Nitišs izcīna piekto vietu rallijkrosa pasaules čempionāta otrajā posmā 3

 

Foto: Ekrānšāviņš no twitter.com

Nozare.lv | 23.aprīlis 2017 18:07

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs svētdie Portugālē izcīnīja piekto vietu pasaules čempionāta sezonas otrā posma finālā prestižākajā "SuperCar" klasē, kamēr Jānis Baumanis apstājās pusfinālā.

Nitišs, Peters Sūlbergs un Jūhans Kristofešsons pirmajā taisnē nolēma doties pamattrasē, kas latvietim ļāva atrasties trešajā pozīcijā. Savukārt no Džokera aplī iebraukušajiem pilotiem līderis bija Nitiša komandas biedrs EKS komandā Matīass Ēkstrems. Fināla turpinājumā Sūlbergs nolēma doties Džokerī, taču pēc izbraukšanas no tā viņš kļūdījās un neiesaistījās cīņā par uzvaru. Līdz ar to Nitišs pakāpās uz otro vietu, taču pēc izbraukšanas no Džokera viņš bija piektajā pozīcijā, kurā arī sasniedza finišu.

Uzvaru finālā izcīnīja Ēkstrēms, kurš aiz sevis atstāja Sebastjanu Lēbu un Kristofešsonu. Ceturtais bija Timijs Hansens, piektais finišēja Nitišs, bet sešinieku noslēdza Sūlbergs.

 Kā vēstīts pirms tam pusfinālā Nitišs izcīnīja trešo vietu, kamēr STARD braucējam Jānim Baumanim tehniskas problēmas traucēja cīnīties par pirmo trijnieku un finālu.

LETA jau vēstīja, ka pirmo reizi reizi rallijkrosa pasaules čempionāta vēsturē kvalifikācijā abi Latvijas braucēji iekļuva pirmajā sešiniekā. Nitišs kvalifikācijā bija piektais, bet Baumanis - sestais.

 Šosezon pasaules čempionātā rallijkrosā kopumā iecerēti 12.posmi, bet sacensības Latvijas trasē Biķerniekos gaidāmas septembrī.

 Baumanis iepriekšējā sezonā aizvadīja pirmo pilno gadu pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā "SuperCar" klasē, pārstāvot "Austria" vienību. Latvietim sezona padevās gana atzīstama, jo viņš tās noslēgumā kopvērtējumā ierindojās dalītā devītajā vietā.

Tikmēr Nitišs aizvadīto iesāka "All-Inkl.com" komandā, taču neveiksmīgu rezultātu dēļ to atstāja un gadu noslēdza "Olsbergs MSE" vienībā, kur bija braucis jau iepriekš. Sezonas noslēgumā viņš kopvērtējumā ierindojās vien 16.vietā.

Portugālē paralēli norisinās arī Eiropas čempionāta posma sacensības, kur "Super 1600" klasē Artis Baumanis izcīnīja augsto ceturto vietu.

 
Visi komentāri
 
viencexperc 23.aprīlis 2017 18:37
1 1 Atbildēt

Kurš man izskaidros, kāpēc trasē ir vietas, kur var nogriezt ceļu. Kaut kāds debilisms.

youtu.be/MiZvzT-7JMQ?t=59

kāpēc daži brauc īsāku distanci, citi - garāku?

HE 24.aprīlis 2017 14:15
1 0 Atbildēt

Tas ir joker aplis kas visiem jāveic vienu reizi :)

Bils 24.aprīlis 2017 20:03
1 0 Atbildēt

Jāmin ka JOKER aplis ir garākais!

Tātad nevis nogriež, bet brauc garāku apli kā parasti.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Aprakts smiltīs: Vācijā atrod labi saglabājušos Otrā pasaules kara tanku (+ FOTO) 4

Vācijas Nordholcas jūras aviācijas bāzes teritorijā būvdarbu laikā tika atrasts Otrā pasaules kara pašgājējartilērijas lielgabals StuG III, kas vairāk nekā 80 gadus bija atrakts smilšainajā augsnē. Lasīt vairāk

 

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 1

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 5

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti