Žentiņš kļuvis par rallija supersprinta čempionu divās klasēs (+ foto)

iAuto | 21.oktobris 2013 21:59

Pirmā rallija supersprinta čempionāta kopvērtējumā uzvaru divās klasēs – „FWD 1600” un 2WD – izcīnījis Modris Žentiņš, portālu „iAuto” informēja Latvijas Automobiļu federācijā.

Kā liecina neoficiālie kopvērtējuma rezultāti, 4WD klasē uzvarējis Artis Upītis, 4WD+ klasē – Vigo Rubenis, RWD klasē – Andris Vovers, savukārt „VAZ Historic Open” klasē – Edgars Grīnītis.

Latvijas kauss „2WD open” ieskaitē šogad ticis Aināram Skaidiņam, ātrākais „4WD open” braucējs visas sezonas kopvērtējumā ir Mārtiņš Mietiņš, savukārt U-18 ieskaitē uzvarējis Ģirts Ozoliņš.

Čempionāta pēdējā posmā uz starta stājās gandrīz 140 braucēji, un visplašāk pārstāvētajā – 4WD+ klasē – uzvarēja divkārtējais Latvijas rallija čempions R2 ieskaitē Ralfs Sirmacis, kurš šoreiz startēja ar pilnpiedziņas „Subaru Impreza”. 2.vietā ierindojās Kalvis Blūms, bet trešais palika Mareks Žukurs.

Ātrākais 4WD ieskaitē bija Māris Druva, viņam sekoja Edgars Avens un Mārcis Ivanovskis.

„4WD Open” klasē uzvara tika Gintam Bērzem, nākamais pjedestāla pakāpiens – Intam Jeršovam, bet trešais klasē palika Mārtiņš Mietiņš.

Ainārs Skaidiņš izcīnīja uzvaru „2WD Open” klasē, otrais – Agris Kalvišs, 3.vieta –Edgaram Kaulakānam.

Gan „FWD 1600”, gan  „FWD 1600+” klasē atkal nepārspēts palika Modris Žentiņš. „FWD 1600” klasē 2.vietā – Varis Žentiņš, 3.vietā – Mairis Laukšteins. Savukārt 2.vieta „FWD 1600+” ieskaitē – Sandim Laukšteinam, bet trešais palika Raivo Ozoliņš.

Aigars Tīdmanis Biķerniekos bija ātrākais RWD klasē, 2.vieta šeit – Andrim Voveram, 3.vieta – Gundaram Tīdmanim.

„VAZ Historic Open” klasē uzvarētājs bija Ralfs Grīnfelds, piemērojot U-18 koeficientu junioriem, otrais palika Edgars Grīnītis, bet 3.vietā ierindojās Egils Olekts.

Ātrākais juniors Biķerniekos bija Grīnfelds, taču savās pirmajās supersprinta sacensībās 2.vietu junioru ieskaitē ieguva 13 gadus vecais liepājnieks Mārtiņš Sesks, bet 3.vietā ierindojās Zigmārs Lapa.

Bez rallija supersprinta dalībniekiem trasē devās arī Eiropas rallijkrosa čempions Reinis Nitišs ar „Citroen C4”. Ārpus ieskaites, izvizinot savus labvēļus un draugus, rallija supersprintā piedalījās arī pagājušās sezonas „Okartes Autosporta akadēmijas” uzvarētājs Emīls Blūms.

Šogad pirmo reizi rallija supersprinta dalībniekiem vairākās ieskaites grupās – „FWD 1600”,  2WD (FWD 1600+), RWD, „VAZ Historic Open”, 4WD un 4WD+, bija iespēja izcīnīt čempionu titulus.

2WD Open, 4WD Open un speciālajā  U-18 ieskaitē tika izcīnīti Latvijas kausu ieguvēju tituli.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

"Zaļais" vēl negarantē, ka viss būs labi (+ VIDEO) 2

Video autors iebrauc krustojumā pie luksofora zaļā signāla un saduras ar Volvo, kura vadītājs aizšķērso ceļu, griežoties pa kreisi. Lasīt vairāk

Sestdien, 27.aprīlī, Rīgā ar motociklu parādi atklās motosezonu. 1

27.aprīlī pie t/c „Mols” Krasta iela 46. sākot no plkst. 10.00 pulcēsies ap Latvijas motobraucēji, lai kopīgi atklātu ikgadējo motosezonu. Pulcēšanās laiks no plkst. 10.00-12.59. Lasīt vairāk

Pa ceļam uz Marbelja 95 benzīns 1.799 un dīzelis 1.649 EUR. Paskaties iAuto iepriekšējo video no LV (+ VIDEO) 16

Attēlos un video var redzēt, kādas šobrīd ir degvielas cenas Spānijā, Latvijā un Lietuvā. Lasīt vairāk

X stundai nav gatavi: Aizsardzības industrijas pārstāvji pārmet valstij nepietiekamo finansējumu inovācijām un pasūtījumu trūkumu 3

Aizsardzības industrijas pārstāvji šodien Saeimas Inovācijas ekosistēmas attīstības apakškomisijas sēdē pauda kritisku nostāju par nepietiekamo valsts finansējumu jomas inovācijām, atbilstošu pasūtījumu trūkumu un birokrātiskiem novecojuša normatīvā regulējuma radītajiem šķēršļiem. Lasīt vairāk