Rallijsprintā „Viekšniai” uzvar Šveds; Goldmanim 6.vieta (+ foto)

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 29.septembris 2013 22:42

Mažeiķu apkaimē notiekošajā septītajā Lietuvas rallijsprinta čempionāta posmā „Viekšniai” uzvaru izcīnīja Lietuvas lielā rallija zvaigzne Vitauts Šveds, savukārt labākais no 12 latviešiem Kārlis Goldmanis ierindojās 6.vietā.

No uzvarētāja mūsu labākā ekipāža aptuveni 50 kilometrus garajā trasē atpalika trīs minūtes un 13 sekundes.

Foto: Publicitātes attēls

Kā jau to varēja paredzēt pirms sacensības, arī pārējās divas vietas uz goda pjedestāla sadalīja lielā rallija braucēji – Martins Samuitis un Ramūns Čapkausks, kas finišēja attiecīgi 2.un 3.vietā.

Starp viena tilta piedziņas automašīnām ātrākais bija Mindaugs Račkaitis ar „BMW 318 Ti”, kurš ierindojās 5.vietā, bet ātrākais starp priekšpiedziņām bija Karolis Šugždins ar „Honda Civic Type-R”, kurš kopvērtējumā ieņēma 8.vietu.

Kopumā no Latvijas šajā rallijsprintā startēja deviņas ekipāžas, taču 29 dalībnieku konkurencē otrs labākais rezultāts mūsējiem bija vien 14.vieta, ko izcīnīja Rūdolfs Grahoļskis ar „Lada 2101”.

15.vietā ierindojās Ivo Vinnins, 16.vietā – Toms Binde, 18.vietā – Oskars Pētersons, 19.vietā – Jānis Šlosbergs, bet 20.vietā – Mārcis Strautiņš. Mārtiņš Kalniņš piedzīvoja avāriju, bet Vents Bičulis izstājās dzinēja defekta dēļ.

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Foto: Publicitātes attēls

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Pēc mazas sadursmes divi BMW viens otram paspiež rokas un dodas prom kā draugi! BMW M4 Competition (+ VIDEO) 1

Vakar, 19. augustā Rīgā, uz Brīvības bulvāra notika neliela divu "BMW" automašīnu sadursme, kas tika atrisināta, abiem vadītājiem savstarpēji vienojoties. Lasīt vairāk

iAuto tests: "Sony ULT Field" sērijas bezvadu skandas (+ foto) 3

“Sony ULT Field” saimē ir trīs dažāda izmēra un cenu skndas, taču atšķirības starp tām nav tikai izmēros. Apskatām “Field 1”, “Field 3” un “Field 5”, lai noskaidrotu, par ko ir vērts piemaksāt un kurš modelis piedāvā labāko izvēli konkrētām vajadzībām. Lasīt vairāk

Prezidents lūdzis prokuratūrai pārbaudīt CSDD amatpersonu rīcību 2

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs nosūtījis vēstuli ģenerālprokuroram, lūdzot Prokuratūras likumā paredzētajā kārtībā pārbaudīt Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) amatpersonu rīcību datu drošības nodrošināšanā. Lasīt vairāk

No Kolkas līdz Ainažiem ar četriem glauniem elektroautomobiļiem (+ VIDEO) 5

Ekspedīcijā no Kolkas uz Ainažiem devāmies ar četriem premium klases elektromobiļiem - Volvo EX90, Audi A6 e-tron, XPENG G9 un Lexus RZ. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti