

Šajās brīvdienās Kanādā norisināsies pasaules rallijkrosa čempionāta septītais posms. Sīvām cīņām tajā ir gatavi arī abi Latvijas labākie rallijkrosa braucēji Jānis Baumanis un Reinis Nitišs.

Kā jau ierasts, arī šīs sacensības sākās ar starta vietu izlozi pirmajam kvalifikācijas braucienam. World RX Team Austria pilots Jānis Baumanis izlozes rezultātā ieguva tiesības startēt pirmās kvalifikācijas pirmajā braucienā, turklāt no pole position vietas. Jānis brauks kopā ar diviem zviedriem - Johanu Kristofersonu un Matiasu Ekstrēmu.

all-inkl.com Muennich Motorsport komandas braucējs Reinis Nitišs tikmēr startēs pirmās kvalifikācijas ceturtajā braucienā no nomināli ceturtās pozīcijas. Līdzās Reinim uz starta stāsies Niklass Gronholms, Timijs Hansens, Peters Solbergs un Sebastjans Lēbs.

Jau drīz čempionāta dalībnieki dosies uz Trois-Rivieres rallijkrosa trasi, lai aizvadīto brīvos treniņbraucienus un sāktu cīņu par iespējami augstāku pozīciju pirms pusfināla, kur sacensības tiks aizvadītas svētdien.

Atbilstoši sacensību grafikam sestdien pasaules rallijkrosa čempionāta dalībniekiem ir jāaizvada brīvie treniņi, kā arī pirmie divi kvalifikācijas braucieni. Atlikušie kvalifikācijas braucieni, kā arī pusfināls un fināls savukārt tiks aizvadīti svētdien mums neierasti vēlu. Ņemot vērā laika nobīdi, kas ir septiņas stundas, pusfināla un finālbraucieni notiks vien desmitos vakarā pēc Latvijas laika.

 
Visi komentāri
 
ReinisPaberzis 7.augusts 2016 11:42
0 0 Atbildēt

Reinim Nitišam atkal tehniskas ķibeles. Kā, jau iepriekš minēju, manuprāt, neveiksmīga pārsēšanās no Ford sanāca.

Kā minēja pats Reinis Nitišs, Seatam pietrūks jaudas. Konkurentiem ir daudz spēcīgāki auto.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nosaukti "Latvijas Gada auto 2026" septiņi finālisti (+ VIDEO)

Konkurss "Latvijas Gada auto 2026" tuvojas noslēgumam, kad tiks noskaidrots galvenā titula ieguvējs un uzvarētāji atsevišķās nominācijās. Žūrijai atlicis vien piešķirt punktus septiņiem finālistiem, kas tika izvēlēti no šogad konkursam pieteiktajiem 33 jaunākajiem auto modeļiem. Lasīt vairāk

 

Atcelt plānotās izmaiņas vinjete cenās! SM piedāvās pagarināt autoceļu lietošanas nodevu atbrīvojumu zemniekiem 4

Mēs vēlamies apturēt nesamērīgās un ekonomiski nepamatotās izmaiņas autoceļu lietošanas nodevā, kas būtiski sadārdzinātu ikdienas izmaksas gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem. Lasīt vairāk

 

Pie valdības protestē pret ceļu nodevu komercauto līdz 3,5 tonnām (+ VIDEO) 24

Ap 100 cilvēku, toskait zemnieki, uzņēmēji un vairāki opozīcijas politiķi šodien pulcējās nesaskaņotā protesta akcijā pie Ministru kabineta. Viņi pauda sašutumu par ieceri palielināt autoceļu lietošanas nodevu. Satiksmes ministrs Atis Švinka ("Progresīvie") gan apgalvo – par jauno kārtību izplatīts daudz mītu un tas satraucis sabiedrību. Lasīt vairāk

 

Model 3 lētāk arī Eiropā – Tesla piedāvā jaunu bāzes versiju 15

Tesla nāk klajā ar jaunu Model 3 versiju, kas zaudēs daļu no aprīkojuma komplektācijas, taču maksās par aptuveni 3000 eiro mazāk nekā līdz šim lētākais variants. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti